Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: A Gothic Tale - zapowiedź

107 postów w tym temacie

Na jakim etapie tworzenia gry można m/w określić wymagania gry ? po screenach Acrania a Gothic Tale, przypuszczać można ze będą duże i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd udało mi się zagrać we wszystkie części serii Gothic jakie do tej pory wyszły , ale gry te niestety nie spodobały mi się na tyle żebym chociaż jedną część przeszedł od początku do końca. Pomimo tego nie jestem jeszcze zniechęcony i na pewno zagram także i w Arcania: A Gothic Tale , oby okazała się to najlepsza część całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:47, Sebat1 napisał:

Jak dotąd udało mi się zagrać we wszystkie części serii Gothic jakie do tej pory wyszły
, ale gry te niestety nie spodobały mi się na tyle żebym chociaż jedną część przeszedł
od początku do końca. Pomimo tego nie jestem jeszcze zniechęcony i na pewno zagram także
i w Arcania: A Gothic Tale , oby okazała się to najlepsza część całej serii.


Jeśli poprzedniki Ci się nie spodobały to raczej małe szanse że Arcania wpadnie Ci w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 14:00, lothar-mb napisał:

Jeśli poprzedniki Ci się nie spodobały to raczej małe szanse że Arcania wpadnie Ci w
oko :)


Też tak myślę , ale w sumie do premiery jeszcze daleko , więc jeszcze nie wszystko jest przesądzone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:11, GringoG3 napisał:

Na jakim etapie tworzenia gry można m/w określić wymagania gry ? po screenach Acrania
a Gothic Tale, przypuszczać można ze będą duże i to bardzo...



jest już cos wiecej niż screeny ;) spellbound potwierdziło autentyczność - ten filmik na targach w lipsku za zamknietymi drzwiami puscili:


http://pl.youtube.com/watch?v=kSyCf3bVuNc


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepodoba mi się to że koniczą ze starym gothic i ze starom fabułom, co z drogą adanosa w której bezimienny teleportuje sie do innego swiata mogli by jeszcze troche pokontynułować i zrobić GOTHIC 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować