Zaloguj się, aby obserwować  
rahH

NBA 2009 - Temat Ogólny [M]

60 postów w tym temacie

juz jakis czas minął od ogolnej premiery nba 2k9 na swiecie, a cenega dalej milczy, nawet nie bylo zadnego info kiedy premiera moze w Polsce nastąpic :/ a nie chodzi przeciez o nagranie setek dialogow itp tylko glownie o polskie znaki... Z przykroscią musze stwierdzic ze sporo ludzi juz kupuje i kupilo gre z zagranicy takze troszcząc się o potencjalnych nabywcow tej gry nalezałoby podac odrobinę bardziej konkretne informacje nt temat
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam i gram :) i gra się wyśmienicie. Na allegro z łatwością można zaopatrzyć się w swój egzemplarz i nie trzeba czekać by któryś z polskich wydawców łaskawie zainteresował się tą produkcją. Co można powiedzieć na temat gry, no nie wiele lecz bardzo treściwie. Porównując NBA 2k9 z NBA Live to tak jakby zmierzyć fifę 2000 z najnowszym PESem. Zarówno fani halowej koszykówki jak i ulicznego streetball`a powinni być wniebowzięci. Jak dla mnie zasłużone 10/10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nikt nie gra w 2k9? :( ja mam mnóstwo pytań odnośnie sterowania. Jest dość intuicyjne i nie aż tak bardzo skomplikowane aczkolwiek opanowanie go do perfekcji wymaga poświęcenia wieeeelu godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 13:14, 88Bonzo napisał:

Hmm nikt nie gra w 2k9? :( ja mam mnóstwo pytań odnośnie sterowania. Jest dość intuicyjne
i nie aż tak bardzo skomplikowane aczkolwiek opanowanie go do perfekcji wymaga poświęcenia
wieeeelu godzin.

Pytaj, może pomogę :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozkminić jak zrobić alley-up, mam ideę ale nie za bardzo wychodzi w praniu :/ no i jeszcze główkuję nad śmiesznymi trickami (tymi używanymi w street ball`u).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:15, 88Bonzo napisał:

Nie mogę rozkminić jak zrobić alley-up, mam ideę ale nie za bardzo wychodzi w praniu
:/ no i jeszcze główkuję nad śmiesznymi trickami (tymi używanymi w street ball`u).

Co do alleya.
Ciskasz klawisz post-up (u mnie L1) + podanie (u mnie krzyżyk). Wtedy wychodzi albo podanie do podkoszowego lobem albo alley jak jest w dobrej pozycji ktoś.
Z tego co pamiętam oczywiście, bo dawno nie grałem. Nareszcie święta, wolny czas, będę mógł wrócić i rozpocząć karierę kimś nowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:05, cubba napisał:

Co do alleya.
Ciskasz klawisz post-up (u mnie L1) + podanie (u mnie krzyżyk). Wtedy wychodzi albo podanie
do podkoszowego lobem albo alley jak jest w dobrej pozycji ktoś.
Z tego co pamiętam oczywiście, bo dawno nie grałem. Nareszcie święta, wolny czas, będę
mógł wrócić i rozpocząć karierę kimś nowym. :)


Dzięki za podpowiedź co do alley-up`a, zaraz kumple wpadną z piwkiem to może wena najdzie :D Jeszcze tylko zwody. Znam tylko te, które wykonuje się klikając przyciskiem odpowiedzialnym za sprint. A grając z komputerem można zaobserwować o wiele większy wachlarz trików :) ale jak to zrobić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:10, 88Bonzo napisał:

Jeszcze tylko zwody. Znam tylko te, które wykonuje się klikając przyciskiem odpowiedzialnym
za sprint. A grając z komputerem można zaobserwować o wiele większy wachlarz trików :)
ale jak to zrobić? :D

Rozumiem, że umiesz tylko wcisnąć klawisz sprintu i robić crossovera małego, tak? :> No i podstawowe pytanie - masz pada z gałkami analogowymi? Jeśli tak, to przytrzymując klawisz sprintu ruszasz lewą gałką i od tego zależy jaki trik wykonasz. Np. sprint + gałka do przodu do spin move, przejechanie po dolnej krawędzi tego, ee, ''miejsca na gałkę'' to behind the back itd. Ćwicz w Practice Mode :P. A triki typu ''łup piłką w głowę'' to tylko w Blacktopie, próbuj z wciśniętym klawiszem podania/zwodu + sprint i post-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, źle napisałem z tym spin-movem, grałem przed napisaniem posta w NBA Live 2005 i to przez to :D. W filmie od cubby masz ładnie wyjaśnione, więc nevermind :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K9 mogł ktoś dać. Już miałem zakładać nowy temat bo nie mogłem znaleść głównego tematu o NBA 2k9.Co tu tak cicho? Nikt nie gra w najlepsza gre symulacyjną koszykówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz mam Boston vs Orlando 1 kwarta przegrywałem 22:34, a w drugiej kwarcie Allenem i jego 3 doprowadziłem do tego że prowadzę 60:54. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wygrałem ale emocje były do końca, Garnet minute przed końcem out za faule przegrywam 1 punktem i tu Allen w akcji za 3 punty wychodzę na prowadzenie, zostały 3 sekundy ostatni rzut Orlando za lini 3 punktów nieudany zbieram piłkę zbieram i koniec meczu. Emocje świetne to trzeba przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować