Zaloguj się, aby obserwować  
Miklus92

Co wybrać?!

9 postów w tym temacie

Witam!
Mam problem... Zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch gier... WoW albo Guild Wars... Która z tych gier wg. Was jest lepsza/bardziej wciągająca itd.? I jeśli zdecyduje sie na zakup jednej z gier to czy dobrze jest mieć do niej dodatki? Jeśli tak, to dlaczego?
Proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 02:44, smar napisał:

Witam!
Mam problem... Zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch gier... WoW albo Guild Wars...
Która z tych gier wg. Was jest lepsza/bardziej wciągająca itd.? I jeśli zdecyduje sie
na zakup jednej z gier to czy dobrze jest mieć do niej dodatki? Jeśli tak, to dlaczego?
Proszę pomóżcie...


Zapytaj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=8037
Notabene, ja na twoim miejscu brałbym Guild Warsa, bo przynajmniej płacisz raz, a nie co miesiąc bulisz 50 zł. Ale to moja opinia i mnie za chwilę fani WoW-a za nią zabiją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 02:49, ziptofaf napisał:

Zapytaj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=8037
Notabene, ja na twoim miejscu brałbym Guild Warsa, bo przynajmniej płacisz raz, a nie
co miesiąc bulisz 50 zł. Ale to moja opinia i mnie za chwilę fani WoW-a za nią zabiją
:)


Miałem właśnie napisać na dobranoc identyczny post :) ale mnie wyprzedziłeś. Ja również polecam GW choćby ze względu na to iż nonsensem jest dla mnie miesięczne opłacanie abonamentu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 02:44, smar napisał:

Witam!
Mam problem... Zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch gier... WoW albo Guild Wars...
Która z tych gier wg. Was jest lepsza/bardziej wciągająca itd.? I jeśli zdecyduje sie
na zakup jednej z gier to czy dobrze jest mieć do niej dodatki? Jeśli tak, to dlaczego?
Proszę pomóżcie...



WoW jest lepszy od GW, aczkolwiek w GW mozna spedzic wspaniale chwile. Nie trzeba rowniez bulic kasy. Ja gralem 13 miechow w GW i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sage Gothic czy Full Spectrium Warior: Ten Hamer
Nigdy nie grałem w gothica ale Gothic od I-II może byc extra. A z drugiej strony wiele jednostek do wyboru w FSW:TH Co wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować