Zaloguj się, aby obserwować  
InspektorGadzet

Szymek Czarodziej 4

7 postów w tym temacie

Czwarta odsłona przygód Szymka powraca do korzeni-całe szczęście grałem w to kiedyś i spodobało mi się to .Teraz mam 15 lat i gram w ta grę z wielką chęciom choć gra jest dla trochę młodszych graczy . Ale ta gra może wkręcić każdego bardzo ładna grafika wszystko odnowione , nie jest już wszystko kwadratowe jak kiedyś .Gra również moim zdaniem jest bardzo rozbudowana .Na pewno może spodobać się każdemu .Zapraszam do komentarzy itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logicznie myśląc, to gdyby ktoś był zainteresowany wspólną dyskusją na temat wyżej wymienionej gry, to... napisałby coś? Chyba to naturalne, nie? Poza tym, na forum gramu gracze z reguły mają więcej niż 12 lat, a tacy nie grają w gry typu Szymek Czarodziej.

EDIT: Poza tym, w odstępie 34 minut napisałeś kolejny post. No niestety, nie licz na to, że w takim temacie ktoś szybko napiszę, bo to nie jest WoW ani GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:58, Jaki Ganh1 napisał:

Logicznie myśląc, to gdyby ktoś był zainteresowany wspólną dyskusją na temat wyżej wymienionej
gry, to... napisałby coś? Chyba to naturalne, nie? Poza tym, na forum gramu gracze z
reguły mają więcej niż 12 lat, a tacy nie grają w gry typu Szymek Czarodziej.

EDIT: Poza tym, w odstępie 34 minut napisałeś kolejny post. No niestety, nie licz na
to, że w takim temacie ktoś szybko napiszę, bo to nie jest WoW ani GW.

dobra spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować