Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Famitsu ujawnia nowe gry na konsole Sony i Nintendo

7 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Nowy numer magazynu Famitsu to wyjątkowy wysyp pierwszych zapowiedzi gier na platformy dwóch japońskich konsolowych gigantów - Sony i Nintendo. Konkretnych informacji na razie jest mało, ale niektóre tytuły warto zapamiętać.

Przeczytaj cały tekst "Famitsu ujawnia nowe gry na konsole Sony i Nintendo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywalny Uncharted 2 i gra od Team ICO, to jest to na co wszyscy czekają ;p

A ta gierka na PSN może być niezła, tylko jak zwykle dużo czasu minie zanim te gry trafią do US, a już ile zanim do EU >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korbest - Uncharted 2... Czytasz w moich myślach :P Jedynka była genialna... Na jakieś info o dwójce czekam z wypiekami na twarzy... ;] Przydałby się jeszcze Shadow Of The Colosus i może jakiś inny ciekawy tytuł na PS-3? :P 11 tytułów w tym na pewno znajdą się jakieś inne wypaśne tytuły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu na Wii doczekamy się nowej odsłony Valhalla Knights!

Fani na pewno na to czekali i się nie zawiedli. Lista tytułów, które zostaną zaprezentowane na TGS przez Sony i Nintendo - oczywiście jeśli chodzi o gry - premiery światowe wygląda nieźle. Najbardziej ciekawi mnie Demon''s Souls skierowane na Playstation 3. Producent, odpowiedzialny za takie tytuły jak Armored Core wie co robi i wierzę, że będzie to niezła produkcja. Czekam na pierwsze, nieco większe szczegóły no i oczywiście trailery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocno zawiodłem się na tych tytułach , spodziewałem się , że jednak będzie trochę więcej gier na DS-a , a tu trafił się tylko jeden. I do tego jeszcze bardzo niewiele o Destiny Links wiadomo , ale za to już wiadomo jak ten tytuł będzie wyglądał , w sumie całkiem nieźle , mi się nawet podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować