Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 2: Fallen Angel! Ujawniamy skład Edycji Standardowej!

12 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa, 28 sierpnia 2008 – Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach i na Słowacji, z przyjemnością informuje o składzie Edycji Standardowej nadchodzącego przeboju action-RPG – Sacred 2: Fallen Angel.

Przeczytaj cały tekst "Sacred 2: Fallen Angel! Ujawniamy skład Edycji Standardowej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie to w sklepach bedzie za okolo 80zl :) wiec biore napewno juz dawno czekalem na ten tytul :) pierwsza czesc skonzylem cala wraz z dodatkiem :)

wiec czekam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać i złożyłem zamówienie w sklepie Cenegi i wyszło nie tak drogo bo jedynie 89 złotych ;)
Teraz tylko czekać na kuriera w Październiku czy tam kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jak na edycję standardową to prezentuje się dobrze, a nawet bardzo. Ciekawa jestem, co będzie zawierać kolekcjonerka. Może nie będzie tak jak z Alone in the Dark V, że najlepsze elementy edycji kolekcjonerskiej były w dwa razy tańszej edycji standardowej ;) Ale AitD wydawał CD Projekt, więc myślę, że nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zawartość edycji kolekcjonerskiej. Najlepsze jest to, że edycja standardowa w naszym kraju ma kilka elementów, które za granicą dostępne są tylko w wersji kolekcjonerskiej. Tak trzymać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze ze sciagnelem ze strony cenegi kilka scen z gry 9ten plik co wazy okolo 160mb) i normalnie sie zakochalem w tej grze :) jak wyzej pisalem ukonczylem pierwsza czesc i dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagged, to niezły z Ciebie wymiatacz jak udało ci się skończyć podstawkę razem z Podziemiami.

Sacred ma tak niesamowicie wielki świat, że konia z rzędem tym, którzy potrafią go całego zwiedzić. Ale opłaca się, opłaca. A Sacred 2 nie powinien zawieść swoich fanów. Trailery i skriniki robią smaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:32, Endrju85 napisał:

Jagged, to niezły z Ciebie wymiatacz jak udało ci się skończyć podstawkę razem z Podziemiami.

Sacred ma tak niesamowicie wielki świat, że konia z rzędem tym, którzy potrafią go całego
zwiedzić. Ale opłaca się, opłaca. A Sacred 2 nie powinien zawieść swoich fanów. Trailery
i skriniki robią smaka :P


powiem Ci szczerze ze mialem czasem watpliwosci, gra strasznie w pewnych momentach przynudzala, ale wtedy wylaczalem ja na dzien czy dwa i wracalem z wielka przyjemnoscia zeby dalej bic potwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować