Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order Warhammer 40,000: Dawn of War II

50 postów w tym temacie

A mnie interesuje bardziej inna rzecz. Otóż 14 lipca 2008 Relic zapowiedziało, że tryb Multiplayer Dawn of War II będzie obsługiwany przez Games for Windows LIVE! – usługę, KTÓRA NIE JEST DOSTĘPNA W POLSCE (a przynajmniej nie była w lipcu tego roku jak próbowałem odpalić multi w wydanej zresztą też przez CDP grze Gears of War). Chciałbym poznać oficjalne stanowisko CDP w tej sprawie. Bo gry bez sprawnego trybu multi za 130 PLN na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie zaś najbardziej interesuje czy będzie można przy instalacji wybrać sobie wersję językową tak aby móc się cieszyć grą w pełni oryginalnej wersji [czyli angielskiej]= oryginalne nazwy jednostek [czyli Warboss a nie Herszt] , broni itp. itd., a nie być skazanym na ,,kinową'''' wersję .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:03, klingon78 napisał:

mnie zaś najbardziej interesuje czy będzie można przy instalacji wybrać sobie wersję
językową tak aby móc się cieszyć grą w pełni oryginalnej wersji [czyli angielskiej]=
oryginalne nazwy jednostek [czyli Warboss a nie Herszt] , broni itp. itd., a nie być
skazanym na ,,kinową'''' wersję .pl

Ja również na to najbardziej licze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 12:40, marcinshinoda napisał:

Pre-order którzy przyjdzie pocztą po premierze gry:P Nie dziękuje:/


A widziałeś kiedyś inny pre-order -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem COH Kolekcjonerską w dniu premiery :P Ale to był kurier :)

Dziś próbowałem się zarejestrować na Games for Windoes LIVE! i dupa bo druga strona rejestracji "Sorry, this page is unavailable".

Fajnie sobie mają. Z GTA IV PC też to samo. Finał tego będzie taki, że masa ludzi te gry ściągnie z sieci u nas i tyle.

Ciekawe czy można złożyć na MS skargę w jakiejś europejskiej komisji bo to jest ewidentne dyskryminowanie pewnej grupy klientów, którzy płacą taką samą kasę a nie dostają tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jest może na uwadze wydanie War II 40k w wersji kolekcjonerskiej ? Jakoś tak się złożyło, że prawie wszystko co kupuje to są wersje EK, a na War II - EK zależy mi najbardziej :) jeśli dali by jeszcze koszulkę i figurkę to już w ogóle bym się cieszył jak małe dziecko.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dziś próbowałem się zarejestrować na Games for Windoes LIVE! i dupa bo druga strona rejestracji "Sorry, this page is unavailable"

Musisz się zarejestrować jak nie Polak, np. w Anglii ja tak zrobiłem przy GoW i od tamtej pory mam prawie wszystko co daje Live.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak próbowałem (dokłądnie jako United Kingdon) i wyskoczyło mi to co napisałem w poście wcześniej. Dziś sobie pogadam z kolegą z UK to może on mi to zrobi a ja sprawdzę czy mi to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować