Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znowu banuje

48 postów w tym temacie

Blizz nic do tego nie miał bo typ opłaca 30 kont na raz : P to co do wowa.
a co do banowania za przerzucanie itemów między postaciami za pomocą 2 włączonych gier - nie mieści mi się w głowie : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co AjKnowJu ? Nazwiesz to dbaniem o graczy ? Jak juz pisałem wcześniej. Boterów tym nie wytępi bo blizz dał im pół roku na wzbogacenie się. Teraz bez problemu postawią nowe boty i nic się nie zmieni a ludzie tacy jak ja poprostu odpuszczą bo wszystko stracili. Dbaniem nazwałbym banowanie od startu laddera , eliminowanie wszystkich problemów i niegodogności na BN a tu co ? A tu trzeba czekać 3 miesiące aby blizz wyeliminował problem crashy na hot ip... Żal i nic więcej. Dużo czytałem kiedyś o wykrywalności cheatów i o tym całym śmiechu wartym wardenie... I wcale nie zdziwiłbym się jakby blizz nie zbanował pospolitych cheaterów (mh / pickit ) i boterów bo poprostu ich cheaty były niewykrywalne i pojechał tylko użytkowników loadera z góry do dołu.

Co do blokowania konta. Słowo anulowane rozumiem jako jakieś permanentne zablokowanie a nie "zawieszenie". Wątpie aby blizz oddał konta "cheaterom"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:00, Rob1N napisał:

A co AjKnowJu ? Nazwiesz to dbaniem o graczy ? Jak juz pisałem wcześniej. Boterów tym
nie wytępi bo blizz dał im pół roku na wzbogacenie się. Teraz bez problemu postawią nowe
boty i nic się nie zmieni a ludzie tacy jak ja poprostu odpuszczą bo wszystko stracili.
Dbaniem nazwałbym banowanie od startu laddera , eliminowanie wszystkich problemów i niegodogności
na BN a tu co ? A tu trzeba czekać 3 miesiące aby blizz wyeliminował problem crashy na
hot ip... Żal i nic więcej. Dużo czytałem kiedyś o wykrywalności cheatów i o tym całym
śmiechu wartym wardenie... I wcale nie zdziwiłbym się jakby blizz nie zbanował pospolitych
cheaterów (mh / pickit ) i boterów bo poprostu ich cheaty były niewykrywalne i pojechał
tylko użytkowników loadera z góry do dołu.

Co do blokowania konta. Słowo anulowane rozumiem jako jakieś permanentne zablokowanie
a nie "zawieszenie". Wątpie aby blizz oddał konta "cheaterom"...


Widzisz Blizzard "coś" robi, przynajmniej coś tam jeszcze działa, w grach, które już mają swoje latka, a ci źle. Banują, źle, nie banują źle. Blizzard to nie jedna jest głowa, jak nie zrobili czegoś "lepszego" pewno nie mieli środków ( nie mowie o kasie ) bądź, czasu albo co gorsza umiejętności. kolejna kwestią, jest to, że na liscie graczy czy czymkolwiek tam nie ma "nick - cheater" i wątpię, by jakikolwiek artykuł, miał przynajmniej dwie krople prawdy na temat działania blizzowskich serverow w d2... no dobra moze cos tam jest :P. Nie wiem nie interesuje się, w Diablo 2 nie gram, ale nie lubie jak ktoś coś robi, a inni tlyko krytykują. Lepiej by było gdyby w ogóle nie banował ?... nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Blizzard zaszalał 350 tysięcy zbanowanych graczy to nie byle co , ale jakaś sprawiedliwość w świecie gier musi być i kara oszustów w końcu spotkała. Blizzard postąpił bardzo dobrze , nie ma nic gorszego w grze na multi od panoszących się wszędzie cziterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AjKnowJu

Bo widzisz jak już chce sie walczyc z cheaterami to konsekwentnie i od poczatku a nie zrobic zabieg marketingowy, że wciąż dbaja o swoich graczy i walnać raz na ruski rok bany, bo praktycznie wiekszość bardziej zaawansowanych graczy w diablo uzywało loadera i wyszlo na to ze zniszczyli wiecej tych uczciwych niz tych ktorzy oszukiwali naprawde. Dlatego na twoje pytanie w tym przypadku odpowiedz brzmi tak lepiej zeby nie banowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem bana za uzywanie dloadera, tylko niech blizzadr mi powie jak inaczej można uruchomic 2 gry na jednym komputerze napisałem im maila opisujac mój problem ale płóki co odpowiedzi niedostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować