• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
nazgul47

Microsoft Office Word [rozwiązano].

Pytanie

Witam,

Mam problem, którego rozwiązać nie potrafię. Otóż w Wordzie jest gdzieś funkcja by podzielić stronę na "komórki" tak by na jednej stronie można było wydrukować kilka takich samych wizytówek. Uprzedzam, iż nie chodzi mi o wstawianie tabeli, gdyż muszę coś wydrukować na papierze "pociętym" w naklejki. Gdyby ktoś wiedział, gdzie się to znajduje, prosze o pomoc.

(szukałem tematu o Wordzie, nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.07.2008 o 19:39, nazgul47 napisał:

Witam,

Mam problem, którego rozwiązać nie potrafię. Otóż w Wordzie jest gdzieś funkcja by podzielić
stronę na "komórki" tak by na jednej stronie można było wydrukować kilka takich samych
wizytówek. Uprzedzam, iż nie chodzi mi o wstawianie tabeli, gdyż muszę coś wydrukować
na papierze "pociętym" w naklejki. Gdyby ktoś wiedział, gdzie się to znajduje, prosze
o pomoc.

(szukałem tematu o Wordzie, nie znalazłem)


Witam. Ja mam MsOffice 2003, nie wiem jak Ty. W moim Wordzie jest to: Narzędzia - Listy i dokumenty wysyłkowe - Koperty i etykiety - zakładka Etykiety. Mam nadzieję, że o to chodziło i trochę pomogłam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.07.2008 o 14:51, nazgul47 napisał:

Dokładnie o to. Bardzo dziękuję :D


Cieszę się, że mogłam pomóc :) Skoro problem rozwiązany, to temat pozwolę sobie zamknąć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować