Zaloguj się, aby obserwować  
arti95

Instal - konkurs informatyczny

5 postów w tym temacie

Temat jest o konkursie do którego teraz się przygotowuje. Tematu nie znalazłem, a miałem kilka pytań na które już znalazłem odpowiedzi ale mogą pojawić się nowe pytania. Temat jest dla wszystkich, glównie dla tych którzy przygotowywują się do konkursu. Pytania proszę zadawać w postach, jeśli ktoś będzie znał odp to odp ;)


EDIY: Znalazłem link do strony konkursu http://www.mki.malopolskie.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za konkurs, w którym znasz odgórnie połowę odpowiedzi bez znajomości choćby treści zadania? W taki sposób udowodnisz, że zasługujesz na dostanie się do kolejnych etapów? Ogólną pomoc rozumiem (wtedy jednak po cóż komu taki temat?), podawania konkretnych odpowiedzi - nie.

Poza tym - poprawcie mnie, jeśli się mylę - sam dzień egzaminu jest jednakowy dla każdego województwa=każdej szkoły (a ten dodatkowo jest najwyraźniej przeznaczony wyłącznie dla woj. małopolskiego).

Jeśli coś źle zrozumiałem, oświeć mnie i nadaj sens tematowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:34, DJ Szlafrok napisał:

A co to za konkurs, w którym znasz odgórnie połowę odpowiedzi bez znajomości choćby treści
zadania? W taki sposób udowodnisz, że zasługujesz na dostanie się do kolejnych etapów?
Ogólną pomoc rozumiem (wtedy jednak po cóż komu taki temat?), podawania konkretnych odpowiedzi
- nie.

Poza tym - poprawcie mnie, jeśli się mylę - sam dzień egzaminu jest jednakowy dla każdego
województwa=każdej szkoły (a ten dodatkowo jest najwyraźniej przeznaczony wyłącznie dla
woj. małopolskiego).

Jeśli coś źle zrozumiałem, oświeć mnie i nadaj sens tematowi.



Chodziło mi o to że jak ktoś czegoś nie kapcy to mu wytłumaczyć tylko źle tu ująłem... Bo tak ja miałem dziś problem z Logo (z tego co słyszałem głównie o tym konkurs) nie wiedziałem jak brzmi komenda podniesienia zółwia.... Wg mnie jak by mi ktoś dał tą komendę to nie było podpowiadanie tylko pomoc, podpowiadanie by było wtedy gdyby ktoś dał mi cały wzór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:41, arti95 napisał:

Chodziło mi o to że jak ktoś czegoś nie kapcy to mu wytłumaczyć tylko źle tu ująłem... Bo tak ja miałem dziś problem z Logo (z tego co słyszałem głównie o tym konkurs) nie wiedziałem jak brzmi komenda podniesienia zółwia.... Wg mnie jak by mi ktoś dał tą komendę to nie było podpowiadanie tylko pomoc, podpowiadanie by było wtedy gdyby ktoś dał mi cały wzór...


W porządku, rozumiem. Nie ma po prostu potrzeby tworzenia nowych tematów, bo jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w dziedzinie informatyki, z łatwością znajdzie kilka wątków na forum. :- )
Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pytanko sie pojawilo.... Jak mozna zrobic animacje w Logo? Bo szukalem w google ale nic nie znalazlem... Z gory dzieki za odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować