Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprostowanie BioWare'u w sprawie wyłączności trylogii ME na X360

28 postów w tym temacie

Soli Man ---> no tak, bo innego wydawcy na inne platformy (jak stało się to z Mass Effectem na PC, gdzie dystrybutorem było EA) nie można znaleźć. kajam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przepraszam jak pierwsza cześć została wydana przez M$ druga i trzecia tez musi zostać wydana chyba ze BioWare chce płacić grube pieniądze... przy premierze 1czesci na pewno jakiś kontrakt został podpisany bo już wtedy zostało powiedziane ze będzie trylogia... wiec kolejne części ME mogą wyjść jedynie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby jakakolwiek umowa o konsolowej wyłączności ME dla Xboksa 360 została zawarta, dawno by o tym poinformowano, a już na pewno BioWare nie fatygowałby się z tym całym sprostowaniem słów Muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodziło o to ze ME będzie nie tylko na X360... ale może tez na PC... :/. A ty pepsi kombinujesz juz z Sony i PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:24, MisioKGB napisał:

Do niektórych nadal nie dotarło. Na PC będzie napewno bo tu chodziło o wyłączność wersji
konsolowej ;ss

Ależ dotarło. Spojrzałem i zwróciłem uwagę tylko na słowa: wyłączność, xboxa i ME. Jednakże po przeczytaniu newsa na spokojnie ochłonąłem. Naucz się interpretować wypowiedzi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect to kapitalna gra. Po prostu nie umiem sobie wyobrazić nie wydania następnych części cyklu na mojej ulubionej platformie (komputerze PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować