• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Michallek89

Warcratf III problem z patch'em !! PLEASE HELP !!

Pytanie

Czołem szanowni gracze i forumowicze!! Mam bardzo przykry problem z moim Warcraftem III. Kupiłem go z platynowej kolekcji razem z dodatkiem i jak instaluje gierki działają spoko ale kiedy instaluje patch''a 1,22a gra sie nie uruchamia ;/. Wyskakuje komunikat że nie odnaleziono pliku War3.exe. Tak samo dzieje sie jak zainstaluje gre i włączam Battle.net, wtedy sciaga sie uaktualnienie (ten patch) i po restarcie gra sie już nie uruchamia :(( I w W3 i w dodatku jest tak samo. Prosze o pomoc jeżeli ktoś wie o co może w tym chodzić. Z góry dziekuje

20080914154931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.09.2008 o 15:49, Michallek89 napisał:

Czołem szanowni gracze i forumowicze!! Mam bardzo przykry problem z moim Warcraftem
III
. Kupiłem go z platynowej kolekcji razem z dodatkiem i jak instaluje gierki działają
spoko ale kiedy instaluje patch''a 1,22a gra sie nie uruchamia ;/. Wyskakuje komunikat
że nie odnaleziono pliku War3.exe. Tak samo dzieje sie jak zainstaluje gre i włączam
Battle.net, wtedy sciaga sie uaktualnienie (ten patch) i po restarcie gra sie już nie
uruchamia :(( I w W3 i w dodatku jest tak samo. Prosze o pomoc jeżeli ktoś wie o co
może w tym chodzić. Z góry dziekuje


Witaj. Przenoszę temat do Podforum Pomocy Technicznej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety odinstalowywałem i instalowałem miliard razy chyba już z różnymi opcjami i ciagle to samo... nie da sie wejsc na battle.net bo pobiera tego patcha smiesznego i potem jest już lipa bo się nie włącza. Nie trace nadziei, jeżeli ktoś może coś poradzić będę dozgonnie wdzięczny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 12:33, Michallek89 napisał:

Niestety odinstalowywałem i instalowałem miliard razy chyba już z różnymi opcjami i
ciagle to samo... nie da sie wejsc na battle.net bo pobiera tego patcha smiesznego i
potem jest już lipa bo się nie włącza. Nie trace nadziei, jeżeli ktoś może coś poradzić
będę dozgonnie wdzięczny ;*


Nie wiem czy to pomoże ale u mnie nie chciało w ogóle patcha ściągać. Udało mi się ale musiałem mieć wył. zaporę systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.09.2008 o 13:43, Nevrac napisał:

Nie wiem czy to pomoże ale u mnie nie chciało w ogóle patcha ściągać. Udało mi się ale
musiałem mieć wył. zaporę systemu.


Wątpię, że to może być wina zapory systemu ponieważ jemu patch już się ściągnął. A patrzyłeś jaką masz wersję po zainstalowaniu? Jeśli poniżej 1.21 to prawdopodobnie musisz po kolei instalować patche. Battle.net domyślnie ma ustawiony najnowszy patch i to pewnie dla tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyłącz antywirusa i spróbuj sam ręcznie ściągnąć i zainstalować patcha. I pamiętaj, większość forumowiczów nie jest przyzwyczajona, że jakiś chłopak wysyła im buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować