Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2011 o 00:44, mr_chief napisał:

Cześć wąpierze.;)
Lige hiszpnii wygrałem dziś jako Iker Casillas (wiem, maniak ze mnie:D )
Co tam? Ja wrażenia po niedzielnym meczu? Liczyłem, że Real już wtedy wygra, ale remis
nie jest zły. W środę wygrają jak ja wczoraj w fifie..


Patrz no patrz kto tutaj zawitał :D Co wczoraj Absencja ? :>
haha ten znów z tą FIFką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:12, Harrolfo napisał:

Cześć


Również witam.:>

Dnia 16.08.2011 o 00:12, Harrolfo napisał:


A cóż to jest za wynalazek? xD Nie pamiętam tego z żadnej płyty jakoś, a klimatem(i ''ładniutkim'' wyglądem Kirka) przypomina mi czasy "Load". Bleeeee.:P

Dnia 16.08.2011 o 00:12, Harrolfo napisał:

I''ll be back...


I wróciłem.:>

@benq20 - pewnie, że tęsknili, w końcu ''takich jak my'' jest niewielu i musimy trzymać się razem.:D

@Adjatha

Dnia 16.08.2011 o 00:12, Harrolfo napisał:

Pilnuj żeby nic Ci z linii strzału nie zeszło jak rzucasz stuna i możesz mielić od early
do late, ulti potem robi ludziom takie rzeczy, że w tv zabroniliby o tym mówić przed
22.
Nie grywam raczej magusami (Morgana ftw, ale toto i tak musi wejść w środek walki żeby
ulti odpalić), ale jak widzę w przeciwnej drużynie to wiem, że może być źle - na szczęście
nie wszyscy ogarniają. :P


Ja na razie uczę się Brandem combosy robić(build mam już opracowany m/w), i chyba już wystarczy, bo efekt 32/0/16 jest całkiem niezły(ale to tylko ''te lepsze'' boty).
Ja ogólnie przyzwoicie gram postaciami dystansowymi(jak Ashe czy Tristana) i tankami(tu Rammus głównie), magów się uczę(Ryze, Brand, Fiddlesticks). Po refundacji zbędnych rzeczy akurat mi na runki dla tych 3 kategorii starczyło IP i na tym poprzestanę. Teraz tylko będę postacie po kolei gromadził w kolekcji.:>

Dnia 16.08.2011 o 00:12, Harrolfo napisał:

Pf, ja ostatnio od kumpla wróciłem kulturalnie o 5, nie tknąłem przez całą noc alkoholu,
jechałem na soczku. :> Po powrocie nawet pojawiłem się w League of Legends, ale po
przegranym meczu poszedłem spać. =]


O, i to był bardzo dobry plan, jak najbardziej pochwalam.:>

Dnia 16.08.2011 o 00:12, Harrolfo napisał:

A z głośników Zeppelini, teraz może Bloc Party. Poza głośnikami chomik + kołowrotek,
mam nadzieję, że dziś nie obudzi mnie o 4 podczas gryzienia krat klatki. :D


Po mnie co najwyżej pies może się przespacerować(jak będzie chciał wyjść).:P A gra sobie Isis, taka fajna atmosferyczna muzyka.


Swoją drogą, to ja też słucham gównie dobrej muzyki, niezależnie od gatunku. Aczkolwiek chyba w każdym mogę sobie znaleźć takie produkcje, więc zawsze ''truję'', że słucham wszystkiego.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:41, benq20 napisał:

Tęskniliście za benq?

A kto to jest benq ? :D ^^

Dnia 16.08.2011 o 00:41, benq20 napisał:

już wruciłem ale musze przyznać że było naprawde nieźle mnóstwo
atrakcji mnóstwo ludzi rano zawsze było 30 stopni w plusie wydałem majątek na głupoty

Fajnie masz :] ja cały czas pogoda do bani.... leje... te chmury mogły by być gdyby nie padało =.=... nie lubię z parasolkami latać. Nie mógłbym znieść Angielskiej Pogody XD mieszkając w Anglii

Dnia 16.08.2011 o 00:41, benq20 napisał:

i automaty naoglądałem sie na plaży mnóstwo pięknych kobiet było lepiej niż myślałem.teraz
czuję się wypoczęty dlatego biore sie do pracy od jutra.

aaaaaa piękne panie.... mamy do nich słabości :D Nooo chyba , że ktoś tutaj jest homo.
Wyrwałeś coś ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:49, NdysH napisał:

Brydzień wampierze. Co tam słychać u was ?

Brrrryyyy :D
U mnie deszcz :D z resztą stronę temu o tym pisałem....

Dnia 16.08.2011 o 00:49, NdysH napisał:


U mnie znów FolkMetalowe klimaty panują chłopaki z Korpiklaani dają rade i czekam aż
pojawią się gdzieś w Polsce. Czas pograć w LoL''a i dopić piwo.

Ehhhh ale mnie szczujesz... ale ja się nie dam... jeszcze post mam alkoholiczny XD.. choć bardzo tęsknie za smakiem piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:58, Braveheart napisał:

Patrz no patrz kto tutaj zawitał :D Co wczoraj Absencja ? :>

A wczoraj na urodzinach u kolegi byłem:>

Dnia 16.08.2011 o 00:58, Braveheart napisał:

haha ten znów z tą FIFką :P

No ba! Puchar sam się nie wygra. Wróć. PUCHARY.;)
Nie ma to jak obrona sam na sam strzału Messiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

Ja na razie uczę się Brandem combosy robić(build mam już opracowany m/w), i chyba już
wystarczy, bo efekt 32/0/16 jest całkiem niezły(ale to tylko ''te lepsze'' boty).

Hm, osobiście wychodzę z założenia, że ludzie są jednak zdecydowanie bardziej nieobliczalni. Ale miałem pierwsze gry typu Sivir 17/3/17, czy Gangplank 25/cośtamcośtam =P

Dnia 16.08.2011 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

Ja ogólnie przyzwoicie gram postaciami dystansowymi(jak Ashe czy Tristana) i tankami(tu
Rammus głównie), magów się uczę(Ryze, Brand, Fiddlesticks).

Ja lubię potankować Maokaiem, poniszczyć Mordekaiserem, poleczyć Soraką i wkurzać Morganą. =P Tą ostatnią polecam nawet, drzewo jako tanka również (bo i 1v1 można tym ugrać czasem), co do magów to Annie, bo to zawsze dobry pick, a na 6lvl gank cudo =P R+stun z pasywa (w tym przypadku aoe), można ładnie się po kimś przejechać. ^^
Chociaż Fiddle jest jeszcze gorszy. :D

Dnia 16.08.2011 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

O, i to był bardzo dobry plan, jak najbardziej pochwalam.:>

Podziękował. ;> Tak po prawdzie to głównie mi szkoda kasy było - wychodzę z założenia, że jak rzadko piję to mogę coś burżujskiego kupić i jako że za piwem zwykłym raczej nie bardzo przepadam to kończy się na jakichś Desperadosach. Ale smaczne czy nie, jakoś mi szkoda było kasy, zwłaszcza z wizją kupna nowej gitary, każdy grosz się przyda.
A jeszcze starą sprzedać muszę... :<

Dnia 16.08.2011 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

Swoją drogą, to ja też słucham gównie dobrej muzyki, niezależnie od gatunku. Aczkolwiek
chyba w każdym mogę sobie znaleźć takie produkcje, więc zawsze ''truję'', że słucham
wszystkiego.:P

To nie trucie, to najzwyczajniejsze stwierdzenie fatku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 01:06, Rayvo napisał:

Też pościsz?

Zgadza się.... poszcże bo jestem alkoholikiem ... ^^ śmiesznie to może brzmi ale to prawda ... mam już z alkoholem problemy

Dnia 16.08.2011 o 01:06, Rayvo napisał:


Ja jeszcze jakieś 36 dni i 6 miesięcy minie bez alko.

Ja od 12 maja... niedawno 3 miesiące stuknęły bez jakiegokolwiek alkoholu w paszczy. Nawet łyka piwa nie wziąłem.. Każdy dzień to pie**** walka bo tak lubię smak piwa... o jejeu... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

A cóż to jest za wynalazek? xD Nie pamiętam tego z żadnej płyty jakoś,

Było tylko na OST z Mission Impossible II

Dnia 16.08.2011 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

a klimatem(i ''ładniutkim'' wyglądem Kirka) przypomina mi czasy "Load". Bleeeee.:P

Load nie było takie złe - Hero of the Day, Bleeding Me, Until it Sleeps, King Nothing, Mama Said...
Do tej płyty trzeba mieć odpowiednie nastawienie, oczekiwać raczej balladopodobnych nagrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 01:05, mr_chief napisał:

A wczoraj na urodzinach u kolegi byłem:>

Których ? :> 18stka jakaś

Dnia 16.08.2011 o 01:05, mr_chief napisał:

No ba! Puchar sam się nie wygra. Wróć. PUCHARY.;)

Szkoda, że tylko wirtualne co ? :D .... gdyby tak z Konsoli wyskakiwały albo z PC ... ale byłaby mOCCCCCC

Dnia 16.08.2011 o 01:05, mr_chief napisał:

Nie ma to jak obrona sam na sam strzału Messiego.

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 01:11, Harrolfo napisał:

Load nie było takie złe - Hero of the Day, Bleeding Me, Until it Sleeps, King Nothing,
Mama Said...

Until it Sleeeeeepppssss. Untill it spleeeeeeeeeepsssss... untill it sleeeeeeeeepsssssssssssss :D

Dnia 16.08.2011 o 01:11, Harrolfo napisał:

Do tej płyty trzeba mieć odpowiednie nastawienie, oczekiwać raczej balladopodobnych nagrań.

Taaa zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszczę, bo się połamałem i leki biorę co to niby nie działają, jak piję alko. A po 6 miesiącach kończę kurację. W końcu nie będę jedynym trzeźwym na imprezach :O

Dobra smoki. Ja spadam potrollować na /b/ i spaćku.

A właśnie, bo bym zapomniał. Tak się ładnie składa, że równe 6 miesięcy zbiega się z moimi urodzinkami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2011 o 01:12, Braveheart napisał:

Których ? :> 18stka jakaś

20stka.;)

Dnia 16.08.2011 o 01:12, Braveheart napisał:

Szkoda, że tylko wirtualne co ? :D .... gdyby tak z Konsoli wyskakiwały albo z PC ...
ale byłaby mOCCCCCC

Może dzieci naszych dzieci w takie Fify będą grać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pije piwko i mysle nad powrotem do ery psx i ps2, aktualna generacja konsol moze i ma wybajerzona grafike jednak granie juz nie cieszy tak jak dawniej, malo ktory tytul zostaje w pamieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 01:18, Nevrac napisał:

Hahahaha... Witajcie śmiertelnicy... Powróciłem...


Uhauhauahuahuah ale żeś powrócił XD. Tak żeś powrócił, że już żeś zniknął..... Chyba Cie żarły demony =.= szczerze =.=' ostatni raz to Cię podróżującego w sferach widziałem chyba ze 20-30 jak nie 40 temu uhauahuah XD
A do mnie się sadził, że to ja nie markuj uahuahuahuahuahauhauhauhauh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 01:16, mr_chief napisał:

20stka.;)

Łeeeee to jest co opijać :D równe 20 :D... ja też "dwazero" jak mi stuknęło opijałem... i to w sumie od rana... i nie tylko opijaniem :D..... Bombo bombo zielony pan szedł w ruch.... Czasem takie buchy szły, że odlatywało się na 5 minut w przestrzeń kosmiczną..

Dnia 16.08.2011 o 01:16, mr_chief napisał:

Może dzieci naszych dzieci w takie Fify będą grać.;)

Forget About....
Ja dzieci mieć nie mam zamiaru... nawet tych z przypadku..... Nie i uj dzieci to nie na moje psychozy i nerwy.. chcę spokój i wolność ... chrzanić statkowanie się jakiś punkt podparcia w życiu... :D, Dzicko to nie moja bajka i problemy... Ciężki czasy nastały i nastaną jeszcze cięższe zobaczysz. Dziecko kosztuje, dziecko bla bla bla... dziecko może napatoczyć jedynie problemów w dzisiejszych czasach... Nie wydam potomka, który będzie jeszcze bardziej pier****** niż jego tatuś czyli ja. Nie wydam dziecka na ten chory spaczony świat.... Nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować