Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie myszy dla graczy od Verbatima

20 postów w tym temacie

johnny dokładnie też niedawno kupiłem myszke tej firmy czyli X-705FS a wczesniej mialem X-750 BF świetne myszki polecam tą 1 bo jest ciut lepsza => cena nie wygórowana 60-80 zł zależy gdzie a do gry jest wyśmienita.. Te Verbatimy wyglądają dobrze szczególnie ta 1 ciekawa myszka moze kiedys sobie taka sprawie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa przecież za tą cenę do dostania są legendarne myszki dla graczy od Logitecha lub za 20zł więcej okrzyknięta wg. wielu testów i użytkowników najlepsza mysz na rynku - Razer jakiś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem V1 jest szpetna, a V2 to nic specjalnego...
teraz mam Razer Copperhead, użytkuje go od prawie 2 lat i działa bez zarzutu. Jesli kiedykolwiek mi padnie to kupię na pewno coś od Razer :) na ich produktach jeszcze się nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na prawdę zachęcająco ... : ) 3200 DPI o.O za grosze.
Boje się tylko, że ich innowacyjność zniechęci potencjalnego klienta .
Z chęcią zakupiłbym takiego gryzonia, ale mam już RAZER Lachesis, za którego wyłożyłem prawię 250 zł, i nie zamienie go za nic ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dość niedawno zmieniałem mysz - no, może nie tak niedawno, bo cztery miesiące temu. Jak dla mnie wyglądają futurystycznie, ale te akurat ładnie się prezentują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm według mnie design niczym szczególnym się nie wyróżnia - żadna rewelacja
sam uzywam od dłuższego czasu logitecha mx-1000 i mimo tego że swoje już przezył sprawuje sie bez zarzutu (awaryjnie na czas trwania podladowywania akumulatorków oczekuje a4tech) jesli będę zmieniał gryzonia to pewnie też kupie nowego logitecha - mx extreme czy nowe modele g leżą jak ulał w dłoni tylko cena "ciut" wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i także producent płyt (i nie tylko) zaczął produkować swoje gryzonie.

Co prawda na razie zaprezentowano tylko dwa modele, ale wyglądają one zachęcająco. Niezła stylistka w połączeniu z wysoką czułością - 3200 dpi sprawiają, że będą to niezłe gryzonie. Ja sam od pewnego czasu przesiadłem się z klasycznego Logitecha na A4-Tech X710. 2000 dpi w zupełności mi wystarcza, sam pracuje w chwili obecnej bodajże na 1500 dpi i taka prędkość kursora mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować