Zaloguj się, aby obserwować  
B1SH0P

Spore i ustawienia graficzne..

6 postów w tym temacie

Witam mam kartę grafiki Nvidia 7300 GT i jak chcę zmienić ustawienia grafiki z najmniejszych na największe to nic się nie dzieje ;/ tylko rozdzielczość się zmienia... Ma ktoś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:53, Dipl napisał:

Witam mam kartę grafiki Nvidia 7300 GT i jak chcę zmienić ustawienia grafiki z najmniejszych
na największe to nic się nie dzieje ;/ tylko rozdzielczość się zmienia... Ma ktoś radę?


Niestety dwie... Ta gra albo ma za słabą grafikę albo twoja grafika jest za słaba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:53, Dipl napisał:

Witam mam kartę grafiki Nvidia 7300 GT i jak chcę zmienić ustawienia grafiki z najmniejszych
na największe to nic się nie dzieje ;/ tylko rozdzielczość się zmienia... Ma ktoś radę?



lol94 wprowadza cie w bląd:P Grafike masz wystarczającą nawet na średnie detale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 14:01, marcinshinoda napisał:

lol94 wprowadza cie w bląd:P Grafike masz wystarczającą nawet na średnie detale:P


Stary bądźmy optymistami i nie okłamujmy się, że 7300GT starczy na średnie detale ... Chyba, że chodzi Ci o rozdzielczość 640x480 ( o ile gra takową w ogóle obsługuję), to wtedy zgodzę się na detale średnie. A co do jego problemu to nie opłaca się zmieniać opcji graficznych, bo gra zacznie strasznie zwalniać. Zależy na jakiej rozdzielczości ma zamiar grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:12, Qbasmok007 napisał:


> lol94 wprowadza cie w bląd:P Grafike masz wystarczającą nawet na średnie
detale:P

Stary bądźmy optymistami i nie okłamujmy się, że 7300GT starczy na średnie detale ...
Chyba, że chodzi Ci o rozdzielczość 640x480 ( o ile gra takową w ogóle obsługuję), to
wtedy zgodzę się na detale średnie. A co do jego problemu to nie opłaca się zmieniać
opcji graficznych, bo gra zacznie strasznie zwalniać. Zależy na jakiej rozdzielczości
ma zamiar grać...


Spore to nie crysis:P 7300GT była akurat dosyć wydajną kartą, biorąc pod uwage numerek:P Sama gra nie ma, wysokich wymagań sprzętowych i czytałem że chodzi płynnie nawet na kartach starszej generacji. No i zależy jakie ma pozostałe podzespoły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować