• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
pixon3213

Age of empires 2 The Conquerors: problem z dołączeniem na IGZone

Pytanie

witam. ostatnio kupiłem oryginalnego age of empires 2 z dodatkiem the conquerors, poniewaz chcialem spróbowac swoich sil z innymi graczami na IGZones.com. niestety kiedy dołącze sie do ktoregos z pokoi, gracz który stworzył serwer uruchamia gre, czekam ok 30 sekund i pojawia sie napis "unable to join game". to samo mają gracze którzy dołączą sie do mojego serwera. nie wiem dlaczego tak sie dzieje, sciągnąłem patcha 1.0c który jest wymagany na igzone, spelnilem wszystkie warunki żeby można było grac i nic. jezeli ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązac to prosze o pomoc. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.08.2008 o 23:30, pixon3213 napisał:

witam. ostatnio kupiłem oryginalnego age of empires 2 z dodatkiem the conquerors, poniewaz
chcialem spróbowac swoich sil z innymi graczami na IGZones.com. niestety kiedy dołącze
sie do ktoregos z pokoi, gracz który stworzył serwer uruchamia gre, czekam ok 30 sekund
i pojawia sie napis "unable to join game". to samo mają gracze którzy dołączą sie do
mojego serwera. nie wiem dlaczego tak sie dzieje, sciągnąłem patcha 1.0c który jest wymagany
na igzone, spelnilem wszystkie warunki żeby można było grac i nic. jezeli ktoś miał podobny
problem lub wie jak go rozwiązac to prosze o pomoc. z góry dzięki



A masz wyłączoną zaporę systemu windows? Sprawdziłeś czy twój antywirus nie blokuje tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.08.2008 o 13:58, pixon3213 napisał:

próbowałem z wyłączoną zaporą i z wyłączonym antywirusem i dalej to samo

Masz ip publiczne czy prywatne? najlepiej napisz w jaki sposób masz net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.08.2008 o 22:20, pixon3213 napisał:

za bardzo sie na tym nie znam ale oto co udało mi się znaleźc:

prywatne.... masz router/switch w domu czy też sam kabel? bo w takim przypadku może się okazać że bez pomocy administratora sieci nie pograsz (a jak ty pograsz to nie pogra cała reszta użytkowników twojej sieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.08.2008 o 11:55, pixon3213 napisał:

mam w domu router d-link(więcej szczegółów nie znam). tu jest opis mojego internetu
http://www.km-net.pl/index.php?id=oferta&subc=internet

biorąc pod uwagę cennik, to przy usługach nr 2 i 3 będziesz musiał ustawić w routerze przekierowanie wykorzystywanych przez grę gier, jak to zrobić to już w instrukcji obsługi znajdź (bo to się różni w zależności od routera). jeśli masz nr 1 to niestety nie pomoże (bo trzeba by je zrobić u twojego dostawcy netu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

chyba nic z tego nie będzie. kiedy chcę włączyc konfigurację routera(wpisując ip routera w adres przeglądarki) pojawia sie "nie można wyświetlic strony". trudno, spróbuje sie jeszcze skontaktowac z dostawcą neta. dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2008 o 08:37, pixon3213 napisał:

wyłączono zone.com ale założono nową strone igzones.com na której codziennie gra ponad
1000 ludzi

O tego nie wiedzialem, tak to jest jak sie gra w AOE3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować