Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 07:07, Rafix 06 napisał:

W grze tagi tak są przedstawione [BSH] rafix94 - i według mnie to bardzo dobrze wygląda
:)

Bardzo dobrze :) Szkoda tylko że nie wygrało Program [PGR] by wiadomo było skąd jesteśmy ale cóż :/ Swoją kopie będę miał już jutro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 08:32, Łeber napisał:

Czyli ustalone i moge zakladac. To sie nazywa demokracja! :) Reasumujac: BlackSheeps
i tag: [BSH].


:D
BSH - całkiem fajnie brzmi : )
Jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rodacy, klan zalozony. Tak jak chcieliscie BlackSheeps. ale tag musialem zmienic na BsH, lecz ladnie to wyglada. :) Zaproszenia wyslane, wystarcz zalogowac sie na www.killzone.com podajac takie same dane jak przy logowaniu na PSN oraz zaakceptowac zapa. Ps: Dzis mialem z rana ochote rozwalic pare tylkow z ISA. Ostatnia runda i wynik 71 punktow w Akademi Radeca. 49 zabojstw, 22 punkty misji i 21 zgonow. Niestety przegralismy i bylem 3 na 32 gracz, bowiem wygrana druzyna ma licznik punktow razy 1,5... Gdyby zwyciestwo odniesli Helghanie, to bym mial powyzej 100 pkt. ^^ A i gralem taktykiem i mam kolejny medal. :) PS2: Klan jest w uniwersum EU, Ci co nie maja K2 jeszcze, to prosze przy pierwszym logowaniu wybrac EU, ale potem mozna zmienic, lecz chyba z restartem statow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 11:56, sebastiano444 napisał:

Jaki jest minimalny wiek bo ja mam 12 lat za 2 miesiące i mojego wieku nie przyjmuje

A jak myślisz, na grze masz napisane +18 więc chyba to jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobojcie z poziomu gry. Tam w War Zone (Strefa wojny :P) jest opcja Klan i moze tam uda wam sie dolaczyc. A jak nie to czekamy na zapy na killzone.com, znaczy czekacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odbiorę najwcześniej jutro, a cały tydzień mam zawalony sprawdzianami (codziennie 1 lub 2...), tak więc na tygodniu to jest maksymalnie godzina dziennie, a w weekendy czyt. od piątku wieczorem (chyba,że jakaś impreza itp.) to jestem raczej dostępny 16 h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:38, Rafix 06 napisał:

Macie Headsety? Bo to ułatwi nam grę :)

Ja mam, ile jest nas w klanie? Bo moze byśmy się umówili na wspólne granie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem na razie jeden, ten z znikajacym cialem. A tak poza tym to juz nic. Rozumiem, ze masz radoche z spoilerowania nam fabuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, apropo headset''ów do ps3, wiecie może gdzie można kupić dobry i najlepiej niedrogi headset ? Bo faktycznie nie ma to jak się nawzajem komunikować o zbliżających się wrogach :P W ogóle to ten headset służy tylko i wyłącznie do rozmowy czy ma jeszcze jakieś inne zastosowanie ? : )
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować