Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Steel 2 powstaje (już oficjalnie)

13 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad grą Red Steel 2 na Wii - kontynuacją tytułu startowego tej platformy, który zapewniał dużą porcję strzelania i machania kataną. Sequel ma oczywiście nie powtórzyć błędów "jedynki", a pomoże mu w tym obsługa dodatku Wii Motion Plus.

Przeczytaj cały tekst "Red Steel 2 powstaje (już oficjalnie)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wii nie mam ale konsola jest ciekawa i warta uwagi tak samo jak red steel który napewno był powyrzej przeciętny.
bez wsparcia nintendo w Polsce ta konsola i gry na nią nie będą tu popularne tak jak xbox i ps. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grzesiek niestety masz racje :/ a szkoda.... Bo ninetndo jest najbardziej doswiadczone w tym co robi i skupia sie tylko na konsolach. Przypominam ze dla mnie slowo konsola do gier nie pasuje np do ps3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:31, Dexter McAaron napisał:

Tylko czemu ten pan 3ma katanę w lewej ręce, a wakizashi w prawej?? (wiem wiem, czepiam
się takich rzeczy ^^'')


Nie trzyma. Na wszystkich trailerach dzierzy odpowiedni orez w odpowiedniej rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paladzior
Co jest niekonwencjonalnego w pomyśle walki mieczem z perspektywy pierwszej osoby? :D
Mogę nie zastanawiając się nawet chwilę wymienić kilkanaście gier w których już kilka i więcej lat temu taka opcja była. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paladzior
Co jest niekonwencjonalnego w pomyśle walki mieczem z perspektywy pierwszej osoby? :D
Mogę nie zastanawiając się nawet chwilę wymienić kilkanaście gier w których już kilka i więcej lat temu taka opcja była. ;)

Ta a można nawet powiedzieć, że była we wszystkich pierwszych grach RPG w stylu might and magic ;) Nie wpominając o obecnych tytuałch jak Oblivion i reszta serii ;)

"grzesiek niestety masz racje :/ a szkoda.... Bo ninetndo jest najbardziej doswiadczone w tym co robi i skupia sie tylko na konsolach. Przypominam ze dla mnie slowo konsola do gier nie pasuje np do ps3...."


LOOOOL xD Czyli konsola co ma dodatkowe funkcjie nie jest konsola, a ta co nie ma ich jest. Fajne podejście. Nintendo skupia się na konsolach, ale obecnie tylko dla graczy weekendowych. Chwała jej za to, bo więcej osób gra w gry, ale sry w gry typu simsy nie gram, nie bede gral i dlatego wii kupie dopiero jak bede mial ps3 i xboxa. Oczywisice uogolniam, bo nawet na Wii zdarzaja sie normalne gry, ale jak chce pograć w prawdziwe gry i gry w stylu dawnych tytułów ( to do pana piszącego "tak.. to juz nie to samo." - dla pana informacji na Wii sa własnie w wiekszosic tytuły nie mające nic wspolneog z tym co kiedyś nazywano "grą konsolowa" ;) ) to napewno nie wybieram Wii.

A co do redsteel to bedzie kolejny crap majacy wyciagnac kase od ludzi posiadajacyh Wii i mazacych o symulatorze walki wrecz ;) Osobiscie mysle, ze jest to mało realne w tej generacji Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz że gry na Wii nie są konsolowe to ja się spytam, a gdzie tutaj P$3 ma być nazywane królową konsol, skoro przez pierwszy rok w wielu domach używana była wyłącznie jako odtwarzacz B-D? Patrząc na obecne tytuły kto wie, czy w niektórych domach produkt Sony czasem nie został zdegradowany trwale do tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dalej będzie tak skryptowana jak jedynka może przełożą w końcu ruchy ręki gracza na ruchy miecza w grze i zrobią użytek z Wii Motion <coś tam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:55, kwisc napisał:

LOOOOL xD Czyli konsola co ma dodatkowe funkcjie nie jest konsola, a ta co nie ma ich
jest. Fajne podejście. Nintendo skupia się na konsolach, ale obecnie tylko dla graczy
weekendowych. Chwała jej za to, bo więcej osób gra w gry, ale sry w gry typu simsy nie
gram, nie bede gral i dlatego wii kupie dopiero jak bede mial ps3 i xboxa. Oczywisice
uogolniam, bo nawet na Wii zdarzaja sie normalne gry, ale jak chce pograć w prawdziwe
gry i gry w stylu dawnych tytułów ( to do pana piszącego "tak.. to juz nie to samo."
- dla pana informacji na Wii sa własnie w wiekszosic tytuły nie mające nic wspolneog
z tym co kiedyś nazywano "grą konsolowa" ;) ) to napewno nie wybieram Wii.

A co do redsteel to bedzie kolejny crap majacy wyciagnac kase od ludzi posiadajacyh Wii
i mazacych o symulatorze walki wrecz ;) Osobiscie mysle, ze jest to mało realne w tej
generacji Wii.


Najbardziej mnie tacy ludzie śmiesza nie wie a gada ha XD grałes na wii nieeeeeeeeeeee grałes w red steel nieeeeeeeeeeeeeeee to po cholere sie odzywasz?? Wyzywa gre od crapu konsole tez niezle jezdzi a nawet nie widzial jednego i drugiego ŻAŁOSNE haha.... Widać ze jesteś po stronie durnych stereotypów....

Wiem ze technologia idzie do przodu i trzeba dodawac wiele opcji zeby konsument sie zainteresował produktem, ale poprostu podkreslilem ze kiedys konsola do gier byla rzeczywiście do gier, teraz to słowo nie pasuje i tyle :P Nie trzeba odrazu atakować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym dał żeby Red Steel trafił również na DS-a , to by było dopiero coś , machanie kataną na dotykowym ekranie na pewno byłoby niezwykle przyjemne. Chyba niestety jest to bardzo mało prawdopodobne , a szkoda , ale może jednak kiedyś powstanie DS-owa wersja tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować