Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na Games Convention

70 postów w tym temacie

Nie zgadzam się iż Wiedźmin jest grą jednorazową. Niektórzy, na przykład ja, lubią przejść po kila razy gry typowo jednorazowe jak Crysis, Call of Duty albo NFS Most Wanted. Nie ważne że za drugim razem nie doświadczymy niczego nowego, po prostu chcemy to samo jeszcze raz. To tak jak obejrzeć stary dobry film w telewizji po raz 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmiń to kawał dobrej roboty! Szkoda że to tylko edycja rozszerzona a nie dwójka.

Burzum:
"Pamiętam jak kupiłem kilka miesięcy temu wiedźmina....to nie jest gra rpg tylko diablo podobne coś.Zręcznościówka z dosyć dobrą grafiką.Na szczęście szybko ją sprzedałem i straciłem nie wiele.W zasadzie to nie wiele osób kupi coś odgrzewanego,strata czasu."

Haha, Wiedźmin i Diablo? Wiedźmin już bardziej do Neverwintera jest podobny a jak powiesz że Never to nie rpg to widać jaki z Ciebie gracz ^^.

Co do Crysisa to Wiedźmin jest dużo razy lepszy. Crysis to gra na 3 godziny (w tyle przeszedłem) i nie chcę do niej wracać żałuję wydania 100 zeta na chwilę marnej rozrywki. Grafika? Nie powiecie że tam jest jakaś super grafika jak ludzie mają kwadratowe głowy na full detalach! (sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem (21.08) w dniu otwarcia, widziałem. I powiem że prezentacja była BEZNADZIEJNA. Przynajmniej w tym dniu. Małe stoisko, kilka komputerów na których przycinał (dosłownie) "Wiedźmin". Brak materiałów reklamowych (ulotka to raczej słaba zachęta), i gość który zajmował się jedynie wyłapywaniem dzieciaków bez lub z zielonymi opaskami. W porównaniu z resztą bieda z nędzą. Jedyny plus to G15 na stanowisku. Hostess (promujących grę) też nie widziałem. Być moze miałem akurat pecha, ale było zbyt dużo do oglądania żeby wracać ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:08, Krisk7 napisał:

Lizzu pisze "Polak" z małej litery. Nie dziwne, że nie popiera krajowych produkcji.


Polak czy polak - to nie dyktando, patriota językowy sie znalazł. na tyle zaślepiony poprawną pisowni,ą że czytanie ze zrozumieniem niestety nie przyszło już łatwo bo NIGDZIE nie napisałem, ze krajowych produkcji nie popieram - co więcej - wiele razy zaznaczałem, iż Wiedzmin to gra wielka i naprawde świetna.
btw: ktostam wyzej napisal, ze Wiedzmin to to samo co Diablo .. gratuluje :] serio.
a Toca Race Driver to dodatek do Stalkera, bo ludzie na brak fur narzekali.

Dnia 24.08.2008 o 18:08, Krisk7 napisał:

"Co do Crysisa to Wiedźmin jest dużo razy lepszy."


tja. na takiej samej zasadzie na jakiej samolot jest lepszy od lamborgini. jak mozna porównywać dwie zupełnie różne produkcje :////

Dnia 24.08.2008 o 18:08, Krisk7 napisał:

Grafika? Nie powiecie że tam jest jakaś super grafika jak ludzie mają kwadratowe głowy na full detalach! (sic!).


pokaz screena bo takie brednie to mozesz opowiadać ale nie nam. współczuję kompa jesli miales kwadratowe głowy w Crysisie. Co by nie mówić o względnej monotonności, grafika w Crysic robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niektórzy die nie znają jak dla mnie WIEDZMIN to miłość od pierwszego wejrzenia preszłem gre 4 razy z 3 różnymi zakończeniami i inną rogrywką i innymi zbrojami szczególnie ''''Kruka'''' nim wyszedł Wiedzmin moją ulubioną grą było Call of Duty tylko po przejściu singla sie nudziła ale można było za to grać multi player z resztą nie mam jakiejś najlepszej karty graficznej a grafika w Wiedzminie jest piękna i szybko mi się ładuje mimo Visty którzy nie mają odradzam kupna(porażka totalna) radze poczekać na windows 7 wiem bo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna, cieszę się że twórcy postanowili zrobić wielką poprawkę i ulepszenie w postaci ER.

Jeśli chodzi o "15 minutowe" ładowanie się lokacji - trzeba mieć dobry komputer aby choć o 90% z tych "15 minut" zmniejszyć prędkość. Bo u mnie zwsze ładowało się 30 sek.

Jeśli chodzi o to, że ta gra jest "na raz" - gówno prawda -.-

Tą grę można ukończyć na trzy różne sposoby, jest kilkadziesiąt różnych zakończeń zadań pobocznych i za każdym razem efekt późniejszy wykonanych zadań pobocznych jest inny. Grę można przechodzić w nieskończoność, chyba że jest się anty-fanem DOBRYCH gier RPG, szczególnie takich jak Wiedźmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z tym , że Wiedźmin jest na raz . Skończyłem go już 3 razy i mam zamiar jechać dalej ;-) Nie wiem jak Wy ale mnie tam sprawia radoche za każdym razem jak gram xD a Edycje rozszerzoną raczej kupie xD

Ps. Odnośnie głosów. w Wiedźminie sa super klimatyczne i w ogóle ale spójrzmy na to z innej strony.Głosy są wtórne
jak w Wiedźminie tak i w innych grach i to mnie właśnie denerwuje.w każdej grze która jest polonizowana usłyszymy tych samych aktorów co w Większości innych produkcji.Ja wiem że Polska to może mały kraj ;-P i nie mamy za wielu aktorów ale czy naprawde w każdej grze ze znaczkiem PL musimy słuchać tych samych ludzi >? jakby nie można było zorganizować castingu jakiegoś.Wychodzi na to , że u Nas jest raptem paru/parunastu aktorów i nikogo więcej.
Tyle nazekania xD sorx za tę rozpiske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować