Reverter

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  160
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Reverter

 • Ranga
  Przodownik
 1. Niech się nie przechwalają grafiką, tylko wezmą do roboty i dla odmiany wypuszczą grę bez bugów. Owszem, bardzo lubię dotychczasowe gry Obsidian''u, ale po KotOR2 i NWN2 jestem dość uczulony na bugi...
 2. 12 baniek rozpłynęło się bezproduktywnie? Niezły hardkor.
 3. Reverter

  Powrót Białego Wilka wstrzymany!

  A tam. Znaczy, szkoda, szkoda, oby CDP Red nie straciło przez to za dużo, ale jeśli mają to porzucić, to niech przekierują wszystkie siły na Wiedźmina 2 ;] co tu dużo mówić.
 4. Homoseksualizm w SW zostawcie dla pisarzy fanficów. Srsly.
 5. Ostatnio widziałem jak Mr.T próbował opchnąć w TV jakiś zestaw do smażenia. Awans, Panie T.!
 6. Tego to żem się nie spodziewał!!! Czekajmy na rozwój wydarzeń, jako że zupełnie nie wiemy co ma zamiar zrobić Obsidian - ani tym bardziej, co zlecono(?) im zrobić.
 7. Co do kosmicznych starć, jeśli takie kiedyś będą, to też raczej nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego, pewnie będzie to jakaś mała miła minigierka. @Leos8 : Właśnie o to mi chodzi, że "scena miłosna" brzmi tu jakoś zbyt wyniośle. W ogóle, to o wiele lepszy byłby jakiś długo-się-rozwijający wątek miłosny, który nie prowadziłby do żadnej "sceny", niż to naciągane coś co jest w ME. Odnoszę wrażenie, że Bioware''owi wcale nie chciało się wprowadzać romansów do ME, ale po prostu szkoda im było zrezygnować z tradycji. I zgadzam się, wątek z Bastilą jest jednym z najlepszych moim zdaniem. :]
 8. "W ramach deseru Casey Hudson zapewnił, że sceny miłosne zostaną zrobione w "dwójce" ME tak samo dobrze i w podobnym tonie, jak to miało miejsce w pierwszej części. " Czyli tak samo kiczowato i lipnie? :/ Sorry, ale ta część ME była naprawdę kiepska. To znaczy, hm, owszem, było to bardzo filmowe, ale w tym negatywnym sensie - sprawiało to wrażenie zbędnej, wciśniętej na siłę sceny łóżkowej prosto z Hollywódzkich filmów. W ME była "scena miłosna", ale nie było "romansu", jeśli wiecie o co mi chodzi. A muszę powiedzieć, że do tej pory lubiłem te tzw. romanse w grach Bioware''u.
 9. Myślę, że tam gdzie w grę wchodzi rozrywka ("w grę..." łapiecie? ;P ) ludzie nie powinni się na dzieńdobry chwalić swoją orientacją seksualną, preferencjami politycznymi, czy wyznaniem, bo takie rzeczy w sposób naturalny mogą wywoływać spięcia. Oczywiście, nie trzeba się wstydzić jakichśtam swoich upodobań, ale jak bierze się wielką flagę i zaczyna nią wymachiwać, to cóż... należy spodziewać się różnych reakcji. Dlatego uważam, że pomysł wprowadzenia "bezpiecznego sposobu ekspresji swoich preferencji" jest chybiony, i tylko zaogni sytuację. Pewna doza anonimowości jest wskazana, nie myślicie?
 10. Hm, czy muszę kupić tę grę, żeby potem Square wydał jakiegoś FF na PC-ty?
 11. Ja tam się cieszę, że wygrał Wiedźmin. :] Zasłużenie, jak dla mnie, zasłużenie...
 12. Reverter

  Cztery nowe gry z serii Need for Speed

  <pesymizm=on> ... oraz 6 tytułów Mass Effect, i 8 gier Dragon Age z czego 3 to MMO! A tak na poważnie, to trochę zaszaleli z tymi czterema grami. To znaczy, jestem ciekaw, na co oni liczą - żeby przynajmniej ile z tych tytułów odniosło sukces?
 13. Reverter

  Deus Ex 3 - zapowiedź

  Zawsze można odpalić jedynkę. Ta gra niezmiennie cieszy. A jak się pomyśli, że jeszcze nie wszystko się odkryło, lub że jeszcze nie ukończyło się gry bez zabicia ani jednej osoby... mniam.
 14. Reverter

  World of Darkness w 2010

  Może i po raz kolejny wypowiadam się "przeciwko MMO", ale po prostu musiałem napisać poniższe: A tam MMO, dawać nam tu kolejnego RPGa w stylu Bloodlines! :] To była perełka jakich mało...
 15. "O ile zajęcie BioWare''u i Pandemica przez EA można rozpatrywać pozytywnie..." - C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-Coooooo?!?!?!?! O_O A w ogóle, to póki co 3 na 5 wydarzeń to jakieś przejęcia, fuzje... Heh, czyżby w samym świecie gier niewiele się wydarzyło w tym roku? Hm, ciekawe co dalej będzie na tutejszej liście, sam też muszę dokładnie przetrawić ten rok. Swoją drogą: W tytule jest "Dziesięć *najciekawszych* wydarzeń", a nie "najważniejszych".