Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz skład polskiego wydania gry Age of Conan

58 postów w tym temacie

pepsi

Skład polskiej wersji gry Age of Conan znany jest już od jakiegoś czasu. Rodzimy dystrybutor tej pozycji, CD Projekt, dziś zaprezentował wizualizację omawianego wydania. Produkcja Funcomu do naszych sklepów trafi 2 października tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz skład polskiego wydania gry Age of Conan" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:41, Podpułkownik napisał:

No Edycja Kolekcjonerska prezentuje się naprawdę dobrze :). No i cena jest w miarę przyzwoita
:).


Zdaje się że to wydanie podstawowe nie kolekcjonerka :)

Ale widzę że juz sam to zauważyleś :)

P.S. Ale dałem się nabrać. Widząc newsa już myślałem że w końcu doczekałe się składu EK STALKERA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:41, Podpułkownik napisał:

No Edycja Kolekcjonerska prezentuje się naprawdę dobrze :). No i cena jest w miarę przyzwoita
:).

Przeciez to nie jest zadna edycja kolekcjonerska tylko podstawowe polskie wydanie tej gry. Polska EK moze sie ukaze ale jeszcze nic nie wiadomo. Mam juz EK w angielskiej wersji wiec mnie to za bardzo nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imponujące. Znowu panowie z CD Projektu się spisali. Tych edycji zazdroszczą nam na świecie. Dziwi mnie tylko fakt, że nie powstają takie edycje gier konsolowych. Wiem, że gry konsolowe są droższe i nie sprzedają się tak dobrze i CD Projekt naraziłby się na straty, gdyby taka edycja się nie sprzedała. Ale czy naprawdę tak trudno jest zrobić dobre, polskie wydanie gry konsolowej? Jakiegoś przeboju o którym wiadomo, że się dobrze sprzeda np. Fable II, Gears of War II, Final Fantasy XIII. Fani tych gier rzucą się na takie wydania jak na ciepłe bułeczki. Mam nadzieję, że ktoś z CD Projektu przeczyta moje wypociny, weźmie sobie do serca to co napisałem i na jesień zobaczymy jakieś porządne polskie wydanie edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

To dlatego, że skład ych edycji nie jest zależny od CDP, a oni sami na grach konsolowych zarabiają psi pieniądz (prosty przykład, sklep.gram.pl - darmowa wysyłka jest przy zamówieniach powyżej 500 zł, ponieważ marża za tytuły konsolowe jest tak niska, że im się to zupełnie nie opłacało. Szkoda tylko że przy okazji kopa w (_!_) dostali ci którzy grają głównie na PC), nie tylko dlatego że większość ceny to haracz dla MS/Sony/nintendo i wydawcy gry, ale także dlatego, że rynek konsolowy w Polsce jest nadzwyczaj słaby i długo taki będzie (nawet EK topowych produkcji na PC często zostają w magazynach mimo ilości ~1000 sztuk lub mniej,a tu mówimy o konsolach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować