Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień grą Grand Theft Auto IV - dzień drugi

27 postów w tym temacie

Miło się czyta o grze po kilku latach uwolnienia się od niej (GTA:VC) dla której spędziło się przy komputerze pół roku. Czekam z niecierpliwością na artykuł o GTA4 chodź już niestety w tą część nie zagram :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra była przeznaczona na Playstation 2, któreą w dużym stopniu... "
2 strona, 3 wers...

"Autorzy obiecywali możliwość wchodzenia do budynków i z tej obietnicy wywiązali się w pełni..."
Chyba nie... było tylko kilka budynków do których mogliśmy wejść:(

Ogólnie fajny arty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykuł. Nawet bardzo. Nie przypuszczałem że vice city sprzedało się tak dobrze. :] I jeszcze przypomniałem sobie Carmageddon ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bardzo fajny. Pamiętam jeszcze jak to się grało w GTA3... nie mogłem przestać. To była gra... :D
Co do GTA4. Nie dostałem swojego egzemplarza dzisiaj, dopiero jutro [podobno 3 Grudnia jest Europejska premiera...] więc będzie zabawa. :]
A teraz wracam do San Andreas... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kiedy sklep gram.pl wyśle mi moje GTA, po dzisiaj jest premiera i nawet nie wysłali jej jeszcze. Trochę to dziwne, bo normalnie zawsze gram.pl wysyłało mi bardzo szybko gry. Może mi ktoś powiedzieć kiedy ją dostanę, bo nie mogę się już doczekać.

P.S. Jeszcze jedno pytanie. Czy działa patent do GfWL z podaniem swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko i podanie adresu ambasady polskiej w Londynie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy tekstu mogli jeszcze napisać parę słów o tym , że w GTA SA można było mieć dziewczyny , latać samolotami i kilka innych ciekawych czynności dodanych w SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych odsłon GTA w tym artykule, zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem nad "trójką".

Trzecia odsłona kultowej serii Grand Theft Auto wyjątkowo trafiła w mój gust. W okolicach premiery na PC zrobiła ona sporo szału, a wielkość Liberty City i swoboda, którą dysponowaliśmy po prostu przygniatały każdego. W ten tytuł można było grać bez końca, bo uzależniał od pierwszego włączenia ;) Fabuła była ciekawie przemyślana, choć gra do najdłuższych nie należała - ale chociażby misja na statku, albo ostatnia misja przy tamie - robiło wrażenie. San Andreas powalało klimatem "gangsta" - a dodanie obszarów poza miejskich sprawiało, ze świat był ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować