• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kagema

Windows XP i przeglądarki

Pytanie

Błagam pomóżcie ściągnąłem nowego Flesza bo był mi potrzebny i tu nagle komp zawiesza się tak jak w 98 niebieski ekran i pełno cyferek potem ojciec powiedział że flesz nie współpracuje z systemem i kazał to naprawić ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszy bios do płyty głównej nic nie pomaga Pomóżcie ojciec i matka mnie zabiją!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

1) Czy przed tym jak zaczął pojawiać się problem instalowałeś jakiś program korzystający z internetu? Muszę przyznać, że miałem identyczny problem i umnie spowodował go najprawdopodobniej Kaspersky Antivirus 2009

2) Czy aktualizowałes ostatnio sterowniki do zintegrowanej karty sieciowej? Zmieniałeś jakieś ustawienia? Czy w ogóle twoje łącze internetowe korzysta ze zintegrowanej karty sieciowej, czy też masz ją osobno?

3) Czy masz zainstalowany Service Pack 3 i wszystkie poprawki? Jeśli nie, to czym prędzej je poinstaluj.

PS. Jeśli idzie o zdjęcia, to niezły z ciebie artysta... Nie lepiej było to umieścić na 1 zdjęciu? Ledwo się doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

problem pojawił się po zainstalowaniu najnowszego Flash''a i jak robiłem na jednym zdjęciu to było nie czytelne jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2008 o 20:48, kagema napisał:

problem pojawił się po zainstalowaniu najnowszego Flash''a i jak robiłem na jednym zdjęciu
to było nie czytelne jeszcze bardziej


Uściślijmy jedno, bo do dzisiaj tego nie zrobiłeś... Jakiego Flasha? Sterownik flash do jakiegoś urządzenia? Czy jakiś program? Jeśli tak, podaj jego pełną nazwę, bo nie sądze aby chodziło po prostu o "Flash". Zastosuj się też do powyższych pytań i dodatkowo, jeżeli to program to spróbuj go odinstalować (nic nie poradzisz jeżeli powoduje konflikty w systemie). W ostateczności (bo widzę, że chyba ci nie zależy na rozwiązaniu problemu, nawet się nie stosujesz do zaleceń innych) zrób po prostu format C i reinstall Windowsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

z poprzednim też tak było lecz tata mieszał kilka godzin w opcjach i dostosował to tak by nike robiło konfliktu a teraz powiedział że nie ma czasu na to i ja mam to zrobić i nie wiedziałem że robi konflikt jak tak to bym go nie instalował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować