Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj Tanio - nie przepłacaj i baw się dobrze #7

12 postów w tym temacie

gram.pl

Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej kolejnej porcji tytułów oferujących wspaniałą rozgrywkę w niezwykle niskiej cenie. Tym razem przygotowaliśmy coś dla fanów efektu zwolnionego czasu, pociągów i wojny błyskawicznej. Jest na co popatrzeć!

Przeczytaj cały tekst "Graj Tanio - nie przepłacaj i baw się dobrze #7" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne to bardzo dobra gra, z ciekawą fabułą. Aktualnie powstaje film na podstawie gry;) W Blitzkriega grałam dzięki płytce z Cd-Actiona, ale gra nie przypadła mi do gustu. Railroad Tycoon polecam, to jedna z niewielu gier tego gatunku które przypadły mi do gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię Antologię Max''a Payne''a, ponieważ w takiej cenie to aż żal przepuścić koło nosa. Pamięta może ktoś, kto już przeszedł te gry na ile godzin mniej więcej wystarcza część pierwsza i druga?

Jeśli chodzi o antologie Railroad Tycoon i Blitzkrieg, to te gry mnie kompletnie nie obchodzą. Nie mój gatunek = nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, myślałem że więcej już było artykułów z tej serii, spodziewałem się numerka dwucyfrowego...

Wracając jednak do tematyki newsa (a raczej artykułu) - trzy, bardzo dobre produkcje zostały zaprezentowane. Sam najwięcej spośród tych produkcji grałem w Max Payne''a. Co tu dużo pisać, jest to świetna produkcja, dużo akcji, dość zaawansowana fabuła jak na gry tego typu sprawiły, że gra zrobiła swoisty przełom. Dodać do tego faktu bullet time, który wtedy zrobił spory szał, było rewelacyjnie. Sam zastanawiam się, czy teraz nie zakupić Maxa, ale może jednak zdecyduje się na wersje PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak dawno kupiłem sobie Max Payne Antologia , nie mogłem pozwolić aby taka klasyka gier akcji przeszła mi koło nosa. Tylko niestety grze nie całkiem udało się przetrwać próbę czasu , ale i tak nie zmienia to faktu że pierwsza część Max Payne-a jest jedną z najlepszych gier akcji wszech czasów. Natomiast Railroad Tycoon oraz Blitzkrieg 2 mam z różnych gazet i niestety uważam je za słabe gry , po prostu nie lubię tego rodzaju gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować