Zaloguj się, aby obserwować  
Norti

Enter the Matrix

144 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 13:08, 0etam napisał:

wiesz co zrobic by nie wywaloło z gry mam tak mo misjach???

Wywala cię przed czy po filmikach? A może nawet ważniejsze: czy filmiki (te w których występują aktorzy, nie te na enginie gry) wogóle ci się odtwarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas opcj hakowania uzywanie kodow moze to powodowac zaczelem gre od poczatku bez kodow to jest ok
wiec to wina kodowa dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:40, RRohen napisał:

Przy misji the truck ( chyba ) grając ghostem wywala mnie do windowsa, tak samo z Misją Niobe
w Samolocie.
cóż mam czynić ?

A gra orginalna? ETM ma niestety skłonność do takich błędó, ja też takie miałem, niestety nie znam przyczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:09, RRohen napisał:

Tak Orginalna, w Pomocy.gram.pl było coś o sterownikch Realtak, więc ściągam, bo mam Karte
muzy Realtak

To może pomogą te sterowniki. Pamiętam że w grze dużo jest nieco mniejszych błędów np. kwadratowe koła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj doszedłam do misji " Goń Morfeusza" ale zaraz po jej załadowaniu komputer mi sie resetuje ... Zainstalowałam wszelkiego rodzaju patche i nic ... Pomóżcie co zrobić ? Gre kupiłam niedawno orginała a tu taki bubel .... Gra jest super ale co z tego jak nie moge dalej grać pomocy .... Z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:40, RRohen napisał:

Przy misji the truck ( chyba ) grając ghostem wywala mnie do windowsa, tak samo z Misją Niobe
w Samolocie.
cóż mam czynić ?

Ja też miałem podobny problem. Przy misji "Goń Morfeusza" Ghostem i "Hangary" gdy Niobe wchodzi do samolotu, ale mi resetuje kompa. Z pomocy gram.pl skorzystałem ale nic mi nie dała. HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 16:09, RRohen napisał:

Ja aktualizowałem sterowniki karty dźwiękowej i działało ok

OMG. Dzięki. Mi też pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu w zasadzie tylko po to, aby dowiedzieć się, co jest z ETM. Mam problem - jadę Ghostem w akwedukcie i najczęściej tuż za skokiem na początku i za tymi jakby górkami piachu (samolot już znika) poziom się zatrzymuje i pokazuje, że samochod uciekł. W poradniku jest napisane, że to jest łatwe, tymczasem tego nie da się przejść ;/ Może był już taki temat, przepraszam, jestem tak zdenerwowany, że nie chcę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:45, Cielepa napisał:

Witam, jestem tu w zasadzie tylko po to, aby dowiedzieć się, co jest z ETM. Mam problem - jadę
Ghostem w akwedukcie i najczęściej tuż za skokiem na początku i za tymi jakby górkami piachu
(samolot już znika) poziom się zatrzymuje i pokazuje, że samochod uciekł. W poradniku jest
napisane, że to jest łatwe, tymczasem tego nie da się przejść ;/ Może był już taki temat, przepraszam,
jestem tak zdenerwowany, że nie chcę szukać.


Tak, znam ten bug, właśnie dlatego utknąłem w tamtym miejscu. Obawiam się, że jest to nie do przejścia :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że kody mi nie działają ;/ bo chciałem to przelecieć na turbo. Wczesniej, na piracie sciagnietym z netu (kolega sciagnal, mi pozyczyl, po angielsku) mi się udało, a tu nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam dośc dziwne 3 problemy po 1:w menu nie moge zmienic rozdzielczosci ani wybrac jakosci tekstur bo poprostu w menu video tych opcji nie mam;/jadyna opcja jaka tam jest to wlacz/wylacz polskie litery
2 podczas wlaczania gry gdy pojawia sie menu nie widac kursora myszy, ale gdy poruszam myszko opcje sie podswietlaja jedank kursora nie widac
3 to problem z celownikiem podczas gry nie mama zadnego celownika i strzelam na oslep
BARDZO PROSZE O JAKAS POMOC JESTEM STRASZNIE ZAJARANY TA GRA ALE NIE MOGE SIE NIA CIESZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądalem wszystkie mozliwe posty dotyczace misji -Goń Morfeusza - lecz nie znalazłem przekonywującej informacji na temat tego dlaczego podczas tej misji komp sie resetuje??.Czy ktoś mi pomorze??i powie co jest powodem tego problemu i jak sobie z tym poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować