Zaloguj się, aby obserwować  
turtlesomaniak1

World of Warcraft: Wrath of the Lich King- CENA

16 postów w tym temacie

Gram.pl - 129zl
Wirtus.pl 109zł
Play.com 17.99f ~ 75zł

powariowaliscie z tymi cenami , zarobki w polse 8 razy mniejsze a gry koszuja 2 razy wiecej , i potem ludzie sie dziwia czemu piractwo jest u nas takie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 00:15, turtlesomaniak1 napisał:

Play.com 17.99f ~ 75zł


Chyba bez marży... Nie wierzę w taką cenę za WotLK. Na gram.pl pewnie będzie można obniżyć cena wykorzystując wPLN, a że u Wirtusa i tak będzie taniej... to nie nowość akurat.

PS. Nie chrzań o piractwie i o zarobkach, bo krew mi się gotuje jak widzę takich wielkich poszkodowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 04:03, Sth`Devilish napisał:

> Play.com 17.99f ~ 75zł

Chyba bez marży... Nie wierzę w taką cenę za WotLK. Na gram.pl pewnie będzie można obniżyć
cena wykorzystując wPLN, a że u Wirtusa i tak będzie taniej... to nie nowość akurat.

PS. Nie chrzań o piractwie i o zarobkach, bo krew mi się gotuje jak widzę takich wielkich
poszkodowanych...

na gram pl jakbys chcial wiedziec to od ponad 2 lat wpln tak naprawde nie istnieja a obnizanie ceny za wpln to tylko trik marketingowy na co widac sie nabierasz ,
krew cisie gotuje ? czemu ? bo dla ciebie mozliwosc kupienia 2 gier za taka sama cene co za 1 jest czyms normalnym ?
nie wiem w jakim swiecie zyjesz byc moze masz za duzo chajsu ze nie wiesz nic o ludziach wokol siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 11:06, turtlesomaniak1 napisał:

na gram pl jakbys chcial wiedziec to od ponad 2 lat wpln tak naprawde nie istnieja a
obnizanie ceny za wpln to tylko trik marketingowy na co widac sie nabierasz ,


Każdy wie ze to trik marketingowy, ale ceny są dzięki temu niższe wiec na co niby się nabiera ??

Jak za drogo na gram.pl to kupuj sobie tam gdzie taniej. W czym problem ? Gry są drogie, bo to zabawki, jak kogoś nie stać to nie kupuje, a nie płacze że inni mają a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh cry me a river.
Stać cię na płacenie abonamentu to stać cię na dodatek. To jest tylko 129 zł. Mam ci przypomnieć ile kiedyś kosztował WoW, 199zł sama postawka więc proszę cię złoty chłopcze nie płacz bo kiedyś było dużo drożej. I tak jest w Polsce komfortowo że masz wybór gdzie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do hehe :
nabierasz sie nato ze gdyby nawet na gram.pl nie bylo wpln to cena bylaby taka jak z wpln
do L33t:
g****o mnie z aprzeproszeniem obchodzi ile kosztowalo to i tamto , sam kupywalem za 199 wowa ale w tamtym czasie nie bylo takiej roznicy w cenie jak jest teraz , tak stac mnie na abonament bo place za niego 73 zl a nie 90 , dla ciebie jest to tylko 129 zl a wyobraz sobie przez chwile , wysil sie ponad swoje mozliwosci i pomysl ze gdzie indziej mozesz kupic ta gre za 2x taniej , pisze to poto zeby gram cos z tym zrobilo kupywalem tu all gry ale wratha , sry nie lubie byc okradany
zal mi **** sciska jak widze takich ignorantow , zyjcie dalej w swoim swiecie sluchajcie sie tv i spotow reklamowych ,
boicie sie nawet kiwnac palcem poto zeby bylo sprawiedliwiej ale co was to obchodzi , funt niech dalej tanieje niech sie wyrowna do 1zl a i tak ceny beda rosly , niech bogaci sie bogaca

P.S
zycze wam zeby kiedys zycie zwialo wam czarne klapki z oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
szczerze to nie dziwi mnie różnica w cenie między "zagranica" a Polską. nie kumam za to kompletnie czemu cena polskiego wydawcy jest wieksza niż w innym sklepie. to jest dla mnie coś dziwnego.
aha i jeszcze nie mogłem wydać na WOTLK''a wirtualnych pieniędzy?! a limit 370 czy tam iluś pln na darmową dostawę to przegięcie moim zdaniem.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co i gdzie cię ściska i jak mam być szczery to mam to gdzieś. Nie chcesz tu kupować to nie kupuj. Mówisz nie było różnicy ? No proszę cię sprowadzony z UK WoW kosztował 159-169 zł to 30-40 zł różnicy od ówczesnej polskiej ceny. Dlaczego wtedy nie krzyczałeś że za drogo ? Sprawiedliwej ? Get a life w Polsce ceny były i są zawsze wyższe niż za granicą i to nie tylko gier. 73 zł za abonament ? co tak drogo ? Ja na US płaciłem jakieś 42-45zł miech. Reasumując nie krzycz i nie bluzgaj bo i tak nic nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 04:03, Sth`Devilish napisał:

> Play.com 17.99f ~ 75zł

Chyba bez marży... Nie wierzę w taką cenę za WotLK. Na gram.pl pewnie będzie można obniżyć
cena wykorzystując wPLN,


Tak, a jak dołożysz koszty wysyłki to wyjdzie prawie na to samo, a już napewno drożej niż w dużych sieciach handlowych. Takie są "promocje" gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 11:06, turtlesomaniak1 napisał:

na gram pl jakbys chcial wiedziec to od ponad 2 lat wpln tak naprawde nie istnieja a
obnizanie ceny za wpln to tylko trik marketingowy na co widac sie nabierasz


Nie nabieram się, doskonale wiem że to chwyt marketingowy (często nawet po użyciu wPLN cena nadal pozostaje droższa niż u konkurencji), wspomniałem o tym bo trzeba brać pod uwage cenę z użyciem wPLN właśnie i do niej to porównywać.

Dnia 17.09.2008 o 11:06, turtlesomaniak1 napisał:

pisze to poto zeby gram cos z tym zrobilo kupywalem tu all gry ale wratha , sry nie lubie byc okradany


Co może gram zrobić? G U Z I K. Ceny nie wyznacza gram.pl ani nawet CDP, tylko Blizzard, na całą Europę taką samą. Okradany to jesteś, ale przez polityków, którzy za twoje pieniądze jeżdzą limuzynami, jadają obiadki w 5-gwiazdkowych restauracjach i mieszkają jak królowie, a nic tak na prawde nie robią i nie starają sie poprawić sytuacji z zarobkami w Polsce. Choć i tak jest lepiej i pewnie będzie jeszcze lepiej. Nie podoba ci się obecny stan? Droga wolna, jedź za granicę, będziesz zarabiać tyle, że kupno gry będzie dla ciebie czymś porównywalnym do kupna paczki czipsów w Polsce.

Dnia 17.09.2008 o 11:06, turtlesomaniak1 napisał:

boicie sie nawet kiwnac palcem poto zeby bylo sprawiedliwiej ale co was to obchodzi


Jest takie przysłowie: "chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie szkoda mi Was skoro na gramie jest drogo to na gramie nie kupujcie zamówcie sobie nawet tego WoW`a z Hongkongu (btw. ostatnio paczka z Hongkongu szła do mojego do UK 3 dni O_o, doszła szybciej niż mi gra zamówiona pocztą polską ) wszegolności ze PayPal w Polsce jest juz w pełni uaktywniony, tylko się rejestrować na eBay i zakupować ;)
Bez odbioru z mojej strony proszę!
A i pamiętajcie nic nie usprawiedliwia piracta czyt. złodziejstwa! Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sth`Devilish - ta Blizz ustawia cenę dla całej europy tak samo to racja, tylko ze gram.pl i tak winduje cenę(nawet jeśli jest to 10 zeta) na nasza niekorzyść.

I do tego jeszcze ta żonglerka teraz, najpierw 129,90 potem 119,90 było i nawet 109,90 a teraz znowu 129,90. Zrozumiałbym, jeśli by podali jakiś sensowny powód takich zmian ale nie żadnej informacji. Zamówiłem tą gra za 109,90 + przesyłka kurierska co razem dało 126,80 zł patrze godzinkę później i co widzę w moim zamówieniu łączna cena 146,80 zł. I się pytam co to do jasnej cholery ma być.

20080923193345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze nie tylko z grami tak jest ale ze ciuchami samochodami i elektroniką, jedyne lekarstwo na to to mieć w Polsce euro, jak mają inne kraje i wtedy ceny będą musiały być takie same jak nie to do trzeba to zgłosić, tam gdzie trzeba i będę kary za naruszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować