• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasken

Gothic 1 łatki (patche)

Pytanie

Witam.
Niewiem czy odpowiedni dział ale mam nadzieje że tak.

Mianowicie mam pytanie, szukałem na gram.pl łatek do Gothic 1 ale nie moge znaleźć wszedłem w odpowiednią zakładkę ale znalazłem tylko do Gothic 3 i 2 o ile się nie myle była jedna do dwójki, ale do Gothic 1 nie znalazłem rzadnej szukałem równierz w innych serwisach ale nie moge nigdzie znaleźć łatek bo np. mam taki problem otwieram ekwipunek i przykładowo nie pokazuje mi bryłki rudy wcale jedynie jak nie jest w ekwipunku i tak samo z kilkoma innymi rzeczami czy ktoś mugłby podać mi na priv lub powiedzieć gdzie mogę znaleźć łatki do gry Gothic 1? Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Gothic nie jest grą młodą i chyba wszystkie obecne wydania mają najnowsze patche, pewnie dlatego nie możesz ich znaleźć ;). Problem o którym mówisz (niewidzialne przedmioty) to nie kwestia łatek tylko sterowników do grafiki (zbyt nowe z tego co pamiętam). Pozostaje ci albo z tym żyć, albo kombinować z jakimiś archiwalnymi sterownikami, np tymi na płycie, która powinna być dorzucona do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wystarczy otworzyć ekwipunek tak, żeby przedmioty nie były na tle jakichś rzeczy z otoczenia ( krzak) i wszystko powinno być normalnie widoczne.

żadnych oficjalnych patchy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.10.2008 o 12:22, Ufo2 napisał:

Wystarczy otworzyć ekwipunek tak, żeby przedmioty nie były na tle jakichś rzeczy z otoczenia
( krzak) i wszystko powinno być normalnie widoczne.

żadnych oficjalnych patchy nie ma.


co do tego krzaka to nie działa też :/

@rob006

aha dzięki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.10.2008 o 16:01, Kasken napisał:

> Wystarczy otworzyć ekwipunek tak, żeby przedmioty nie były na tle jakichś rzeczy
z otoczenia
> ( krzak) i wszystko powinno być normalnie widoczne.
>
> żadnych oficjalnych patchy nie ma.

co do tego krzaka to nie działa też :/

@rob006

aha dzięki :d

mi pomogło zwiększenie rozdzielczości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować