• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

problem z instalacją Gears of War

Pytanie

Witam. Nie moge zainstalować GoW ponieważ kiedy klikasz Instaluj(już po wybraniu dysku) wyskakuje mi błąd. Mam Windows XP SP 2.

20080726171209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.07.2008 o 17:12, marcinshinoda napisał:

Witam. Nie moge zainstalować GoW ponieważ kiedy klikasz Instaluj(już po wybraniu dysku)
wyskakuje mi błąd. Mam Windows XP SP 2.

Po 1 nie wiem jaki masz sprzęt. Napisz co masz w PC. I jeszcze 1 masz delikatnie mówiąc bałagan na pulpicie. Między innymi programy które często ściągają wirusy. Napisz dokładnie jaki masz sprzęt to porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2008 o 17:12, marcinshinoda napisał:

Witam. Nie moge zainstalować GoW ponieważ kiedy klikasz Instaluj(już po wybraniu dysku)
wyskakuje mi błąd. Mam Windows XP SP 2.

znasz angielski?
http://consumerdocs.installshield.com/selfservice/viewContent.do?externalId=Q111019&sliceId=1
google nie boli :P

edit: nevrac, nie czepiaj się bałaganu kolegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2008 o 17:51, Nevrac napisał:

> Witam. Nie moge zainstalować GoW ponieważ kiedy klikasz Instaluj(już po wybraniu
dysku)
> wyskakuje mi błąd. Mam Windows XP SP 2.
Po 1 nie wiem jaki masz sprzęt. Napisz co masz w PC. I jeszcze 1 masz delikatnie mówiąc
bałagan na pulpicie. Między innymi programy które często ściągają wirusy. Napisz dokładnie
jaki masz sprzęt to porozmawiamy.


Parametry sprzętu nie są potrzebne do instalacji i dlatego ich nie podałem. No ale skoro to ma ci pomóc to Athlon 2400+, 512 ram i GF 6200 128 mb. Wiem że teraz nie starcza ale w poniedziałek przychodzi paczka z nowymi częściami. Komp czysty;] Wydaje mi sie że to coś z aktualizacjami Windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co przeczytałem w linki od szypek26 mogę użyć Windows Installer CleanUp. Minusem tego programu jest to że możliwe że będą musiał instalować od nowa niektóre programy:P Dobrze spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2008 o 18:03, marcinshinoda napisał:

Z tego co przeczytałem w linki od szypek26 mogę użyć Windows Installer CleanUp. Minusem
tego programu jest to że możliwe że będą musiał instalować od nowa niektóre programy:P
Dobrze spróbuje

a przeczyściłeś temp?
http://consumerdocs.installshield.com/selfservice/viewContent.do?externalId=Q108334&sliceId=1

edit: o takie rzeczy, jak uprawnienia admina nawet nie pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować