Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2007 o 15:56, skaybay napisał:

Zna ktoś jakieś fajne mody do Kotorów ? Tylko proszę nie polecajcie mi pcgamemods.com itd.
tylko konkretne mody i linki do nich. Słyszałem też o jakimś modzie do kotor1 dodającym wyciętą
planetę ale za nic nie mogę znaleźć (nie nie chodzi mi o Yavin IV)

Chodzi Ci pewnie o Ord Mandell.
http://www.pcgamemods.com/mod/7699.html
Wystarczy uzyć wyszukiwarki bo wszystkie większe mody mają conajmniej 1000 ściągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:08, Olamagato napisał:

> Zna ktoś jakieś fajne mody do Kotorów ? Tylko proszę nie polecajcie mi pcgamemods.com
itd.
> tylko konkretne mody i linki do nich. Słyszałem też o jakimś modzie do kotor1 dodającym
wyciętą
> planetę ale za nic nie mogę znaleźć (nie nie chodzi mi o Yavin IV)
Chodzi Ci pewnie o Ord Mandell.
http://www.pcgamemods.com/mod/7699.html
Wystarczy uzyć wyszukiwarki bo wszystkie większe mody mają conajmniej 1000 ściągnięć.


Dzięki :) A propos twojego moda właśnie idę do bazy wojskowej na Taris zacząłem 3 godzinki temu, gram na normalnym poziomie trudności , co ciekawe wydaje mi się że gra mi się 10x szybciej niż normalnie :) Niezła robota z tym modem , po raz kolejny udowodniłeś że znasz się na rzeczy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe wydaje mi się że gra mi się 10x szybciej

Dnia 08.02.2007 o 19:13, skaybay napisał:

niż normalnie :)

Hmmm, jak Ci idzie tak szybko, to chyba powinieneś jechać na trudnym. :)
Fajnie, że idziesz bo ja nie mogę. Napisz ile udało Ci się zebrać komponentów do broni modyfikowalnych bo nie powinno Ci się udać zebrać wszystkich na tym etapie. No chyba, że coś jeszcze nie doliczyłem prawidłowo.
Na pewno łatwiejszy może być Gubernator Taris bo oryginalnie był on trochę przegięty - to jedyna postać, którą musiałem nieco osłabić bo na trudnym był niemal nie do przejścia (zależało to od dwóch losowań i psuło walkę bo to jak sobie usprawniło sie postać nie miało wiekszego znaczenia).
Możesz mi podać też, ile juz zebrałeś kasy i czy idziesz po ciemnej, jasnej stronie czy po środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie po środku . Czasami specjalnie obniżam sobie poziom jasnej strony robiąc coś "źle" po prostu lubię mieć błyskawicę Mocy a nie uśmiecha mi się wydawać na nią całego zapasu Mocy kiedy zostanę Jedi :) Mam 1000 kredytów ale nie na długo, muszę dokupić sprzętu. Wybrałem klasę kobieta łajdak ale dlatego że spodobała mi się ta nowa kurteczka :) Co do zbroi używam lekkiej zbroi bitewnej resztę rozdałem drużynie a co zostało sprzedałem. Mam 2 baterie wibracyjne, czuły spust,2celowniki optyczne,projektor energii, ulepszoną baterię .siatkową wyściółkę i wzmocnienie pancerza .Mogłem coś przeoczyć.A co do broni używam rytualną żagiew echanich. Teraz jestem świeżo po uwolnieniu Bastilli i mam zamiar przetestować działanie Sithowskich sił zbrojnych ;-) Mogłem czegoś zapomnieć,jak sobie przypomne to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie do KotORa1.Słyszalem ze mozliwy jest romans z Bastilia,ktory osiaga apogeum na pokładzie Mrocznego Jastrzebia w postaci pocaunku z bastilia czy to prawda???.Grałem juz po raz nie wiem ktory i jeszcze odkrywam nowe misje,lub alternatywne wybory np.Rozmowa z tuskenami to jest boska gra!!!!.KotOR2 juz nie ma takiego klimatu niestety...
PS.Misja w ktorej jest sie zamknietym w swoim umysle jest boska!!!!!(kotor1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:23, Rosveld napisał:

Witam ma pytanie do KotORa1.Słyszalem ze mozliwy jest romans z Bastilia,ktory osiaga apogeum
na pokładzie Mrocznego Jastrzebia w postaci pocaunku z bastilia czy to prawda???.

na pewno można, nie jest to zbyt trudne, trzeba ją tylko przekonać, że uczucia to nic złego

Dnia 09.02.2007 o 15:23, Rosveld napisał:

PS.Misja w ktorej jest sie zamknietym w swoim umysle jest boska!!!!!(kotor1)

mógłbyś trochę konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:26, Luicen LaCroix napisał:

> PS.Misja w ktorej jest sie zamknietym w swoim umysle jest boska!!!!!(kotor1)
mógłbyś trochę konkretniej

Chodzi o ta w ktorej masz paczke dla Hutta na Tatooine i masz jej nie otwierac bo... Oczywiscie wiadomo ze kazdy ja otworzy:D nie pamietam jak sie misja nazywa bo gralem w nia z pol roku temu.Moze sama misja nie powala ale jest zaskakujaca i pytania sa nawet trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:31, Rosveld napisał:

> > PS.Misja w ktorej jest sie zamknietym w swoim umysle jest boska!!!!!(kotor1)
> mógłbyś trochę konkretniej
Chodzi o ta w ktorej masz paczke dla Hutta na Tatooine i masz jej nie otwierac bo... Oczywiscie
wiadomo ze kazdy ja otworzy:D nie pamietam jak sie misja nazywa bo gralem w nia z pol roku
temu.Moze sama misja nie powala ale jest zaskakujaca i pytania sa nawet trudne


Dzięki, teraz ją pewnie otworzę, jak raz robiłem tą misję to mi się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:18, skaybay napisał:

Mam 1000 kredytów ale nie na długo, muszę dokupić sprzętu.

Do Dantooine oryginalnie można było nazbierać jakieś 13 000. Więc utrudnienie jest. :)

Dnia 09.02.2007 o 11:18, skaybay napisał:

kobieta łajdak ale dlatego że spodobała mi się ta nowa kurteczka :)

Przyczerniona kurtka jakiej używa Mission - jakbyś nie zauważył. Ale efekt jest niezły.

Dnia 09.02.2007 o 11:18, skaybay napisał:

Mam 2 baterie wibracyjne,
czuły spust,2celowniki optyczne,projektor energii, ulepszoną baterię .siatkową wyściółkę i
wzmocnienie pancerza.

Fajnie by było jakbyś dopisał które rzeczy znalazłeś, a które kupiłeś. No i czy
coś jeszcze doszło tuż po doleceniu do Dantooine.

Dnia 09.02.2007 o 11:18, skaybay napisał:

rytualną żagiew echanich.

Kupiłeś ją u Kebli za 280? Czy zdobyłeś?

Dnia 09.02.2007 o 11:18, skaybay napisał:

mam zamiar przetestować działanie Sithowskich sił zbrojnych

Dużo tego nie będzie, ale zawsze to pewne utrudnienie gry.

Dnia 09.02.2007 o 11:18, skaybay napisał:

;-) Mogłem czegoś zapomnieć,jak sobie przypomne to dopiszę.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:

> Mam 1000 kredytów ale nie na długo, muszę dokupić sprzętu.
Do Dantooine oryginalnie można było nazbierać jakieś 13 000. Więc utrudnienie jest. :)

Eee tam... Najtrudniejszy to był wodz gamoreanin :P

Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:

> kobieta łajdak ale dlatego że spodobała mi się ta nowa kurteczka :)
Przyczerniona kurtka jakiej używa Mission - jakbyś nie zauważył. Ale efekt jest niezły.

Nie zauważyłem ale rzeczywiście niezłe :)

Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:

> Mam 2 baterie wibracyjne,
> czuły spust,2celowniki optyczne,projektor energii, ulepszoną baterię .siatkową wyściółkę
i
> wzmocnienie pancerza.
Fajnie by było jakbyś dopisał które rzeczy znalazłeś, a które kupiłeś. No i czy
coś jeszcze doszło tuż po doleceniu do Dantooine.

Wszystko zdobyte(chyba) bo kto by wydawał na to tyle ciężko uzbieranej kasy?

Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:

> rytualną żagiew echanich.
Kupiłeś ją u Kebli za 280? Czy zdobyłeś?

Kupiłem na samym początku. Teraz mam już lightsaber.

Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:


> mam zamiar przetestować działanie Sithowskich sił zbrojnych
Dużo tego nie będzie, ale zawsze to pewne utrudnienie gry.

Najtrudniejszy był ten patrol w bloku mieszkalnym... Ale najlepiej się bawiłem jak zagadałem do sitha na "deptaku" oj wtedy się zaczęła zabawa...

Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:

> ;-) Mogłem czegoś zapomnieć,jak sobie przypomne to dopiszę.
Dzięki.

Nie ma za co to czysta przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnien problem z KotORem 1. Podczas misji Levithan trzeba dostać się do mostku, a można to zrobić jedynie poprzez przejście śluzą, a do wejścia do niej potrzebny jest kombinezon. Tylko, że za cholerę nie mogę go znaleźć! Jeden widziałem w bloku więziennym w magazynie, ale nic z nim zrobić nie można. W związku z tym, uprzejmie proszę o pomoc ;). Gdzie, co i jak trzeba zrobić, żeby ten kombinezon dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:08, Kryhuu napisał:

Mam pewnien problem z KotORem 1. Podczas misji Levithan trzeba dostać się do mostku, a można
to zrobić jedynie poprzez przejście śluzą, a do wejścia do niej potrzebny jest kombinezon.
Tylko, że za cholerę nie mogę go znaleźć! Jeden widziałem w bloku więziennym w magazynie, ale
nic z nim zrobić nie można. W związku z tym, uprzejmie proszę o pomoc ;). Gdzie, co i jak trzeba
zrobić, żeby ten kombinezon dostać?

Z tego co pamietam to dostepne sa w Zbrojowni czyli chyba na Polnocny wschod jeli dobrze pamietam ale nie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:08, Kryhuu napisał:

Mam pewnien problem z KotORem 1. Podczas misji Levithan trzeba dostać się do mostku, a można
to zrobić jedynie poprzez przejście śluzą, a do wejścia do niej potrzebny jest kombinezon.
Tylko, że za cholerę nie mogę go znaleźć! Jeden widziałem w bloku więziennym w magazynie, ale
nic z nim zrobić nie można. W związku z tym, uprzejmie proszę o pomoc ;). Gdzie, co i jak trzeba
zrobić, żeby ten kombinezon dostać?


http://www.gamebanshee.com/starwarskotor/locations/commanddeck.php

Numer 5 na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:04, Olamagato napisał:

> ;-) Mogłem czegoś zapomnieć,jak sobie przypomne to dopiszę.
Dzięki.


A ja mam pytanko. Czy mogę jednocześnie używać twojego moda gdy mam zainstalowane inne mody? Chodzi mi czy w związku z tym nie będzie jakiś problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/w ramach akcji tniemy cytaty/

Dnia 09.02.2007 o 20:42, Nat-Sem napisał:


A ja mam pytanko. Czy mogę jednocześnie używać twojego moda gdy mam zainstalowane inne mody?
Chodzi mi czy w związku z tym nie będzie jakiś problemów?


Pozwole sobie przytoczyć fragment pliku tekstowego dodanego do moda:

Dodatkowe informacje o zgodności
================================
1. KBF jest kompatybilny z ogromną większością istniejących modów - w szczególności tych, które modyfikują pliki appearance.2da, spells.2da, upgrade.2da, upcrystals.2da, heads.2da, genericdoors.2da, placeables.2da.

2. KBF nie jest w żaden sposób kompatybilny z jakimikolwiek modami usuwającymi ograniczenie 20 poziomów, dodającymi bez opamiętania atuty, moce oraz psującymi fabułę przez udostępnienie klas Jedi na samym początku gry.

3. KBF nie jest zalecany do instalacji łącznie z modem Yavin 4th ver. 1.x ponieważ użyte w nim sposoby utrudnienia wrogów w dodanych lokacjach łącznie z konfiguracją zmian w KBF sprawią, iż dodatkowe lokacje moda Yavin 4th nie będą realnie możliwe do przejścia na poziomie trudnym lub normalnym, a oryginalne lokacje gry byłyby zbyt łatwe, co zniesie równomierne rozłożenie trudności gry.

4. KBF działa podobnie jak mod Bastila Hardcore, jednak zakres ich zmian jest mniejszy tak aby nie zawierały ustawień niemożliwych dla tej klasy postaci. KBF nie jest więc zgodny z tym modem. Podobne poprawki jak w przypadku Bastili, KBF dokonuje również w przypadku ponad 130 innych postaci.

5. KBF pozwala na uruchamianie zapisanych gier zarówno z modem jak i bez niego. Jednak załadowanie stanu niezmodyfikowanej gry po instalacji tego moda spowoduje, iż kolejny awans postaci opóźni się o bardzo długi czas. Dlatego zalecam rozpoczęcie nowej gry po wgraniu tego moda.

Ostrzeżenie: Pliki z tego moda są całkowicie niezgodne i niewymienne z plikami z moda k2BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 15:31, Rosveld napisał:

Chodzi o ta w ktorej masz paczke dla Hutta na Tatooine i masz jej nie otwierac bo... Oczywiscie
wiadomo ze kazdy ja otworzy:D nie pamietam jak sie misja nazywa bo gralem w nia z pol roku
temu.Moze sama misja nie powala ale jest zaskakujaca i pytania sa nawet trudne



A jak ją otworzyć ? Bo ja jej nawet nie widze tam w menu gdzie wszystkie przedmioty są pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:43, WIkitory napisał:


> Chodzi o ta w ktorej masz paczke dla Hutta na Tatooine i masz jej nie otwierac bo... Oczywiscie

> wiadomo ze kazdy ja otworzy:D nie pamietam jak sie misja nazywa bo gralem w nia z pol
roku
> temu.Moze sama misja nie powala ale jest zaskakujaca i pytania sa nawet trudne


A jak ją otworzyć ? Bo ja jej nawet nie widze tam w menu gdzie wszystkie przedmioty są pokazane


Ona stoi w ładowni :) Trzeba dialogi czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:43, WIkitory napisał:

A jak ją otworzyć ? Bo ja jej nawet nie widze tam w menu gdzie wszystkie przedmioty są pokazane

Ona stoi w ładowni(chyba) na pokladzie mrocznego jastrzebia.Nie wiem na 100% czy w ładowni ale na 100% na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować