Zaloguj się, aby obserwować  
xbitPOL

Whitney Houston

2 posty w tym temacie

Zakładam temat o Whitney Houston, by dowiedzieć się, jakie jest Wasze zdanie o tej wspaniałej artystce.
Ja od siebie mogę powiedzieć, że... To jest po prostu piękno. Jej muzyka jest czymś, co lubią moi rodzice (!).
Najlepszym albumem Whitney jest płyta I''m Your Baby Tonight. Takie utwory jak I''m Your Baby Tonight, I Belong To You, After We make Love, We Didn''t Know oraz Who do You Love są czymś cudownym. Mam nadzieję, że na forum znajdzie się jeszcze kilku wielbicieli tej wspaniałej osoby. :)
P.S. Jest temat o Eminemie, to czemu nie ma być wątku o kimś, kto jest od Ema popularniejszy? o.O Myślę, że twórczość W.H. zasługuje na wyróżnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 19:50, xbit71 napisał:

Zakładam temat o Whitney Houston, by dowiedzieć się, jakie jest Wasze zdanie o tej wspaniałej
artystce.
Ja od siebie mogę powiedzieć, że... To jest po prostu piękno. Jej muzyka jest czymś,
co lubią moi rodzice (!).
Najlepszym albumem Whitney jest płyta I''m Your Baby Tonight. Takie utwory jak
I''m Your Baby Tonight, I Belong To You, After We make Love, We
Didn''t Know
oraz Who do You Love są czymś cudownym. Mam nadzieję, że na forum
znajdzie się jeszcze kilku wielbicieli tej wspaniałej osoby. :)
P.S. Jest temat o Eminemie, to czemu nie ma być wątku o kimś, kto jest od Ema popularniejszy?
o.O Myślę, że twórczość W.H. zasługuje na wyróżnienie...

Moi rodzice ją bardzo lubią.Ja nie lubie takich piosenek,ale casami słucham z moimi rodzicami dla relaksu jak jestem zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować