Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #14: Który z głównych bohaterów trójwymiarowych gier z serii Grand Theft Auto jest Twoim zdaniem najciekawszy?

55 postów w tym temacie

Zagłosowałem na Tomma Vercetti''ego, jednak z żalem muszę przyznać, że pod względem głównych bohaterów GTA prezentuje się po prostu słabo. Może to dziwne, jednak ja tam wolę poznać dobrze bohatera od strony psychicznej po to by móc lepiej go zrozumieć, a seria GTA nigdy mi tego nie umożliwiła... w przeciwieństwie do np. Tommy''ego Angelo z Mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:23, Kukowsky napisał:

Zagłosowałem na Tomma Vercetti''ego, jednak z żalem muszę przyznać, że pod względem głównych
bohaterów GTA prezentuje się po prostu słabo.


No nic dziwnego, bo to w końcu sandbox o zupełnie innych priorytetach. Chcesz bohaterów z krwi i kości i wciągającej historii, looknij na przygodówki i RPG-i.

Poza tym nie rozumiem, dlaczego w sondzie nie ma opcji "nie mam ulubionego" oraz "są mi obojętni". Świat nie jest zero-jedynkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tommy Vercetti oczywiście ;) Najbardziej klimatyczna postać ze wszystkich z serii GTA.
Kukowsky ---> Zgadzam się z tobą. Właśnie w postać Tommy''ego Angelo z Mafia mogliśmy się całkowicie wcielić, poznać jego myśli i zachowania. Nie był bezmyślną maszyną do zabijania, oszczędził np. swojego przyjaciela - Franka - chociaż wiedział, jakie konsekwencje może ponieść jeżeli Don by się o tym dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto zwrócić uwagę na Lance''a Vance''a z Vice City. (zabity przez Tommy''ego)
Tak troche dynamiczny bohater. Zawsze w tym swoim białym garniturku ;] Pomógł przy pokonaniu Diaza i przejęciu jego hmm... "dużego domu" xDD A tymczasem knuł jak się nas pozbyć.

Respect!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie miałem nawet najmniejszych wątpliwości , że to właśnie Tommy Vercetti jest najciekawszą postacią występującą w serii GTA. Grand Theft Auto: Vice City to najlepsza gra akcji w jaką w życiu grałem i każdy jej element miażdży niesamowicie , jednym z takich elementów jest właśnie świetny główny bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować