• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ichvander

Myszka pod Win XP

Pytanie

Witam,

mam od niedawna problem z Razerem Diamondbackiem (nie 3G). Do dzisiejszego popoludnia wszystko z nia bylo w jak najlepszym porzadku. Az nagle uslyszalem dzwiek, taki jak przy odlaczaniu urzadzen z usb, i myszka zamarla. Sekunde pozniej, dzwiek podlaczanego urzadzenia, i myszka dziala. I tak sie dzieje w losowych odstepach czasowych... i to przeszkadza :P ktos wie co moze byc tego przyczyna? Probowalem zmiane portow usb, nie pomoglo, kabel nigdzie nie jest przetarty... sterownikow od myszki nie mam, ale wczesniej tez nie mialem. Co moze byc powodem czegos takiego?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

możesz także spróbować przeinstalować z płytki ze sterownikami do płyty głównej kontroler USB, czasem ( chociaż rzadko może się coś "wykrzaczyć"
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja bym zainstalował sterowniki do twojej myszki, a jak nie to sterowniki do podobnego modelu tej samej firmy. W internecie pełno jest takich sterowników. I myszkę mniej lepiej z tyłu podłączoną. Dowiedziałem się że USB z przodu nie ma wszystkich możliwości co te z tyłu (nie wiem jakich możliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować