• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

Problem z instalacją FIFA world cup 2006

Pytanie

witam. Jak chce zainstalować FIFA world cup 2006 to wyskakuje mi błąd E:\autorun.exe jest niewłaściwą aplikacją systemu win32. Najdziwniejsze jest to że kilkanaście minut wcześniej instalowałem ją bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.08.2008 o 17:18, marcinshinoda napisał:

witam. Jak chce zainstalować FIFA world cup 2006 to wyskakuje mi błąd E:\autorun.exe
jest niewłaściwą aplikacją systemu win32. Najdziwniejsze jest to że kilkanaście minut
wcześniej instalowałem ją bez problemu.

Lol. Jesteś Przewodniczącym. Nie wiesz że powinieneś podać jaki masz sprzęt? raport z dxdiag? A skoro instalowałeś kilkanaście minut wcześniej tą Fifę to dlaczego instalujesz ją znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2008 o 21:39, Nevrac napisał:

> witam. Jak chce zainstalować FIFA world cup 2006 to wyskakuje mi błąd E:\autorun.exe

> jest niewłaściwą aplikacją systemu win32. Najdziwniejsze jest to że kilkanaście
minut
> wcześniej instalowałem ją bez problemu.
Lol. Jesteś Przewodniczącym. Nie wiesz że powinieneś podać jaki masz sprzęt? raport z
dxdiag? A skoro instalowałeś kilkanaście minut wcześniej tą Fifę to dlaczego instalujesz
ją znowu?


a co ma sprzęt do instalacji?do instalcji nie potrzebne jest podanie procka, karty graf. itd.Moge bez problemu zainstalować Gears of war na procku 1 Ghz, karcie MX i 128 mb ram:/ Chyba raz ci już mówiłem:/ Instaluje ją drugi raz bo zainstalowałem jakieś patche graficzne które mi zsypały gre:P

Problem rozwiązany może troche komputer sie przegrzewał. Wyłączyłem go na kilka godzin i gra już sie zainstalowała bez problemu. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2008 o 22:03, marcinshinoda napisał:

> > witam. Jak chce zainstalować FIFA world cup 2006 to wyskakuje mi błąd E:\autorun.exe

>
> > jest niewłaściwą aplikacją systemu win32. Najdziwniejsze jest to że kilkanaście

> minut
> > wcześniej instalowałem ją bez problemu.
> Lol. Jesteś Przewodniczącym. Nie wiesz że powinieneś podać jaki masz sprzęt? raport
z
> dxdiag? A skoro instalowałeś kilkanaście minut wcześniej tą Fifę to dlaczego instalujesz

> ją znowu?

a co ma sprzęt do instalacji?do instalcji nie potrzebne jest podanie procka, karty graf.
itd.Moge bez problemu zainstalować Gears of war na procku 1 Ghz, karcie MX i 128 mb ram:/
Chyba raz ci już mówiłem:/ Instaluje ją drugi raz bo zainstalowałem jakieś patche graficzne
które mi zsypały gre:P

Problem rozwiązany może troche komputer sie przegrzewał. Wyłączyłem go na kilka godzin
i gra już sie zainstalowała bez problemu. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA


W takim razie, pozdrawiam i temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować