Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W krzywym zwierciadle: lista 50 najlepszych gier wg the Independent

126 postów w tym temacie

Ten ranking był pisany chyba przez osobe która prądu w domu nie posiada i w życiu na oczy gier nie widziała najpardziej rozweseliła mnie gra Spore która wogole sie znalazła w rankingu no i jeszcze WoW niejestem maniakiem ale żeby na tak odległym miejscu ją umieścić przezież w ta gre gra najwiecej osob w histori ten ranking to jakis chory TEST nawet niedali takiej gry jak World in conflit która ma najlepszą grafikę z dotychczasowych RTS efekt atomowki mowi sam za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki Rotfl - tak tylko można nazwać ten ranking.

Hm, chyba jego twórcy o grach dowiedzieli się jakieś 1,5 roku temu... ranking jest żałosny, tyle co można powiedzieć. Znalazły się w nim same nowe produkcje, głównie pochodzące z 7 generacji konsol. Pierwsze miejsce Wii Sports kompletnie mnie zdziwiło, już nie wspomnę o czwartym miejscu Fallouta 3, który nawet się nie ukazał. Ci redaktorzy powinni dostać karę grania w gry z czasów 1994-2003, żeby chociaż trochę zorientowali się, jakie wychodziły wtedy killery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze i tak są simsy:

# The Sims (50 million,[189] 70 million including expansions)[189]
# Lineage 2 (14 million customers)[190]
# The Sims 2 (13 million)[191]

* The Sims 2: Pets [expansion pack] (5.6 million)[192]
* The Sims 2: Seasons [expansion pack] (1 million)[192]

# World of Warcraft (10 million subscribers)[193]

* World of Warcraft: The Burning Crusade [expansion pack] (3.5 million)[193][194]

# StarCraft (9.5 million, may include StarCraft: Brood War)[195]
# Half-Life (8 million)[196]
# Myst (6 million)[197]
# Guild Wars (5 million in North America, Europe, and Asia; includes Factions, Nightfall, and Eye of the North)[198]
# Cossacks: European Wars (4 million)[199]
# Diablo II (4 million)[200]

* Diablo II: Lord of Destruction [expansion pack] (1 million;[200] 2 million shipped)[200]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , już dawno żaden news mnie aż tak nie rozbawił. Zresztą obrazek załączony na końcu mówi wszystko... załamka i to totalna... xD Coś mi się wydaje że te tytuły były zupełnie przypadkowo zamieszczane na tej liście , ponieważ nie mają absolutnie żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Aż brak słów żeby potępić autora tego czegoś , co w dodatku zupełnie bezpodstawnie nazwał ''''The 50 Best Video Games''''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować