Zaloguj się, aby obserwować  
sir_amra

Beyond Good and evil - prosze o pomoc

97 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 21:19, witold07 napisał:

Pomocy!!!!!!

Mam kłopot.Jestem na księżycu(w pomieszczeniach ze zwierciadłami) i potrzebuję zdjęcie
kapłana do raportu,ale nigdzie nie mogę go znaleźć.


A mógłbyś podesłać fotkę z miejsca gdzie utknąłeś? Przeszedłem grę, chyba z dwa razy (tak mi się spodobała), więc chyba pamiętam jak to przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w Beyond Good & Evil, jestem w fabryce, wszystko perfecto, aż do momentu gdy trzeba wyjść. Wtedy zaczynają się schody. Prawie dosłownie.
Kiedy chce uciec z fabryki z Double H, okazuje się że drzwi są zamknięte i potrzeba jakiegoś zasilacza by je otworzyć. No to moja pierwsza myśl jest taka aby wziąć ten zasilacz z windy, ale za cholere ten nie chce wyjść. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:56, deput666 napisał:

Gram sobie w Beyond Good & Evil, jestem w fabryce, wszystko perfecto, aż do momentu gdy
trzeba wyjść. Wtedy zaczynają się schody. Prawie dosłownie.
Kiedy chce uciec z fabryki z Double H, okazuje się że drzwi są zamknięte i potrzeba jakiegoś
zasilacza by je otworzyć. No to moja pierwsza myśl jest taka aby wziąć ten zasilacz z
windy, ale za cholere ten nie chce wyjść. Co robić?

Daj screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zdobyć M-dysk za zdjęcia zwierząt brakną mi 2 fotki.Na mapie mam 1 zwierzątkoGdzieś w rzeżni ale za chiny nie mogę go znależć. I jeszcze jedno . Na mapie niedaleko Baru Akuda Są perły, ale ja nie wiem jak dalej mam w dół isć,bo na moje oko nie można.BŁAGAM O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:24, skye002 napisał:

mam już tego ognistego z rzeźni.Ale nie mam m-dysku.I skąd wziąść kod do skrytki w barze
Akuda??błagam o pomoc!!!!!!!!!!

Sprawa wygląda tak
1. M-dysk - zapisz grę, zapisz kod tego sejwa
https://secure.ubi.com/login/Login.aspx
Musisz się zarejestrować i wejść na tę stronkę u góry będzie mieć okienko gdzie wpisujesz kod. Czeka cię minigierka, jeśli wygrasz (polega na odgadywaniu hasła) dostaniesz kod. Mówię o skrytce przy automacie do grania z tym rekinem.
2. Jeśli chodzi o te perły to na piętrze Baru Akuda to kod ma ten wielki rekin i ta babka siedząca na parterze, zawsze gdy podchodzisz rekin zasłania kod ręką, odejdź kawałek i z pomocą aparatu i zoomu oblookaj kod
3. Trzeci zwierzak jest w kosmosie, zdobądź silnik dla statku kosmicznego i wyleć na orbitę, znajdziesz tam takiego... rekina czy orke zakutą w bryłę lodu, rozwal lód i zrób zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięęęęęęęęęęxxxxxxx!!!!!!! Ale te perły to jak wyjdziesz z baru to jest wejście z trójkątnym kluczem tam zejdę do takich laserów i już widać chyba jakiegoś robota . Ale ona nie chce mi zejść na sam dół.Jestem gdzieś w obrębie wiatraka . Z góry dzięki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 21:18, skye002 napisał:

Nie posiadam

Po prostu zrób jakieś :-) To bardzo proste,żeby zrobić screena wciskasz po prostu "PrintScreen" na klawiaturze. Potem wchodzisz do jakiegoś edytora grafiki (Painta choćby) i dajesz "Wklej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować