Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radeony HD 4830 od firmy MSI

15 postów w tym temacie

Po co się martwić na zapas :P "Prawie" gorzej być nie może, a ceny nie będą wiecznie szły w górę (święta idą), poczekajcie do nowego roku końcówka stycznia, początek lutego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem przy GF, postanowiłem dac szanse Radeonom zeby ich pochopnie nie osądzac, osiągi > miłe zaskoczenie, ale po trzech miesiacach juz mi padła. Jakośc to szczyt :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie...co się spieszycie. poczekajcie do stycznia. Święta są po drodze to przecież na naiwnych trzeba zarabiać. Więc ceny szybują w górę. Trochę spokoju i rozwagi.
A czy to jest dobry zakup to mi się nie wydaje lepiej kase przytrzymać te dwa miechy ( bo z choinkowych cudów jednym zapewne będzie u Was koperta) i po świętach fundnąć sobie Taaaki sprzęt a nie jakieś LE.

PS.
Nawet jeśli ta karta tak dobra jak piszą to ma ona jedną wade podobnie jak mój 4850 (choć już poprawioną odpowiednio)
Brak chłodzenia memorek. A one to lubią się nagrzewać...jak małe patelenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]
S.V.P.A.M
Przewodniczący
26.10.2008, 01:49

Panowie...co się spieszycie. poczekajcie do stycznia. Święta są po drodze to przecież na naiwnych trzeba zarabiać. Więc ceny szybują w górę. Trochę spokoju i rozwagi.
A czy to jest dobry zakup to mi się nie wydaje lepiej kase przytrzymać te dwa miechy ( bo z choinkowych cudów jednym zapewne będzie u Was koperta) i po świętach fundnąć sobie Taaaki sprzęt a nie jakieś LE.
[/quote]


ceny szybuja w gore bo dolar i euro szybuja w gore. Prosze nie wprowadzac ludzi w blad;) Poza tym wezmy to na czysta logike, sprzedawca obniza czy podwyzsza ceny na okres swiateczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złotówka nie będzie ciągle spadać. Ten trend pewnie niedługo się zatrzyma. Euro jest już i tak silne, a dalsze osłabianie złotówki... Kiedyś się z kimś kłóciłem, o to. Słaba złotówka, to zysk dla polskich firm, ale bardzo boli naszych polityków po kieszeniach, bo hipotekę mają wyższą... Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować