Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Desperados 2- temat ogólny!!!

13 postów w tym temacie

Co myślicie o tej grze????Ja myslę że będzie to fajna gra.Podobno można będzie kierować postacią za pomocą klawiatury, przerzucając kamerę za plecy bohatera.Ciekawe czy wydawcą będzie CDP jak to było z pierwszą częścią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera swiatowa gry ma byc podobno 30 marca. wydawca jest atari. na programie hyper widzialem zwiastun i podali informacje, ze w polsce wyda ja cdprojekt ale przeciez cdprojekt nie wydaje juz gier atari... chyba ze kiedy wydawali pierwsza czesc gry to wykupili prawa do wydania czesci 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo stwierdzm, że gra ma niezłą grafikę i muzykę, ale to tylko zmiany kosmetyczne względem "jedynki", gra niewykorzystuje potencjału TPP (zbyt ślimacze tempo...). Podsumowójąc czekaliśmy tyle lat, a dostaliśmy zupełnie to samo tylko, że w ładniejszej oprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj pamietam pierwsza czesc .. super gra byla (zwlaszcza ze uwielbiam takie gry ja commandos robin hood ls )gralem w nia na samym poczatku z przygoda z kompem nawet wczesniej niz w commandosa (jeszcze w demo;)).Moim zdaniem desperados 2 to juz nie to samo:/tak samo jak nowy commandos calkiem inna grafika zmienila te gry na gorsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam do sprzedania Desperados 2: Cooper`s Revenge
Gra oryginalna ( dwie płyty CD )zakupiona za granicą, raz instalowana, działa bez problemu. JEST SUPER i fantastycznie się w nią gra.Niewiadomo czy ukarze się w Polsce więc zachęcam do zakupu bo naprawdę warto. Wersja językowa angielska GORĄCO POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam do sprzedania Desperados 2: Cooper`s Revenge
Gra oryginalna ( dwie płyty CD )zakupiona za granicą, raz instalowana, działa bez problemu. JEST SUPER i fantastycznie się w nią gra.Niewiadomo czy ukarze się w Polsce więc zachęcam do zakupu bo naprawdę warto. Wersja językowa angielska GORĄCO POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Desperados 2: Cooper`s Revenge
Gra oryginalna ( dwie płyty CD )zakupiona za granicą, raz instalowana, działa bez problemu. JEST SUPER i fantastycznie się w nią gra.Niewiadomo czy ukarze się w Polsce więc zachęcam do zakupu bo naprawdę warto. Wersja językowa angielska GORĄCO POLECAM !!!
Zapraszam na ALLEGRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować