BigM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2154
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O BigM

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Super. Czyli te dziesiątki błędów pozostaną już na zawsze...
 2. > Ja dam wam prezent alfa Evolve CODE for PC: DRYQM-W29TC-5QBC6. > Ja już nie zdążę wykorzystać. Kto pierwszy ten lepszy. Danke szyn ;).
 3. Trochę wstyd. Gdzie ten CDP z dawnych lat? Bogate portfolio, pełne lokalizacje, niskie ceny, fajne gadżety do każdego wydania i przede wszystkim troska o klienta. A teraz? Marny sklepik internetowy i parę tytułów na krzyż.
 4. A grałeś Pan na emulatorze? Bo ja tak. W Full HD, z AA i innymi "poprawiaczami" grafiki. I naprawdę - nawet jeśli jakaś minimalna różnica jest (jak wspomniany łańcuszek) - to bardzo ciężko ją dostrzec.
 5. Nic specjalnego. Tylko rozdzielczość podnieśli i dodali AA. Identyczny efekt możemy uzyskać odpalając FFX na emulatorze na pececie.
 6. Strasznie biednie to wygląda... Poza tematyką gra raczej nic ciekawego nie będzie miała do zaoferowania. Chciałbym się mylić, ale gameplay''e nie dają nadziei na porządną produkcję.
 7. Wie ktoś, o której godzinie rozszerzenie pojawi się na Originie?
 8. To były jakieś dwie konferencje CDP Red dzisiaj? Bo jedna jeszcze trwa.
 9. Gra raczej dla dzieci, ale kurcze... trailer mnie zachęcił. Jak kiedyś będzie dostępna w atrakcyjnej cenie, to może się skuszę.
 10. 1. Czy planujecie w przyszłych produkcjach zaimplementować tryb multiplayer? 2. Jak wiele dodatków DLC do Risen 2 macie w planach? 3. Czy jest szansa na kolejną cześć Gothica, stworzoną przez Piranha Bytes? 4. Planujecie wsparcie dla modderów?
 11. "1,1 mln unikalnych użytkowników, które tego dnia odwiedziły GOG.com to wielokrotnie więcej niż wynosi przeciętny dzienny ruch na tym serwisie, co pokazuje, że cyfrowy dystrybutor jest przygotowany do obsłużenia swojego rosnącego biznesu i związanej z tym zwiększonej liczby użytkowników " Pieprzenie. Sam w czasie tej promocji chciałem pobrać Fallouta. Dać się dało, ale zajęło mi to chyba z 20 minut, tak wolno się wszystko ładowało. Nie mają przystosowanych serwerów do tak dużego ruchu, więc niech nie gadają, że są przygotowani.
 12. 4 tysiące za skórzaną kurtkę i grę... Troszkę jednak przesadzają z tą ceną. Za tyle to już można kupić prawdziwe futro z norek (z łapek co prawda, ale zawsze).
 13. W Polsce i tak nikt by w to nie grał na Macu. Żadna strata.
 14. Pierwsze dwie części w ogóle mi do gustu nie przypadły. Dlatego na trójkę nie wiem czy się skuszę. Zwłaszcza w tak wysokiej cenie. Mimo wszystko cieszę się, że w końcu Blizzard ogłosił - miejmy nadzieję ostateczną - datę premiery.