• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
miiron

The Guild 2

Pytanie

Mam nastepujacy problem:

Wlaczajac na samym poczatku samouczek w pierwszym zadaniu, po informacji o diariuszu, rozgywka sie zatrzymuje. Nie mozna poruszac sie postacia, w zadnym kierunku. wszyscy chodza dookola tylko ja nie:)

Wlaczajac normalna rozgrywke, w panelu gdzie wybiera sie imie, atrybuty i klase postaci, nie mam wyboru. Atrybutow nie moge dodawac, poniewaz nie ma do czego nie ma listy, klasyi plci postaci tez nie moge wybrac (w rozwiajajacej liscie pisze ''entry''). po wpisaniu imienia i nazwiska i nacisnieciu dalej, wyskakuje uwaga, aby wpisac i mie i nazwisko. Dzieje sie to za kadym razem, bez wyjatku, bez wzgledu na przeinstalowanie.
Domyslam sie, ze moze chodzic o sterowniki karty graficznej (karte mam GeForce Go 7600) prosilbym o bardzo konkretne wskazowki, wlacznie z (jezeli tego potrzeba) wskazaniu strony, z ktorej owe sterowniki bede mogl sciagnac.

z powazaniem mk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.10.2008 o 14:55, miiron napisał:

Mam nastepujacy problem:

Wlaczajac na samym poczatku samouczek w pierwszym zadaniu, po informacji o diariuszu,
rozgywka sie zatrzymuje. Nie mozna poruszac sie postacia, w zadnym kierunku. wszyscy
chodza dookola tylko ja nie:)

Wlaczajac normalna rozgrywke, w panelu gdzie wybiera sie imie, atrybuty i klase postaci,
nie mam wyboru. Atrybutow nie moge dodawac, poniewaz nie ma do czego nie ma listy, klasyi
plci postaci tez nie moge wybrac (w rozwiajajacej liscie pisze ''entry''). po wpisaniu
imienia i nazwiska i nacisnieciu dalej, wyskakuje uwaga, aby wpisac i mie i nazwisko.
Dzieje sie to za kadym razem, bez wyjatku, bez wzgledu na przeinstalowanie.
Domyslam sie, ze moze chodzic o sterowniki karty graficznej (karte mam GeForce Go 7600)
prosilbym o bardzo konkretne wskazowki, wlacznie z (jezeli tego potrzeba) wskazaniu strony,
z ktorej owe sterowniki bede mogl sciagnac.

z powazaniem mk



Hmm jeśli gra nie obsługuje tej grafy to sobie nie pograsz. Radze sprawdzić czy na pudełku nie masz wyliczonych kart grafiki których gra nie obsługuje (ew w pliku read me). Wydaje mi się, że te modele 7... są jakieś ułomne (mój GF 7300 na pewno w dodatku na laptopie)
Sterowniki najlepiej ściągać ze strony producenta w tym wypadku www.nvidia.pl Możesz użyć automatycznego wyszukiwania sterów (choć ta wyszukiwarka to ciągle beta)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.10.2008 o 21:59, miiron napisał:

co to za plik... dxdiag?

znajdź w folderze zgrą plik config.ini i zmien w nim

// Show the splash screen at programm startup (0:no 1:on (default) )
SplashScreen = 1

i zmien 1 na 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować