Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsze obrazki z przenośnych edycji Kingdom Hearts

9 postów w tym temacie

Watcher

Square-Enix, obok ciągłego rozbudowywania Final Fantasy, nie zapomina też o swoim drugim ważnym dziecku, Kingdom Hearts. Kolejne dwie odsłony serii już za jakiś czas trafią do posiadaczy handheldów Sony i Nintendo. Dziś prezentujemy najnowsze screeny z każdej z części.

Przeczytaj cały tekst "Najnowsze obrazki z przenośnych edycji Kingdom Hearts" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od KH na GBA odrzucaly mnie Kaczor Donald, Goofy i inne postacie Disneya. Nie to zebym ich nie lubil, bo bardzo je lubie ale nie w takiej "mocno japonskiej" grze. Zbyt pokrecony pomysl. Po rozczarowyjacym (mnie) TWEWY, przede wszystkim czekam na Sigma Harmonics, na KH 358/2 mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo obrazki 3 i 4 zostały źle podpisane, DS raczej takiej grafiki nie wyświetla, albo się na mnie obraził bo mam go od 3 lat i takiego 3d jeszcze na nim nie widziałem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna jak na możliwości obu platform. Na PSP oczywiście o wiele lepsza, ale za to DS zapewne zaoferuje dużo ciekawsze sterowanie, przez co rozgrywka może również stać się bardziej interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 14:04, krzym1 napisał:

Imo obrazki 3 i 4 zostały źle podpisane, DS raczej takiej grafiki nie wyświetla, albo
się na mnie obraził bo mam go od 3 lat i takiego 3d jeszcze na nim nie widziałem :<


Obrazki są dobrze podpisane. Tak dobra grafika podyktowana jest tym iż jest to cut-scenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie kojarzyć Final Fantasy , bo to pod każdym względem wspaniała seria gier , ale już Kingdom Hearts niestety nie kojarzę , ale mam zamiar jak najszybciej naprawić ten błąd. Z tego co widzę Kingdom Hearts 358/2 Days nie dość że zapowiada się na naprawdę konkretne jRPG to jeszcze grafika wypada całkiem nie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować