Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nichols: TOR to dla nas wielka szansa

12 postów w tym temacie

Wielka szansa, ale powinni pamiętać, że chcą podzielić tort na trzy części - pomiędzy LA, EA, i BioWare (Zgaduję, że ten trzeci dostanie najmniejszy kawałek). A taki Blizzard miał calusieńki tort dla siebie.

W każdym razie, ten concept art wygląda lepiej niż screeny z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:12, Reverter napisał:

Wielka szansa, ale powinni pamiętać, że chcą podzielić tort na trzy części - pomiędzy
LA, EA, i BioWare (Zgaduję, że ten trzeci dostanie najmniejszy kawałek). A taki Blizzard
miał calusieńki tort dla siebie.

W każdym razie, ten concept art wygląda lepiej niż screeny z gry.


Niestety blizzard nie ma całych zysków dla siebie , wiekszosc kasy brało vivendi a obecnie activision blizzard ktory jest wydawcą geir blizzarda(poza tym blizzarda i activison blizzard łaczy tylko nazwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, o ile dobrze pamiętam, to Activision połączyło się z Blizzardem stosunkowo niedawno, w czasie gdy WoW już dawno zarabiał na pełnych obrotach. Ale fakt, zapomniałem o Vivendi... może dlatego, że nie wciskają uparcie wszędzie swojej nazwy? Heh, taka szara eminencja... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Przedsięwzięcie uważam za tyleż ambitne, co bezsensowne. Skoro BioWare ma gotowe podłoże fabularne, to na cholerę pchać się w gatunek, gdzie dzieli i rządzi jeden tytuł? Nie lepiej zrobić KotOR-a kolejnego?

Myślałem, że casus Age of Conan i WAR-a przekona twórców, że na WoWa mocnych nie ma. A tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:08, CoV-PL napisał:

Myślałem, że casus Age of Conan i WAR-a przekona twórców, że na WoWa mocnych nie ma.
A tu klops.

Otóż to - smutne, że marnuje się w ten sposób świetna licencja na grę która stanie się kolejnym klonem WoW''a bez szans w starciu z gigantem rynku. Krzywdzące tak dla Star Wars jako uniwersum, jak i dla graczy. No ale cóż - światem rządzi pieniądz i liczy się zysk - a na tym łatwo będzie zarobi pierwszych miesiącach, ale co więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu Wow traci graczy i nawet najnowszy dodatek nia naklonil ich do powwrotu.Dodatek ktory nie wnosi praktycznie nic i widac juz schylek tej gry. Od tej chwili Blizardowi pozostanie chwalic sie tylko 10 milionami zalozonych kont z czego wiekszosc nie jest juz aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:10, jac22 napisał:

Od jakiegos czasu Wow traci graczy i nawet najnowszy dodatek nia naklonil ich do powwrotu.Dodatek
ktory nie wnosi praktycznie nic i widac juz schylek tej gry. Od tej chwili Blizardowi
pozostanie chwalic sie tylko 10 milionami zalozonych kont z czego wiekszosc nie jest
juz aktywna.

Poza tym może chwalić się jeszcze sześcioma innymi doskonałymi tytułami które stały się legendami w śród gier.:P A co do tego że dodatek nic nowego nie wnosi to zgadzam się z tym że:
1.W świecie MMO żądzą trochę inne prawa bo dodatki mają za zadanie dodać nową krainę,przygodę,questy i ew.klasę,żadnych innowacji.
2.WotLk i tak(patrz pkt.1) wnosi coś nowego do gatunku(nie znam się ale raczej o maszynach oblężniczych w MMO nie słyszałem).
3.Może i widać początki upadku WoW''a ale upadek ten będzie długi jak przechodzenie z okresu paleolitu do neolitu.Poza tym po tym upadku WoW''owi zostanie i powinno zostać kilka milionów kont.

P.S:Jako że MMO rzuciłem już dawno temu i raczej nie interesują mnie zanadto wzmianki o grach z tego gatunku proszę wybaczyć moje noobstwo w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo to będzie coś wielkiego, albo przeciętnego.Czekam z niecierpliwością.

Co do rewelacji na temat pobicia wowa- no cóż. Chcą łyknąć 12 milionów ? Panowie- do tego dochodzi się latami... Lubie ambitnych ludzi, ale tak samo lubię realistów z solidnymi podstawami. A tych na razie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować