Zaloguj się, aby obserwować  
Rafix_94

Killzone 2 - Temat Ogólny

1338 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2009 o 09:24, LittleBigLegend napisał:

> Lol ja mam Hs warty ze 30 zł i jestem zaje@#ście z niego zadowlony.
> Przeszedłem mając go na uchu Resident Evil 5 ze dwa razy i wszystko działało idealnie.

> Pewnym jest, że taki oficjalny od sony będzie lepszy, ale nie jest powiedziane,
że te
> tanie to gówno.:)
To wreszcie nie wiem jaki kupić - bo kasy nigdy za wiele więc bym kupił tańszy ale jak
ma być to gówno? (choć ty inaczej uważasz - sam nie wiem ;/)

Ja mam jakąś Jabre nie pamiętam modelu, a nie ma mnie w domnu żeby sprawdzić. Daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to w sobote zagramy jeszcze raz? ;]
Kto ma headseta niech wkłada i jazda ;p (ja nie wiem czy się wyrobie kupić)
A więc już na Sobote o 14:00 zbieramy chętnych do gry w Killzone 2 - dajcie podpisy i będzie z głowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja zagram może, troche lipa bo będę musiał grać w rozdzielczosci sd :O Ale bede nubił, bardziej niż zwykle.
Hs nie bede mieć, takowy niedostępny został w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ofc genialny podpis kaucza podrobię :
gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram, gram - starczy tyle ? ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:32, Qbasmok napisał:

Te, mistrzu, a to Ty zawsze, przy każdym meczu masz takie lub podobne wyniki , czy to
był tylko jednorazowy wybryk ? ; d

Tak wynik mam zawsze kiedy zaczynam potem jest tylko lepiej ;]
PS.Kupuje ktoś z was COD;MW2?
PS2.mamy na razie 4 osoby - namówcie kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 11:27, LittleBigLegend napisał:

/ciach/


A o mnie zapomnieliście ? ;(
Co prawda rozczarowałem was w sobotę moim spóźnieniem ,ale miałem swoje powody... Obiadek ,a dokładnie młode ziemniaczki przypiekane na patelni + filet z kurczaka + pieczarki + surówka i dziwicie mi się ,że delektowałem się daniem tym powoli ? :P

Dobra koniec tego offtopic''u :

GRAM!

PS.Chyba żartujesz ?! Miałbym nie kupić gry roku ?!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej CoD MW 2 nie kupię. Mam za dużo FPS''ów. Far Cry 2, Killzone 2, Resistance 2(od kumpla ale gram), Battlefield 1943, Bad Company.

Chyba najwyraźniej sam będę w Uncharted 2 grał :(

A teraz z FPS''ów Bad Company 2 będę kupował ale to w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na wstepie ... cholerka, ja w sobotę nie dam rady zagrać ; / wypadło mi coś, a dokładniej fryzjer, a przełożyć za bardzo nie mam jak. Więc może dałoby radę na piątek, albo niedziele przerzucić nasz meczyk ? Oczywiście jak innym będzie pasować : )

A MW2 zapewne kupować nie będę, jakoś mnie w ogóle mw nie wciągnął, grałem na pc''ecie ; p
ale mam już u Ciebie zarezerwowane bad company i me ; p ostatnio oglądałem filmiki z batelfiedla i tak się podjarałem, że mała bania ; p Już się nie mogę doczekać aż w to to zagram ; p A tak btw to na serio bad company Ci się nie spodobał, czy to taka przykrywka, bo Ci słabo w multi szło ?xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company mi się podobał i to bardzo - tylko jeśli chodzi o singiel - za to multi miało na moim łączu katastrofalny błąd 0 5 minut od rozpoczęcia meczu zawsze się wyłączało. I dlatego sprzedaje. (Bad Company 2 też dla tego nie kupie bo skoro demko Battlefield 1943 tez po 5 minutach siadło to lepiej nie ;])
PS.Skoro w niedziele to ja nie mogę bo wyjeżdżam - mi pasuje piątek i sobota.
Więc jeśli się zgadzacie to w piątek możemy zagrać o 14:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 14:14, LittleBigLegend napisał:

Bad Company mi się podobał i to bardzo - tylko jeśli chodzi o singiel - za to multi miało
na moim łączu katastrofalny błąd 0 5 minut od rozpoczęcia meczu zawsze się wyłączało.


O kurka, a jaki masz internet ? I to jest jakiś powszechny błąd, czy tylko nie liczne osoby mają taki problem ?
Bo ja właśnie chcę go nabyć ze względu na multi ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company ma z jednej strony zajebisty, a z drugiej fatalny multi.
Tak czy siak warto pograć bo gra obecnie taniutko.
A ja w dzisiaj w końcu sobie pogram, od daaaawien dawna nie miałem w rękach pada.
Nawet z rankingu trofeowych maniakow wypadłem.:(
Ale mam zamiar nadrobić bo wpada mi łapę dzisiaj: Bioshock, Wipeout HD i Battlefield 1943.:)
Co prawde we wszystkie wymienione wyżęj tytuły będę musiał grać na tv SD to i tak powinno być ciekawie.
A wracając do tematu głównego, w sobote gramy!!!!!!!!!!!!111111111oneone :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować