Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 03:27, meryphillia napisał:

Wojman >>> A to skoro tak, to pocekam na zakończenie i obejrzę, bo nie
lubię zbytnio oglądac seriali lecących na bieżąco.

BTW.
Coś skaszaniło sie z forum, bo nie mam opcji przy postach i nie da rady odpowiadać na
konkretne posty.

Ten problem jest już jest od dwóch dni. [Już dwóch dni]
Zależy z jakiej też przeglądarki korzystasz. Ja na Operze buttonów "zgłoś", "W", "Odpowiedz" "URL" nie mam.. restart przeglądarki nie pomógł oraz czyszczenie wszlekaiego syfu programami CCleaner. Wszedłem na Google Chrome i problemu nie ma. Ktoś w temacie oficjalnym wątku pomocy technicznej mówił, że na IE 9 działa.
Dobrze jednak było zrezygnować z monogamizmu jeśli chodzi o przeglądarki internetowe.
Jak masz jakąś zastępczą to polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 03:27, meryphillia napisał:

Wojman >>> A to skoro tak, to pocekam na zakończenie i obejrzę, bo nie
lubię zbytnio oglądac seriali lecących na bieżąco.


Chyba Tobie się jednak nie da dogodzić ;)

Dnia 12.05.2012 o 03:27, meryphillia napisał:

Coś skaszaniło sie z forum, bo nie mam opcji przy postach i nie da rady odpowiadać na
konkretne posty.


Spróbuj wbić do przeglądarki, ręcznie, w nowym oknie ten adres: http://forum.gram.pl/forum_dodaj.asp?tid=3979&pid=58350

Odpisz tam na tego posta w ten sposób i daj znać w edycji, czy pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wreszcie pada u mnie deszcz, dlatego zresztą się zasiedziałem.

Po prostu uwielbiam taką pogodę, aż chce się oddychać pełną piersią... "Mądrzy" ludzie z telewizji powiadają, iż nadchodzi delikatne ochłodzenie. Oby faktycznie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 04:28, Renzov napisał:

Heh, wreszcie pada u mnie deszcz, dlatego zresztą się zasiedziałem.

U mnie padał kilka godzin temu i to nawet mocno wraz z grzmotami i piorunami, a teraz nic nie pada :)

Dnia 12.05.2012 o 04:28, Renzov napisał:

Po prostu uwielbiam taką pogodę, aż chce się oddychać pełną piersią...

Też taką lubię, aż odechciało mi się iść spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 04:59, doflamingo napisał:

U mnie padał kilka godzin temu i to nawet mocno wraz z grzmotami i piorunami, a teraz
nic nie pada :)

U mnie też już przestaje padać i pierwsze ptaki radośnie ćwierkają :-).
A grzmotów nie było. Ot, dość obfita, acz mało widowiskowa ulewa. Szczerze uwielbiam takie.

Dnia 12.05.2012 o 04:59, doflamingo napisał:

Też taką lubię, aż odechciało mi się iść spać :)

Zgadza się. Ja obejrzałem co miałem obejrzeć na yt i przeczytałem fragment książki. Teraz też w sumie nie spieszno mi do spania, bo genialny klimat się wytworzył :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takim oto sposobem kończy się czas wątku. Zasiedziałem się, nie ma co. Aż przypomniało mi się jak Braveheart ostatnio pytał się mnie czy wytrwałem kiedykolwiek do końca. Cytując Marcinkiewicza - yes, yes, yes!

Swoją drogą bardzo miło jest słyszeć śpiew ptaków dochodzący zza okna - za to właśnie m.in. uwielbiam wiosnę i lato. Gdyby tylko nie ta temperatura... Chociaż teraz znowu zaczyna padać, ergp można w pięknej atmosferze zasnąć... :-)

Cóż, zamykam na dzisiaj ten znamienity przybytek, by jutro otworzyć go ponownie.
Branoc Marki i Markinie, których tu nie ma - tym razem ostatecznie. Bywajcie w zdrowiu.

CRN
Renzov

Edit: Damn, wybaczcie, że 9 minut po czasie :|. Post mi się nie chciał załadować. Aż do teraz niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 06:39, Renzov napisał:

I takim oto sposobem kończy się czas wątku. Zasiedziałem się, nie ma co. Aż przypomniało
mi się jak Braveheart ostatnio pytał się mnie czy wytrwałem kiedykolwiek do końca.
Cytując Marcinkiewicza - yes, yes, yes!

Jestem pod wrażeniem Twoich czynów śmiertelniku!!
Wytrzymałeś do wyczerpania się paliwa reaktora kuli... brawo :P Chyba pierwszy raz co?
Ja ogólnie dziś cały dzień w terenie praktycznie. Padam na pysk po 50h bez snu moze odespałem eee ze 5 ?... Aż musiałem sobie visinem oczy potraktować bo za bardzo mnie pieką.
HAHA KS19 obejrzałem. Zapomniałem w sumie, ze dziś leci. Ale na walkę Khalidova się załapałem... Perfekcyjny strzał w pysk i nokaut w pierwszej rundzie. Walka nie trwała może dwóch minut. No trafił go idealnie. A przeciwinik z którym walczył [nawet nie pamietam juz imienia xD po co sobie takim crapem zaprzętać głowy] nigdy dotąd nie przegrał poprzez nokaut. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Na YT pewnie już ta walka jest hahaha.
Pudziana nie oglądałem bo musiałem zrobić wylot. Jutro sobie na YT obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co słychać? Ja obejrzałem "Kostnicę" i szczerze odradzam. Wiele amatorskich filmów na YouTubie jest lepszych od tego czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:08, Braveheart napisał:

Wytrzymałeś do wyczerpania się paliwa reaktora kuli... brawo :P Chyba pierwszy raz co?

Tak do końca to pierwszy raz chyba, bo i wcześniej sensu nie widziałem zbytniego... :-)
Najgorsze jest to, że rano obudził mnie jakiś pies swoim szczekaniem i skubaniec wył przez pół dnia.

Cóż, dzisiaj na pewno się jeszcze pojawię, ale raczej nieprędko, bo muszę coś porobić itd.
Tak więc witojcie wszyscy, miłej dysputy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Tak do końca to pierwszy raz chyba, bo i wcześniej sensu nie widziałem zbytniego... :-)

pfff sensu nie widziałem... przecież to oczywiste wręcz jest, że trzeba zostawać do samego końca. ktoś przykłąd musi dawać ty go dałeś i jednocześnie nie dałeś. W tym wypadku nie pozostaje Ci nic innego jak udowodnić, ze masz resztki honoru i podać się do dymisji z rady CRN i udać się na "Samotną Wędrówkę" po "Wielkiej Głębi"

Dnia 13.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Najgorsze jest to, że rano obudził mnie jakiś pies swoim szczekaniem i skubaniec wył
przez pół dnia.

Taaak jago tam przetransportowałem. Spanie to ZUO!

Dnia 13.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Cóż, dzisiaj na pewno się jeszcze pojawię, ale raczej nieprędko, bo muszę coś porobić
itd.

bla bla bla znam tą śpiewkę

Dnia 13.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Tak więc witojcie wszyscy, miłej dysputy życzę.

A idź Ty :P

TAKIE ZACHOWANIE MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ!!!.

POCZUJ OGNISTE SPOJRZENIE MOJEGO CHOMIKA I ZMIEŃ SWOJE POSTĘPOWANIE!!!


http://www.youtube.com/watch?v=KIdEGrJcog4#t=1m29s :3 :> <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 00:30, Braveheart napisał:

pfff sensu nie widziałem... przecież to oczywiste wręcz jest, że trzeba zostawać do samego
końca. ktoś przykłąd musi dawać ty go dałeś i jednocześnie nie dałeś. W tym wypadku nie
pozostaje Ci nic innego jak udowodnić, ze masz resztki honoru i podać się do dymisji
z rady CRN i udać się na "Samotną Wędrówkę" po "Wielkiej Głębi"

Ty nie łap mnie za słówka lepiej... :> Jako CRN radzę Ci to po dobroci.
Sensu nie widziałem, bo i zwykle (gdzieś w 99% przypadków) nikogo o tej porze nie ma. A jak nie ma to po co czekać na zostawienie tego końcowego posta... ? Dla samej świadomości? Dla "respektu na dzelni"? Sorry, ale mnie to nie kręci... :> Co nie zmienia faktu, iż często siedzę do późna tj dajmy na to tej 06:00, ale nigdy się z tym tutaj nie obnoszę, bo - raz jeszcze - nie widzę takiego sensu tudzież powodu.

A do dymisji nie mam zamiaru się poddawać... :> Za długo piastuję to stanowisko, znam się na robocie itd.
Poza tym ktoś w ryzach musi trzymać ten bordel, zwany również "nieświeżym sosikiem".

Dnia 13.05.2012 o 00:30, Braveheart napisał:

Taaak jago tam przetransportowałem. Spanie to ZUO!

Akurat tego nie kwestionuję, ale nieubłaganie zbliża się jeszcze większe zło. Staram się więc przynajmniej częściowo zachować sprawność zarówno psychiczną, jsk i fizyczną... :-)

Dnia 13.05.2012 o 00:30, Braveheart napisał:

bla bla bla znam tą śpiewkę

No tak, wszyscy doskonale wiemy, iż nie posiadasz życia i nie masz obowiązków... :-)
Tyle, że nie każdy ma ten komfort.

Dnia 13.05.2012 o 00:30, Braveheart napisał:

A idź Ty :P

Co? Jak ja zacząłem rozmowę o House''ie, to Ty się przestraszyłeś drobnego posta...
A idź Ty, hipokryto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (właściwie wczoraj) dostałem się do bety Torchlight 2 i nie mogę wyjść z podziwu jak to jego soundtrack jest bardziej Diablowaty niż ten z Diablo III (sama gra pod wieloma względami zresztą też). Brak Uelmen''a w najnowszej grze Blizzard''a to kolosalna strata, powiedziałbym nawet, że większa niż brak Yamaoki w Silent Hill: Downpour. ;_; Smutek mnie ogarnia straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:06, Niflheim napisał:

Dzisiaj (właściwie wczoraj) dostałem się do bety Torchlight 2 i nie mogę wyjść z podziwu
jak to jego soundtrack jest bardziej Diablowaty niż ten z Diablo III (sama gra pod wieloma
względami zresztą też).

To jest gra ludzi blizzarda. Właściwie byłych... Twórca muzyki to tez ten sam koleś. Podziel sie wrażeniami! Jak sie gra? Co dokładnie oferuje innego niż inne tego typu produkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:06, Niflheim napisał:

Dzisiaj (właściwie wczoraj) dostałem się do bety Torchlight 2 i nie mogę wyjść z podziwu
jak to jego soundtrack jest bardziej Diablowaty niż ten z Diablo III (sama gra pod wieloma
względami zresztą też). Brak Uelmen''a w najnowszej grze Blizzard''a to kolosalna strata,
powiedziałbym nawet, że większa niż brak Yamaoki w Silent Hill: Downpour. ;_; Smutek
mnie ogarnia straszny.

Pfff ja już widziałem filmiki z D3 XD...... zajrzyj w topic ogólny :P
Chyba, że nie chcesz sobie psuć rozgrywki.
A co do muzyki... Wiesz. Matt Uelmen mistrz nad mistrzami robił muzykę do D1 i D2... w D3 juz jest kto inny a z tego co się orientuje w Torczu 2 robi za osty właśnie Matt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:26, Akoss-94 napisał:

To jest gra ludzi blizzarda. Właściwie byłych... Twórca muzyki to tez ten sam koleś.


Wiem, dlatego porównałem obie produkcje. ;P

Dnia 13.05.2012 o 01:26, Akoss-94 napisał:

Podziel sie wrażeniami! Jak sie gra? Co dokładnie oferuje innego niż inne tego typu produkcje?


Wrażenia bardzo, bardzo pozytywne, chociaż niewiele grałem póki co. Względem pierwszej części poprawiono chyba wszystko co poprawić było można (chociaż system rozwoju postaci jakichś gruntownych zmian nie przeszedł, ale i tak jest dużo lepiej niż w Diablo III). Gra jest bardziej soczysta i świetnie zoptymalizowana (sprawdzałem również na zabytku z 1 GB RAM, działa zadowalająco!), grafika sprawia wrażenie troszkę mniej przerysowanej, no i przede wszystkim zabijanie potworów jest bardziej miodne. Jeżeli grałeś w poprzednią część to spodziewaj się po prostu więcej i lepiej.

W Diablo III zagram dla fabuły, bo zapowiada się ciekawie, no i w sumie z sentymentu dla serii bo jest on olbrzymi. ;) Ale to chyba przy Torchlight 2 spędzę więcej czasu, a na horyzoncie już Path of Exile i wysyp innych hack''n''slashy. Biedny Diablo, nisko w moich oczach upadł. ;<

@Braveheart

Też widziałem. ;P Fabuła zapowiada się na ciekawą, ale tych filmików trochu mało, poza tym są krótkie i nie wywołują opadu szczeny. Intro jest do dupy, co już w ogóle jest profanacją serii. ;P Co do soundtrack'u z D3 - jest po prostu nudny, zero grozy, jednym uchem wlatuje drugim wylatuje. I co najgorsze w ogóle nie brzmi jak soundtrack z Diablo. TRAGEDIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem materiał z tej gry i jestem zdumiony, ba zszokowany. To rzeczywiście jest lepsze niż diablo! Choć produkcja ta będzie musiała poczekać to możliwe ze zagości na mej biednej poleczce. Ew sam klucz. Zobaczy sie ;). Dzięki za tak obszerna odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 01:42, Niflheim napisał:

@Braveheart
Też widziałem. ;P Fabuła zapowiada się na ciekawą, ale tych filmików trochu mało, poza
tym są krótkie i nie wywołują opadu szczeny. Intro jest do dupy, co już w ogóle jest
profanacją serii. ;P Co do soundtrack''u z D3 - jest po prostu nudny, zero grozy, jednym
uchem wlatuje drugim wylatuje. I co najgorsze w ogóle nie brzmi jak soundtrack z Diablo.
TRAGEDIA.

Bo ja wiem Trailer jest jaki jest znaczy to intro to jest to samo jak Trailer. XD.
Ale co do filmików to pozostawiają niedosyt oraz coś czuje, że będzie ich więcej.
Co do muzyki.... bo ja wiem. Nudna aż taka to ona nie jestem. Jakoś daję radę. Trzeba się po prostu przyzwyczaić.
Wiesz w bańce no on stop mam te klimatowe z D2 i nie moge się jakoś hmmmm. [Przełamać ?? nie wiem cy to dobre określenie] do tych nowcyh. Bardzo długo oraz długi czas karmiłem swe uszy OSTem z D2 więc one mi wryły się w korę.
Szkoda, że Uelmen nie robił osta. Trudno jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 02:16, Braveheart napisał:

Bo ja wiem Trailer jest jaki jest znaczy to intro to jest to samo jak Trailer. XD.


Przecież to intro jest jednym z filmików, które podałeś w temacie głównym, więc to chyba jednak prawdziwe intro. ;P I jak ono się ma do filmików otwierających Diablo i Diablo 2? Nijak.

Dnia 13.05.2012 o 02:16, Braveheart napisał:

Co do muzyki.... bo ja wiem. Nudna aż taka to ona nie jestem. Jakoś daję radę. Trzeba
się po prostu przyzwyczaić.


Nuda, równie dobrze mogłaby być soundtrackiem do jakiegoś dodatku do WoW. Bo do Diablo nie pasuje.

Dnia 13.05.2012 o 02:16, Braveheart napisał:

Wiesz w bańce no on stop mam te klimatowe z D2 i nie moge się jakoś hmmmm. [Przełamać
?? nie wiem cy to dobre określenie] do tych nowcyh.


Chciałeś powiedzieć "przekonać"? ;D Ja tam do niczego się nie będe przekonywał bo nie ma sensu, skoro nie buduje klimatu to gra będzie musiała budować go w inny sposób. A w tle ta muzyka może sobie lecieć, nie przeszkadza przecie.

Dnia 13.05.2012 o 02:16, Braveheart napisał:

Bardzo długo oraz długi czas karmiłem
swe uszy OSTem z D2 więc one mi wryły się w korę.


Mam tak samo, ale to wina Uelmen''a że stworzył tak genialną muzykę. ;P

Dnia 13.05.2012 o 02:16, Braveheart napisał:

Szkoda, że Uelmen nie robił osta. Trudno jest jak jest.


Nie "trudno" tylko trzeba postarać się żeby był w następnym Diablo (jeżeli w ogóle będzie Diablo 4, bo sądząc po podanych przez ciebie filmikach...).

@Akoss-94

Po filmikach kopara raczej nie opada, ale gdy się do gry usiądzie i te parę minut pogra to człowiek zmienia zdanie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 02:37, Niflheim napisał:

Przecież to intro jest jednym z filmików, które podałeś w temacie głównym, więc to chyba
jednak prawdziwe intro. ;P I jak ono się ma do filmików otwierających Diablo i Diablo
2? Nijak.

No właśnie się ma :) Wprowadza do tego o czym mówi przepowiednia :). Czytałeś jakieś książmi może z Lore Diablo ? :>

Dnia 13.05.2012 o 02:37, Niflheim napisał:

Nie "trudno" tylko trzeba postarać się żeby był w następnym Diablo (jeżeli w ogóle będzie
Diablo 4, bo sądząc po podanych przez ciebie filmikach...).

Nie chciałbym D4 gdyż D3 mocno zaciąga o książki "Sin War" i będzie to logicznie jakoś wyglądać oraz mieć sens. Diablo po raz trzeci wraca do świata ale nie za pośrednictwem zwykłego kamienia dusz jak to miało miejsce wczesniej tylko to będzie "Wina" Czarnego Kamienia Dusz, kótry stworzył

Spoiler

Zoltan Kulle

potężny Horadrimski mag, który potem odszedł z zakonu. Był on tak zaślepiony badaniem natury mrocznej trójcy i badaniami nad kamieniami dusz, że postanowił stworzyć swój własny. [Mógłbym tu więcej pisać o tym ale pisałem już o tym w D3] posta dosyć długiego musiałbyś przejrzeć moje posty :P tam. Ten Kamień to zupełnie inny kamień niż poprzednie. Jest wstanie zgromadzić więcej niż jedną duszę demona. W tym kamieniu ponoć jakimś cudem mają być wszystkie dusze poległych demonów a diablo potem to jakoś wykorzystuje i staje się Prime Evil. [Gdzie na czole już kamienia nie ma] Znów zostaje pokonoany a tyrael mówi, że
Spoiler

już na dobre

z czego on miałby się potem ewentualnie odrodzić ? I co mielibyśmy zabijać ? Lesse Evil zostają zgłądzone. W D2 Duriel - Pan Bólu Andariel - Córka Męki zostają pokonani. Mefisto i Baal również. W D3 kolejne 2 pomniejsze demony będą ginąć. Nie ma już co zabijać. Ciekaw jestem ewentualnego dodatku. Blizzard jeśli ma szacunek do siebie jak i serii to zakonczy to na trzeciej części. Ostateczna walka toczy się w
Spoiler

Niebiosach przecież

nic już by raczej nas nie zaskoczyło. W D1 mamy walkę
Spoiler

Sanktuarium - Ziemia

. w D2 walke
Spoiler

w piekle

a w D3
Spoiler

Niebiosa

Nie chciałbym aby z Diablo Blizzard zrobił coś w rodzaju Voldemorda w Harrym Poterrze, który by się odradzał Bóg wie ile bo ma gdzieś coś jak rozszczepioną duszę..

Dnia 13.05.2012 o 02:37, Niflheim napisał:

Po filmikach kopara raczej nie opada, ale gdy się do gry usiądzie i te parę minut pogra
to człowiek zmienia zdanie. ;P

Będzie cos czuje tego więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 02:57, Braveheart napisał:

No właśnie się ma :) Wprowadza do tego o czym mówi przepowiednia :).


Ale tu chodzi o jakość i wykonanie - intro z krukiem z jedynki i to z dwójki są świetne, tutaj jest średnio ciekawie, żeby nie powiedzieć nieciekawie.

Dnia 13.05.2012 o 02:57, Braveheart napisał:

Czytałeś jakieś
książmi może z Lore Diablo ? :>


Nie interesują mnie książki oparte na grach, jakoś źle mi się kojarzą. ;P

Dnia 13.05.2012 o 02:57, Braveheart napisał:

/.../ Blizzard jeśli ma szacunek do siebie jak i serii to zakonczy to na trzeciej
części.


Ja obstawiam dalsze dojenie, niestety. ;/ Moje zdanie o Blizzardzie ostatnimi czasy się zmieniło i tak jakby stracili status pecetowych bogów (tylko kto teraz przejmie ten tron?).

Dnia 13.05.2012 o 02:57, Braveheart napisał:

Ostateczna walka toczy się w

Spoiler

Niebiosach przecież

nic już by raczej nas
nie zaskoczyło. W D1 mamy walkę
Spoiler

Sanktuarium - Ziemia

. w D2 walke
Spoiler

w piekle


a w D3
Spoiler

Niebiosa

Nie chciałbym aby z Diablo Blizzard zrobił coś w rodzaju Voldemorda
w Harrym Poterrze, który by się odradzał Bóg wie ile bo ma gdzieś coś jak rozszczepioną
duszę..


To się wszystko ładnie rozegra, wyjaśnią powrót w jakiś bzdurny sposób, większość i tak łyknie, a narzekająca mniejszość i tak łyknie bo to Diablo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować