Zaloguj się, aby obserwować  
FernandoTorres

FERNANDO TORRES

123 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 11:19, Skwarek pl napisał:

Zawsze było dla mnie troche dziwne to, że za "bohatera" drużyny, która zwyciężyła obierało
się napastnika i ogłaszano go najlepszym. Fakt może i strzelił bramkę, ale nie należy
zapominać, że nie on sam gra w danej reprezentacji. Ktoś z jego kolegów tą piłkę mu podał,
przecież sam napastnik - nie ważne jak szybki by był i jaką by miał technike, meczu nie
wygra. No, ale to tak na boku.... w sumie gdyby każdy chciał zakładać osobny temat dla
swojego ulubionego piłkarza to troche by się tego nazbierało.


Masz rację w 100% ze ktos mu musiałem podać

Ale to on został bohaterem bo on strzelił, chyba nie zaprzeczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 18:51, Xard18 napisał:

Według mnie jest wielu dobrych piłkarzy na pozycji napastnika i Torres jest jednym z
nich. Na razie nie zdobył on za wielu tytułów ale jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem.
Czy coś osiągnie w przyszłości to się dopiero zobaczy.
Dla mnie osobiście lepszym napastnikiem jest Raul, który ciężko pracuje na każdą bramkę.
zgromadził też na swoim koncie wiele tytułów i wyróżnień.


Jeżeli Raul jest lepszy, to czemu nie pojechał na Euro!!?? Przeciez nie był kontuzjowany ani zawieszony

No taki dobry a nie pojechał, to sie wydaje troche dziwne; nieprawdasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, on strzelił, ale bohaterem bym go nie nazwał. Równie dobrze mógł strzelić ich bramkarz, czy Bóg wie kto. Napastnik jest nikim bez pozostałych, po prostu gra na pozycji, która wzbudza więcej... uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 11:40, mariusz123 napisał:

czy nie można zamknąć tego tematu i przenieść dyskusję do tematu "piłka nożna"? bo niedługo
gram.pl zamieni sie w śmietnik.


Mała podpowiedź:
Wyślij tę prośbę poprzez formularz do moderatorów.

Koniec offtopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 11:43, wdowiakm napisał:

Wyślij tę prośbę poprzez formularz do moderatorów.


Ja osobiście już to wcześniej zrobiłem, no ale... jak widać nie przemówiło to do moderatorów :P

Ale tak co do tematu. To, że ktoś strzela gole to nie znaczy że jest super i wohoho. Z resztą jak mówił autor o legendzie w Atletico... to... wiadomo, że trudniej być legendą w United niż w Atletico... zobaczymy czy będzie legendą tam gdzie jest obecnie (Liverpool? - ostatnio mam zaległości w obserwowaniu piłki nożnej ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 11:29, marcinshinoda napisał:

Torres jest troche takim "sępem" typu Luci Toniego.


??

Nie mogę się z toba zgodzic; ponieważ on sam sie cofa po piłke i rozgrywa; czy to z Gerrardem(w klubie) czy to z Silvą(w reprezentacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:15, FernandoTorres napisał:

Ale napastnik jest od strzelania bramek!!


Tak masz rację napastnik jest od strzelania bramek, ale bywają też przypadki takie, że bramkę strzeli obrońca, pomocnik lub nawet bramkarzowi się to uda.

Dnia 31.08.2008 o 13:15, FernandoTorres napisał:

I jezeli je strzela to jest super; bramkarz ma bronic, napastnik strzelac; widać ze
masz zaległości i to duze(jezeli nie znasz podstaw)


Nie widzę by miał zaległości bo ja je mam ale co nieco wiem. Wiem również tyle, że nie ważne kto strzeli gola ale ważne jest to jak to zrobi czy sam czy z pomocą innych osób. Sam napastnik by nic nie zdziałał bez pomocy kolegów z drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:20, FernandoTorres napisał:

Co ty mi chcesz teraz udowodnic; bo potwierdzasz moja teze; chyba ze sie z nia zgadzasz


To, że napastnik jest nikim bez reszty drużyny bo sam nic nie zdziała.
Czy się z Tobą zgadzam czy nie to wynika z moich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:24, wdowiakm napisał:

To, że napastnik jest nikim bez reszty drużyny bo sam nic nie zdziała.
Czy się z Tobą zgadzam czy nie to wynika z moich wypowiedzi.


To samo możnapowiedziec o bramkarzu, obrońcach i pomocnikach. Też sa nikim bez reszty drużyny. Wszyscy nawzajem sie uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jest z każdą pozycja na boisku

Bramkarz jest nikim bez obrony; bo jak nie ma obrony to co chwile jakaś 100%

Obrona bez pomocy i bramkarza; bo pomoc także wspiera ich w obronie, a bramkarz pomaga im w ustawieniu; i nie wazne jak by dobrze grała obrona w meczu, ale gdyby padł gol z winy bramkarza; to nie wszystko leci na bramkarza, ale i obrona jest wtedy współwinna9bo mogła jednak coś poprawić

Pomocnik bez Obroncy i Napastnika; Obronca asekuruje go przy stracie piłki, i pomaga w rozgrywaniu piłki(napastnik takze pomaga); a bez Napastnika nie ma komu podac, a sam piłki holować nie moze(bo trenerzy tego nie popieraja); oczywisćie zdarzy sie ze strzeli gola z dystansu

Napasnik bez Pomocnika; bo on mu podaje; choc zdarzaja sie sytuacje gdy sam se odbiera piłke i strzela gola

Taka jest piłka; dlatego cza grać drużynowo, Przyznaj, że nie mozesz sie ze mna niezgodzić


I TOMASZ ma całkowita racje, widać ze sie zna na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:27, tomasz23 napisał:

To samo możnapowiedziec o bramkarzu, obrońcach i pomocnikach. Też sa nikim bez reszty
drużyny. Wszyscy nawzajem sie uzupełniają.

Wiem o tym, ale próbuję to wytłumaczyć koledze bo wywyższa swojego ulubionego napastnika uważając, że jest najlepszy i gdyby nie on to coś tam. Każdy w zespole się uzupełnia nikt nie jest alfą i omegą ;)
Dobra ja kończę wywody bo są bez sensu. Niech się męczą osoby, które się więcej znają na piłce ode mnie :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:30, FernandoTorres napisał:

/.../ Przyznaj, że nie mozesz sie ze mna niezgodzić


Przyznaje, że w tym przypadku masz rację...

Dnia 31.08.2008 o 13:30, FernandoTorres napisał:

I TOMASZ ma całkowita racje, widać ze sie zna na rzeczy

Tego nie musisz pisać bo to akurat wiem.

Dobra kończę wypowiadanie się w tym emacie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:13, FernandoTorres napisał:

Bohaterem zostaje ktos, kto wykonczy prace innych.

:D Dziwna definicja bohatera.... no ale młody jesteś, nie wszystko musisz już w tym wieku rozumieć.
Co do moderatorów to już wypowiadali się w tym temacie, więc skoro nie zamkneli go wtedy, to nie zrobią tego teraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi w tym przypadku; ze cały zespół pracuje, a zasługi otrzymuje strzelec, tak jest; na hiszpańskich stronach sportowych otrzykneli go bohaterem, bo to on wykończył, gdyby gola strzelił np. Silva to on by był bohaterem

tak to jest; i dlatego nie docenia się zawodników od czarnej roboty; Senna(świetnie grał na Euro, a wy go nie doceniacie- miał mnóstwo przechwytów) Mescherano Makalele i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować