Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 02:13, Akoss-94 napisał:

Śmiesz podważać jego istnienie?

A Ty to kto ? :D bo Ciebie tu jeszcze nigdy tu nie widziałem.
A po drugie dowodów za i przeciw jest sporo ale to nie temat na takie dyskusje.
Moja wiara polega na wierzeniu w "Nic"..... parszywy to los gdyż boje się otchłani bezdennej. Teraz zamykamy oczy i jest bardzo ciemno lecz jesteśmy świadomi ciemności przed oczyma jak i "niczego". Lecz po śmierci będzie również ciemno jednak nie będziemy tego świadomi, że jest ciemno. Zaa grobu jeszcze nikt nie wrócił i nie powiedział jak tam jest

Po drugie. Uważam Twój post za czystą prowokację :)
EOT z mojej strony gdyż to nie miejsce na takowe dyskusje

EDIT:
Jednak widzę, że podczas pisania posta zdążyłeś się przyznać do prowokacji. Nie myliłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:13, Akoss-94 napisał:

Śmiesz podważać jego istnienie?


Szczerze mówiąc, to zdanie innych na ten temat mnie nie interesuje, podobnie jak nie mam zamiaru(nigdy) przekonywać kogoś do swojego zdania na ten temat.:P
Przy okazji, to w tej opinii ciężko cokolwiek podważać by było, bo dla mnie coś takiego jak Bóg jest równoznaczne i istnieniem Batmana, Supermena czy innych wytworów wyobraźni człowieka. Każdy może się z tym nie zgadzać, to jego prawo, ale na tym koniec wymiany opinii.xD

Edit - a ja na prowokację udzieliłem pięknej i szczerej odpowiedzi, love it. :D

@Renzov - A dlaczego nie? :D Zazwyczaj tak jest, że jak ktoś dostaje po dupie, to będzie dostawał na całego(i w drewnianym kościele - sorki, to znowu o bogu - trafi go w głowę cegła).
A tematu boskiego nie będzie, bo to odgórnie nie ma sensu - ani ja nie chcę nikogo do niczego przekonywać, ani nie ma szans, żeby ktoś zmienił moje zdanie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:14, Renzov napisał:

Edit: Błagam, nie wchodźcie na temat Boga.

[Pociąga nosem] Prowokacji szanowny Marku nie wyczuł XD. Ci co wchodzą w ten topic i tak nie wieżą w Boga. XD kto normalny zaprzedaje dusze ku wiecznemu potępieniu. Na bank nie ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:16, Mohair napisał:

Ty w tym momencie tak na poważnie?...

:) Witaj a Ty co znów zakuwasz..... ?

PS: wejdź na skype jak możesz na sekudnkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

A Ty to kto ? :D bo Ciebie tu jeszcze nigdy tu nie widziałem.

Fakt. Dawno mnie nie było, a właściwie nawet gdy już byłem to logować się nie chciało. Lecz to forum nalega bym tu częściej zaglądał!

Dnia 12.05.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Po drugie. Uważam Twój post za czystą prowokację :)


Genialny strzał! :)

@Nephren-Ka
Złapany! Sam unikam tego tematu. Chyba, że na religii. Czasem fajnie jest wyprowadzić z równowagi katechetkę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:22, Braveheart napisał:

[Pociąga nosem] Prowokacji szanowny Marku nie wyczuł XD.

Nie tyle nie wyczułem, co byłem pewny, iż Nephren-Ka odpowie na tego posta.
Bałem się, że ten trolling będzie prowadzony dalej, a ja takiej farsy zdzierżyć nie umiem. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:23, Mohair napisał:

Śmiem wątpić ;)

[Facepalm] przed samym sobą ale to tak jest jak się nie śpi ponad 50h :/ drugą noc zarywam i aż mnie oczy pieką od patrzenia na cokolwiek a o patrzeniu w monitor już nie wspomnę. Of kors tamto zdanie miało być zbudowane inaczej XD

PS:
Coś długo zajmuje Ci to wejście na skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:25, Akoss-94 napisał:

@Nephren-Ka
Złapany! Sam unikam tego tematu. Chyba, że na religii. Czasem fajnie jest wyprowadzić
z równowagi katechetkę :P.


Złapany to bym został, jakbym wszedł w polemikę.:P A tu nawet w wypadku posta serio by się skończyło tak samo jak przy prowokacji.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie do Was nocni forumowicze!
Czy pokusił się ktoś o wykrzesanie z siebie choć trochę pracy i wziął się za opowiadanie na konkurs CD Projektu z FB? :)

@Nephren-Ka
Wierzę na słowo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:23, Braveheart napisał:

> Ty w tym momencie tak na poważnie?...


Tak, jestem na ostatniej prostej. Dzisiaj zacząłem powtarzać cały materiał od początku, nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:26, Renzov napisał:

> [Pociąga nosem] Prowokacji szanowny Marku nie wyczuł XD.
Nie tyle nie wyczułem, co byłem pewny, iż Nephren-Ka odpowie na tego posta.

Bo Nephren-Ka to mumia... a wiesz jak u nich z głową i jej wnętrzem :P

Dnia 12.05.2012 o 02:26, Renzov napisał:

Bałem się, że ten trolling będzie prowadzony dalej, a ja takiej farsy zdzierżyć nie umiem.
Tyle.

True true...

Eberybody Lies & Dies ;_)
Ma głowa została opanowana tymi nazwami :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:31, Akoss-94 napisał:

A mam pytanie do Was nocni forumowicze!
Czy pokusił się ktoś o wykrzesanie z siebie choć trochę pracy i wziął się za opowiadanie
na konkurs CD Projektu z FB? :)

FB ? :D a idź Pan z tym.... ja nie mam FB żanych NK i innych "tłiterów" mixerów i fotek.pl jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Facebooka traktuję raczej jako komunikator (łatwiej niektórych tam złapać, szczególnie żeńską część znajomych) i tablicę gdzie mam wszystko. Polubiłem te strony i inne duperele, z których normalnie korzystam. Miło jest mieć All in 1. Tym bardziej mobilnie. :)

Co do konkursu jeszcze. Jestem z siebie dumny! Napisałem moje opowiadanko jednego dnia, podczas jednej sesji. Rzadko mi się zdarza tak wciągnąć w to co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 02:31, Mohair napisał:

Tak, jestem na ostatniej prostej. Dzisiaj zacząłem powtarzać cały materiał od początku,
nie jest źle :)

Podziwiam Cię stary.. czasme uczyło się do późna w nocy ale.... zarywanie nocek jeśli chodzi o zakuwanie/naukę odpada. Moje największe osiągnięcie to było w gimnazjum na przepisywaniu zeszytów xD gdy za to ocena szła a nie chciało się regularnie ich prowadzić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 02:05, meryphillia napisał:

Leciało kiedyś w TV na jakimś kanale, obejrzałęm chyba nawet z cztery odcinki nawet się
spodobało, ale ostatecznie przegapiłem kolejne odcinki.
Z tego co czytałem kiedyś serial chyba zawiesili, a takie niedokończone mnie nie jarają
zbytnio.


Żle słyszałeś o Fringe. Nigdy serialu tego nie zawiesili. Teraz właśnie kończy się 4 sezon, a jesienią zacznie się piąty i podobno niestety ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trochę się poczytało, można iść spać.
Z lekkim sercem w dodatku, może wcale nie umrze się takim głupim... :-)

Branoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman >>> A to skoro tak, to pocekam na zakończenie i obejrzę, bo nie lubię zbytnio oglądac seriali lecących na bieżąco.

BTW.
Coś skaszaniło sie z forum, bo nie mam opcji przy postach i nie da rady odpowiadać na konkretne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 03:27, meryphillia napisał:

Coś skaszaniło sie z forum, bo nie mam opcji przy postach i nie da rady odpowiadać na konkretne posty.

Było o tym problemie głośno w temacie Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&u=4984
Rozwiązanie to usunięcie cache przeglądarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować