Zaloguj się, aby obserwować  
Slaverox

NFS: UNDERCOVER

9 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 13:40, Sheloi napisał:

> Jako że iż pojawiły się info. o nowym NFS(NFS: UNDERCOVER) Postanowiłem założyć
o nim
> temat.
Temat o tej grze istnieje:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38173&u=208
Kolejny przykład na to, że forumowicze nie korzystają z wyszukiwarki.


Korzystam, tylko że mi nie znalazło :/ To niech administratorzy gram.pl ją dopracują jak już, bo potem wchodzi taki np: Sheloi i opierdziela praktycznie za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:48, PEACE22 napisał:

Korzystam, tylko że mi nie znalazło :/ To niech administratorzy gram.pl ją dopracują
jak już, bo potem wchodzi taki np: Sheloi i opierdziela praktycznie za nic.


Raz - nie opierdzielam, tylko stwierdzam fakt.
Dwa - jak za nic? Przecież zakładasz wątki o temacie już istniejącym(spam?).
Trzy - jak mogłeś nie znaleźć? Ja wpisałem w wyszukiwarkę UNDERCOVER i wyskoczyło 9 pozycji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam problem z nfs undercover natomiast chwilami sie zawiesza tak jak bym wlaczyl pauze troche sie tnie kompa mam dobrego wiec co moze byc przyczyna ona nie chaczy sie caly czas tylko raz po raz da sie z tym cos zrobic kompa mam 2 moze 3 razy lepszego niz jest wymagane minimumu do tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 16:04, lysybolo napisał:

Witam koledzy mam problem z nfs undercover natomiast chwilami sie zawiesza tak jak bym
wlaczyl pauze troche sie tnie kompa mam dobrego wiec co moze byc przyczyna ona nie chaczy
sie caly czas tylko raz po raz da sie z tym cos zrobic kompa mam 2 moze 3 razy lepszego
niz jest wymagane minimumu do tej gry


1. Jest odpowiedni temat o tej grze.
2. Ta gra tak ma. Słaba optymalizacja... i jeśli wyjdzie patch, to będzie cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem
Zakupilem sobie nowy komputer.
Gdy gram w gre nfs undercover po wyscigu gdy niekiedy sa filmy wyskakuja mi jakies paski ?
Nie wiem dlaczego nie jest to zawsze ale czesto.
Posiadam grafike hd48501gb i ogolnie gra smiga mi na maxa tylko denerwuje mnie ten incydent z paskami.
Znajomi majacy slabszy komputer nie maja takiego czegos a maja te sama wersje gry co ja

http://img222.imageshack.us/my.php?image=nfsoq0.jpg
Czym moze byc to spowodowane ?
To sie dzieje podczas tego gdy powinien byc film.
Zaskakujace jest to ze jezeli zminimalizuje gre i wlacze to jest juz wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napisałeś o tym w temacie na podforum technicznym i wystarczy. Poczekaj tam cierpliwie na pomoc i nie dopisuj swojego problemu do każdego wątku z NFS w tytule, a szczególnie do dubli. Pozdrawiam. A ten temat - dubel zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować