Zaloguj się, aby obserwować  
Robhaal

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

226 postów w tym temacie

Mam takie pytanko. Jak jest z zabezpieczeniami Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena z Platynowej Kolekcji. Wiem , że w wersji premierowej jest ograniczona ilość instalacji. Zniesli to zabezpieczenie czy jest jakieś łagodniejszej formie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, właściwie to z Ucieczką z Butcher Bay, ale z tą wersją z Dark Atheny. Mianowicie dochodzę do miejsca, w którym strażnicy zrobili zasadzkę, jest strzelanina, po wybiciu wszystkich windą zjeżdża koleś w mechu. No i wyciągam go z tej windy jak to już uczyniłem dobre 2 razy przechodząc Ucieczkę wcześniej, wbiegam do windy, wciskam przycisk, a winda stoi. O co chodzi? Już któryś raz tak mam, nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 22:50, JayC napisał:

stoi. O co chodzi? Już któryś raz tak mam, nie wiem co robić.

W tej wersji już nie działa wiele feature''ów. M. in. wspomniany trick z windą i zawór gazowy nieco wcześniej.

PS Ciekawe kiedy ci się strażnicy zaczną "wieszać":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 10:46, JayC napisał:

To jak przejść ten moment? Mam po prostu zabić tego mecha? Nie bardzo mi się to podoba,
no ale...


Tak, musisz rozwalić tego mecha, staraj się walić mu w plecy. O ile się nie mylę to chyba był jego słaby punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 12:10, Ecko09 napisał:

Tak, musisz rozwalić tego mecha, staraj się walić mu w plecy. O ile się nie mylę to chyba
był jego słaby punkt?


To na pewno słaby punkt, zauważyłem, że jak strzela się w plecy tamten się chwieje. Szkoda, myślałem,że zaoszczędzę na amunicji, a tu zrobili taki numer... no nic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie odnośnie DRM w Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Gra wyszła niedawno w Ekstra Klasyce. DRM jest taki jaki był czy aktywuje się grę jednorazowo jak GTA IV i potem można instalować tyle razy ile się chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo wody upłynęło od ostatniej wiadomości ale mam pytanie na poczet mojej pracy licencjackiej :P: czy grał ktoś w trybie multiplayer (albo najlepiej- czy ktoś w ogóle jeszcze gra) i czy gracze używają "swojego" słowniczka wyrazów (jakieś skróty, neologizmy)?

W ogóle to świetna gra z klimatem, grafika także nie jest zła ale mamy wszystko co najlepsze: specyficzny bohater, fabuła, klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 15:32, Artaz napisał:

Dużo wody upłynęło od ostatniej wiadomości ale mam pytanie na poczet mojej pracy licencjackiej
:P: czy grał ktoś w trybie multiplayer (albo najlepiej- czy ktoś w ogóle jeszcze gra)
i czy gracze używają "swojego" słowniczka wyrazów (jakieś skróty, neologizmy)?

W ogóle to świetna gra z klimatem, grafika także nie jest zła ale mamy wszystko co najlepsze:
specyficzny bohater, fabuła, klimat.


imho multi ssie po całości, niepotrzebny dodatek, naprawdę. Patrząc na inne tytuły multiplayerowe po prostu szkoda czasu zasiadać przy tym z Riddicka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wydanie z Ekstra Klasyki nie jest jakieś wybrakowane/problematyczne/upierdliwe, tak jak CDP mnie przyzwyczaił? Na Steamie akurat gra jest za 5 euro, tyle samo kosztuje wydanie z XK, ale za fuszerkę płacić nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomoże ktoś?:P

Spoiler

Mam problem z pokonaniem dużego droida, który w pewnym momencie przebija się przez drewniane drzwi na Aqullerze(poziom chyba Old Town) i nawala rakietami. Riddick coś wspomina o rozwaleniu go z bliska, ale podejście do niego nic nie daje. O co kaman z tym gościem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 17:12, Blackgoat napisał:

Witam, pomoże ktoś?:P

Spoiler

Mam problem z pokonaniem dużego droida, który w pewnym momencie przebija się przez
drewniane drzwi na Aqullerze(poziom chyba Old Town) i nawala rakietami. Riddick coś wspomina
o rozwaleniu go z bliska, ale podejście do niego nic nie daje. O co kaman z tym gościem?;)


Spoiler

Nawalaj w niego z działka znalezionego w magazynie (lewy przycisk myszy-strzał, prawy-detonacja, musisz je już mieć) Najlepiej przyczep kilka ładunków na raz a potem je na wszystkie na raz zdetonuj. Po paru takich akcjach droid przyklęknie, podbiegasz do niego, coś chyba naciskasz (chyba "E") i po droidzie :). Taka mała rada jeszcze-staraj się trzymać blisko niego i biegać za jego placami, to cię nie będzie męczył rakietami i karabinem. Chłopak powoli się obraca, nie ma w tej kwestii szans z szybkim panem R. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano chciałbm sie dowiedziec czy w wydaniu Riddicka w nowej extra klasyce jest krew bo czytałem na polskich i zagranicznych forach , ze sporo ludzi ma z tym problem mimo włączonej opcji w ustawieniach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem gre w Biedronce za dychę no i czy ona ma takie wymagania czy kod tak ma zwalony?
Bo mam wszystko na low w rozdziałce 800x600 i stale 8-9klatek totalna porażka, gdzie ME2 śmiga na max płynnie.
Czyli nie komp słaby a gra zkaszaniona bo co innego... jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 10:41, DawidsonPRO napisał:

/ciach/


A jakieś parametry tego Twojego kompa? Nikt to nie jest jasnowidzem :)
Miałem taki sam problem i okazało się, że to jednak wina sprzętu a nie gry bo teraz działa płynnie na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować