Merovingian

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4548
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Merovingian

 • Ranga
  Szlafrok
 1. Merovingian

  Quiz Matrix - Film, Gra itp.

  http://www.youtube.com/watch?v=2oHOv9p9dHQ Około 0:30. Wystarczy tylko policzyć. Ooops, uznajcie że to się nie wydarzyło. Albo inaczej, że to Shlafrok napisał. :)
 2. Merovingian

  Zbieramy kasę

  36 548,80 zł.
 3. Merovingian

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Dlatego o 1. wspomniałem... Jeśli ktoś bystry to na wszystko sposób znajdzie. ;]
 4. Merovingian

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Przecież tu o niezamierzony kontrast chodzi... A jeśli nie kumasz całej afery z ojcem Tadeuszem, to nic nie straciłeś, bo to chodzący demotywator.
 5. Merovingian

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Jeszcze nie ma. Warto śledzić oficjalnego bloga, http://www.worldofrisen.de/english/. ->Ponury A czy to przypadkiem nie jest dosyć czerstwe i połączone z 1. kwietnia tego bądź poprzedniego roku? :)
 6. Merovingian

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  http://www.elderscrolls.com/downloads/downloads_games.htm To chyba zamyka sprawę Buggerfalla. :) Widzę, że się spóźniłem, trudno się mówi.
 7. A co takiego jest w Szeregowcu, czego nie ma w Gladiatorze i vice versa? :) No i oczywiście miałem Kalifornię na myśli dwa posty wyżej.
 8. Merovingian

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Wywal przysiady, a zrób z tego osobny dzień treningu nóg, bo jedno ćwiczenie tylko na uda to pomyłka. :) I znowu możesz wykreślić brzuszek. Spokojnie możesz ćwiczyć kaloryfer kilka razy w tygodniu, a jeszcze lepszym wyjściem jest zastosowanie odpowiedniego programu (abs II na przykład). Git. Rzezim dobrze prawi.
 9. A ja usłyszałem w Trójeczce, że jest, ale w wypadku ucieczki (a to zapewne niejedyny wyjątek) przed wymiarem sprawiedliwości sprawa przedawnieniu nie ulega. Oczywiście o Californi mowa. Tak czy inaczej będzie ciężko o pozytywne dla reżysera rozstrzygnięcie, o łasce prezydenta nie wspominając.
 10. Merovingian

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Jeśli nie będzie co w Risenie poprawiać to grę może i EA wydać. :)
 11. Merovingian

  Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

  Idź i dokształć się, co to jest forum dyskusyjne, co to są argumenty i dlaczego prowadząc rozmowę trzeba myśleć. Eot, przepraszam bardzo za moje posty, ale to po prostu nieprawdopodobne, co pan Ezio tutaj wygaduje i jeszcze trzyma się tego jak menda skóry. Tylko krowa poglądów nie zmienia i do pomyłki się nie przyzna. Nie odpisuj, straszny śmietnik się zrobił.
 12. Merovingian

  Mam Talent - Temat Ogólny

  Trochę dużo nawet. ;] Szansa na sukces to chyba jedyny program tego typu, który można określić wyszukiwarką talentów, chociaż i tak wylansuje tę jedną/dwie osoby rocznie. Co do MT. Agntx - 100% agree.
 13. Merovingian

  Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

  Polecam denka od słoików jako podstawę do czytania, a w następstwie czytania ze zrozumieniem. Ew. możesz mi zacytować, gdzie Cię wyzwałem/przekląłem. Powodzenia. :D To już Twój piąty totalnie bezsensowny post w tym temacie napisany DZISIAJ. Nie mam więcej pytań. Nie pytałem, stwierdziłem stan faktyczny i użyłem funkcji impresywnej. Zadanie domowe nr 2: wypisz, co w tym było głupie i znajdź pytanie skierowane do Ciebie. Ok, ale też mam prośbę - zrób to, co zasugerowałem dwa posty wyżej i wyciągnij z tego wnioski. To powinno skończyć dyskusję bez dalszej zbędnej paplaniny.
 14. Merovingian

  Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

  To przymknij się z łaski swojej i ogarnij się trochę. Albo popatrz na swoje posty z dystansem i spróbuj zaprzeczyć, że nudzi Ci się w domu i robisz burdel na forum. ->Kraju Żywą gębą? :D Pogramy, zobaczymy.
 15. Merovingian

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  A co było takiego lepszego? :)