Zaloguj się, aby obserwować  
Sigon

The Witcher (Wiedzmin) Unlimited Talents

5 postów w tym temacie

Unlimited Talents

Upon gaining a level, meditate and set your talent points as usual.
After meditation, revisit your talent screen and right-click all of the talents you just learned.
This will cause a ringing sound, but cause no visual change. You can now meditate again and have all of
the talents again.


Powiedzcie czy u was to dziala, jak dziala to prosze o instrukcje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze JanoP moze bys dokladnie przekierowal z tym problemem bo to co pisalem to jest TRIK ,a nie CHEAT to pisalem ogolnie czy komus to sie udalo zrobic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:53, Sigon napisał:

cze JanoP moze bys dokladnie przekierowal z tym problemem bo to co pisalem to jest TRIK
,a nie CHEAT to pisalem ogolnie czy komus to sie udalo zrobic !!


Ale kolega skierował Ciebie do ogólnego tematu o tej grze. Tam zapytaj gdyż zaglądają tam ludzie, którzy grają w tę grę lub grali więc w tamtym temacie ktoś może Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Jak mozna znalezc tego kaplana vodanoyi? Rozumiem, ze ma byc przy oltarzu... Nie ma go tam za cholere! Czy w dzien czy w nocy, zabilem wszystkie te ludki od zlego bozka, nadal sie nie pojawil... Czy jest jakis trik ewentualnie wpis w konsoli, ktory go tam przywroci? Czekalem chyba caly tydzien na niego, zuzylem wszystkie krzesiwa i nie wiem kurde co robic... Jestem w trakcie questu kregi na wodzie, mam zebrac dary dla pani jeziora, od justina wzialem figurke a od kaplana tez cos powinienem. Tylko ze go nie ma kurde flak! Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować