Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2010 o 12:50, Nufiko napisał:

Ja właziłem na wieżę na przeciwko i używałem tej liny co to się rozpościera w poziomie
i normalnie przejeżdżasz na ten balkon.


Tak myślałem właśnie, ale za pierwszym razem nie mogłem użyć tej liny, może źle celowałem i naszukałem się jak głupi wejścia. Tak czy owak grę właśnie ukończyłem. Trzeba przyznać, że nie żałuje wydanych pieniędzy, świetna produkcja. ;)

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:26, darkwind21 napisał:

Witam, usiłuję odpalić Batmana ze Steama, niestety wyskakuje mi taki błąd(screen).
Wspomóżcie radą co z tym zrobić


Problem wydaje się dość jasny - zainstaluj najnowszego DirectX''a, jakiego uniesie twoja karta i system (XP - 9, Vista i 7 - 11), spróbuj też najnowsze sterowniki do karty graficznej zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklep treść błędu do google i poszukaj czegoś, najszybciej znajdziesz coś na forach. Ja miałem może nie identyczne ale też spore problemy ze swoim Batkiem [ EK więc premierówka ] - a to GfWL nie chciał zaskoczyć, a to okazało się że trzeba najpierw jeszcze ~250 MB patcha ściągać i tak dalej i tak dalej. Nie wiem jak to jest z wersją ze Steama ale myślę że powinieneś znaleźć rozwiązanie na stronie producenta albo na forum steama w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - zeskanuj w trybie detektywistycznym sejf (w pomieszczeniu, do którego dostałeś się szybem wentylacyjnym)
Po drugie - włącz tryb detektywistyczny w księgarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 16:39, Harrolfo napisał:

Po pierwsze - zeskanuj w trybie detektywistycznym sejf (w pomieszczeniu, do którego dostałeś
się szybem wentylacyjnym)
Po drugie - włącz tryb detektywistyczny w księgarni


Gdzie jest ten sejf kompletnie nie wiem błąkam się i nie potrafie go znaleść ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzysz to miejsce, w którym chodziłeś szybem wentylacyjnym, a potem był filmik jak Batman z niego wychodzi (zaczął się od pokazania jego butów w przysiadzie? ;) To tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 18:04, Harrolfo napisał:

Kojarzysz to miejsce, w którym chodziłeś szybem wentylacyjnym, a potem był filmik jak
Batman z niego wychodzi (zaczął się od pokazania jego butów w przysiadzie? ;) To tam.


Wybacz ale nie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jednak to był mój błąd bo jednak trzeba było dalej iść i dopiero potem się tam wrócić (zmyliło mnie ten wyznacznik celu w menu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 21:24, Jan3d napisał:

Mam Batman AA EK i niemam tam żadnego kodu na dodatkową zawartość co mam zrobić ?


Napisac maila do dystrybutora, firmy Cenega Poland i podeslac zdjecie albo skan dowodu zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 22:25, Wojman napisał:

Napisac maila do dystrybutora, firmy Cenega Poland i podeslac zdjecie albo skan dowodu
zakupu.

A nie lepiej potwierdzenie że jest na kompani cenega zarejestrowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób, które Batmana już skończyły: planuję kupić tę grę (zastanawiam się jeszcze, czy edycję zwykłą, czy kolekcjonerską, ale nie tego dotyczy pytanko) i chciałbym się dowiedzieć:
1) ile czasu, pi razy oko, zajmuje jej przejście?
2) czy po jednorazowym przejściu jest po co do niej wracać (acziwki, unlocki itp), czy jest to tytuł na raz?
3) warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 23:54, Ring5 napisał:

1) ile czasu, pi razy oko, zajmuje jej przejście?

Nie pamiętam, ale nie za długo. Z 8 godzin może, co koło tego.

Dnia 19.01.2011 o 23:54, Ring5 napisał:

2) czy po jednorazowym przejściu jest po co do niej wracać (acziwki, unlocki itp), czy
jest to tytuł na raz?

Po przejściu gry możesz się jeszcze poszwendać po wyspie, porozwiązywać zagadki i poszukać znajdziek. Do tego są misje dodatkowe- walki i cichej eliminacji. Świetna zabawa.

Dnia 19.01.2011 o 23:54, Ring5 napisał:

3) warto?

Bardzo. Zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie chyba się skuszę, szczególnie, że gra już po przecenie... Może nawet jakąś tanią kolekcjonerkę uda się znaleźć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 10:37, Ring5 napisał:

Dzięki. W takim razie chyba się skuszę, szczególnie, że gra już po przecenie... Może
nawet jakąś tanią kolekcjonerkę uda się znaleźć? ;)

Ja kupiłem premierową za 8 dych. I nie żałuję do tej pory. Świetny system walki, mnóstwo sposobów na eliminację przeciwników, przyjemne eksplorowanie wyspy (miałem tak, że wspinałem się na najwyższy budynek po czym zlatywałem z niego na pelerynie, tyle frajdy mi to dawało), fajne zagadki, niesamowity, niepokojący klimat i Joker, ze swoim uroczym poczuciem humoru kretyna. Cudo. Do tego momenty, których nie zapomnisz, ale tego już nie będę zdradzał. I jak tu teraz powiedzieć, że gry nie są sztuką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 10:37, Ring5 napisał:

Dzięki. W takim razie chyba się skuszę, szczególnie, że gra już po przecenie... Może
nawet jakąś tanią kolekcjonerkę uda się znaleźć? ;)


Dużo dobrego słyszałem o tej grze już dawno, ale przyznam że granie kolesiem w majtkach na wierzchu mi się długo nie widziało ;P Wolałem jakby to był Batman Nolana, taki bardziej realistyczny :P ale w końcu się zdecydowałem i nie żałuje, świetny klimat, widowiskowy system walki - tak to powinno wyglądać, a nie to z czym mieliśmy do czynienia w Assasin Creed. Mnóstwo zabawy, dzięki dużej liczbie rzeczy do odkrycia. Gra jak najbardziej godna polecenia, mało tego powiem że do jedna z najlepszych gier jakie grałem, jak dla mnie 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony dodam że mam na karku 18h a jestem jakieś 5h przed końcem gry
Sama historia to troche flaki z makiem ale dzięki panu zagadka oraz innym smaczom w postaci nagrań przesłuchań i odnajdywanie zagadek chce się grać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować